działamy dalej cdn.

marcin90
Klub 1910
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: marcin90 »

Holba pisze:Na jakiej zasadzie w 4 lidze? To jest nowy klub, wiec chyba zaczynaja od klasy C?
Zapewne za zasługi. GKS Katowice też zaczynał od 4 ligi, a nie od samego dna.
klimek
Klub 1910
Posty: 430
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Chełm

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: klimek »

marcin90 pisze:
Holba pisze:Na jakiej zasadzie w 4 lidze? To jest nowy klub, wiec chyba zaczynaja od klasy C?
Zapewne za zasługi. GKS Katowice też zaczynał od 4 ligi, a nie od samego dna.
MArcin, chyba nie doczytałeś ;))

JAkie zasługi ma ŁKS PSS ??? ;)))))
Przecież to twór dwumiesięczny :)

Pozdrawiam
marcin90
Klub 1910
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: marcin90 »

Od sezonu 2005/06 grę w IV lidze rozpoczął zespół SSK GKS Katowice nawiązujący do tradycji GKS-u Katowice.
Czyli ten GKS Katowice nie ma nic wspólnego prawnie z tamtym wcześniejszym. Tak jak ten pss, który jakby co będzie nawiązywał do tradycji dajdajów, ale jest nowym tworem.

Rezerwy Widzewa też nie zaczęły gry od klasy C.
max
Posty: 674
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: max »

mieli niektórzy rację,w weekend poleje sie krew :shock: :mrgreen:
koledzy po ociemniałej stronie smsują że będzie zbiórka rabinów
Balcerek
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:46 am
Lokalizacja: Greystones, Irlandia

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: Balcerek »

Tylko pytanie cisnie sie na usta? Co niesie za przesłanie ten list? :shock: Jakie argumenty prawne podnosi? Jakie uchybienia w dzialanu Komisarza pokazuje...Coz ja tego nie widze... Dziwne to jakies.

Ot, poskarzyli sie Donkowi na niedobrego Komisarza i zagrozili ze nie beda glosowac. Ojojojojoj toooooo sie narobiło :shock:

Powinni tez do Benedykta XVI napisac. I do Obamy...
imagine
Klub 1910
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 12, 2008 4:20 pm

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: imagine »

Napisali, że stracili tereny w 2007 (zagrzybione szatnie). Ale nie stadion, który oddali wcześniej za długi, których sami narobili. Bezczelni.
kajo
Klub 1910
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:45 am

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: kajo »

W dniu 10 lutego 2010 roku mocą uchwały Rady Miejskiej w Łodzi dotyczącej stanowiska Rady Miejskiej w Łodzi o dofinansowania spółki „Łódzki Klub Sportowy Piłkarska Spółka Sportowa” z budżetu miasta Łodzi ustanowiono, że ŁKS nie otrzyma kwoty 3,6 milionów złotych na dalsze funkcjonowanie. Decyzja ta sprawiła prawdopodobne zniknięcie na najbliższe lata z piłkarskiej mapy Polski najstarszego łódzkiego stowarzyszenia sportowego. (kłamstwo nasjtarszy był Sokół)
Łódzki Klub Sportowy istnieje od 1908 roku Przez lata ludzie związani z Klubem dawali dowody swojego patriotyzmu(szczególnie podczas 1 wojny kiedy grali sobie w najlepsze) i oddania zasadom czystej rywalizacji sportowej. To ŁKS jest jednym z klubów, które wystąpiły w pierwszych mistrzostwach Polski w 1921 roku, to ŁKS jest jednym z założycieli piłkarskiej ligi w naszym kraju, to ŁKS dostarczył wielu wybitnych reprezentantów, z których znaczna część była wychowankami Klubu, to wreszcie ŁKS przez lata dawał, wciąż daje i jesteśmy przekonani, że dawać będzie, radość tysiącom łodzian, obywatelom naszej ojczyzny.


Zwracamy się do Pana nie tylko, jako do Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, ale jako do sympatyka piłki nożnej, wiernego kibica, któremu dobro polskiej piłki nożnej leży głęboko na sercu. Panie Premierze, prosimy przyjrzeć się sprawie!( w której nie ma nic niezgodnego z prawem, a jedynie nie marnowanie publicznej kasy)


W 2007 roku ŁKS stracił na rzecz Miasta Łódź swoje tereny, z którymi związany był od lat 20-tych ubiegłego wieku. Na boiskach treningowych, na których swoje umiejętności szkolili m.in. tacy piłkarze jak Jan Tomaszewski,(obecnie klaun polskiej piłki sfrustrowany swoją osoba)Marek Dziuba, Stanisław Terlecki, Tomasz Wieszczycki, Marek Saganowski (gdzie są ci piłkarze obecnie czemu nie pomagają) i Tomasz Kłos, stanęła hala wielofunkcyjna, którą poszczycić się może się nie tylko Łódź, ale także i Rzeczpospolita Polska. W zamian obiecano Łódzkiemu Klubowi Sportowemu wybudowanie boisk treningowych w innym miejscu. Do dziś boisk tych nie ma, a piłkarze ŁKS, przede wszystkim ci młodzi, będący nadzieją polskiej piłki, muszą borykać się z tak prozaicznym problemem, jak baza treningowa.( to akurat wina ich nieudolnych władz)

Przez lata łódzcy politycy traktowali ŁKS „po macoszemu”, nie interesując się coraz gorszą sytuacją Klubu.(tak samo olewano Widzew w 2004, to nie politycy mają otrzymywać klub) W chwili, kiedy to jedno z najbardziej zasłużonych stowarzyszeń sportowych w Polsce(zasłużone może inne sekcje na pewno nie piłkarska) stanęło na krawędzi swego istnienia, pojawiła się szansa na odbudowanie Łódzkiego Klubu Sportowego. Łódzcy radni oraz powołany przez Pana, Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Łodzi, zadecydowali jednak inaczej. Ich pobudek znać nie chcemy, bo jest nam najzwyczajniej wstyd,(że tam żebrzemy o publiczne pieniądze) że wybraliśmy osoby tak nieodpowiedzialne i niesłuchające głosów swoich wyborców.(tutaj bredzą już maksymalnie, kibice Widzewa również wybrali te władze i z ich punktu widzenia decyzja jest słuszna) Są to jednak pobudki, których celem jest uniemożliwienie funkcjonowania ŁKS. Zabrakło dobrej woli, by uratować jeden z symboli Miasta i piłkarskiej Polski. Jesteśmy jednak przekonani, że łodzianie zweryfikują ich działania w jesiennych wyborach samorządowych.(oj tak zweryfikują)
My, jako kibice nie pozwolimy na to, by decyzje polityczne bądź podyktowane innymi małostkowymi pobudkami nieodpowiedzialnych osób(które szanują prawo) sprawiły, że Łódzki Klub Sportowy przestanie istnieć. Podniesiemy się z kolan, bo jesteśmy sympatykami instytucji, która przetrwała ciężkie czasy zaborów, I i II wojny światowej oraz okresu komunizmu.(komunizmu który dał nam mistrzostwo i inne przywileje) Instytucji o rodowodzie(jak pies) i tradycji, jakich mało w sportowej Polsce.Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego


nie wprowadzą te poprawki 8-)
Ostatnio zmieniony czw lut 11, 2010 2:41 pm przez kajo, łącznie zmieniany 4 razy.
gralu
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:08 pm
Lokalizacja: Oliwa/P-ce

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: gralu »

Przeslanie tego listu jak i ich dzialania jest jedno i niezmienne:"nam sie nalezy i daj daj daj" :lol:
cloudyush
Klub 1910
Posty: 134
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:01 pm

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: cloudyush »

a emeili do Kaczynskiego jeszcze nie wysylaja? :muzyka:
zabieniec
Klub 1910
Posty: 3733
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Lódź Bałuty

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: zabieniec »

Ten list to stek bzdur i kłamstw ludzi rozczarowanych rzeczywistoscia i nie przyjmujacych do wiadomosci, ze to oni wraz ze swoimi działaczami i sportowcami doprowadzili do sytuacji w jakiej teraz sie znajduja i musza sami sobie pomoc a nie liczyc tylko na :Daj panie daj".

Pisza ,ze sa najstarszym łódzkim stowarzyszeniem sportowym działajacym od 1908r...bajki i jeszcze raz bajki-działaja od 1909r i nie sa najstarszym stowarzyszeniem(starszy od nich jest Sokół,którego poczatki działalnosci datuje sie na 1905r).Pisza ,ze przetrwali czasy komuny...no nie moge..to przecież za komuny mieli najlepiej ze wszystkich lat swojej działalnosci , pisza,ze przetrwali I i II Wojne Swiatowa...noż kuźwa , przetrwali bo nie wychylali sie , nie zawadzali i w wiekzsosci byli pro władzy a nie przeciwko niej. Slogany o Łodzianach to już tylko śmiechj na sali.

Wstydzić sie możecie dajdaje,wstydzić tego co stworzyliście w tym liście!!!!
lismaster
Posty: 29
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 4:53 pm

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: lismaster »

dziadek W pisze:
http://www.lksfans.pl/index.php/news/read/news_id/4845 pisze:
to wreszcie ŁKS przez lata dawał, wciąż daje i jesteśmy przekonani, że dawać będzie, radość tysiącom łodzian, obywatelom naszej ojczyzny.
ten fragment jest najlepszy, radość jest bezsporna, trzeba przyznać :)

w Piśmie zabrakło mi przedstawienia chwalebnych dokonań Panów Właścicieli: Pana Daniela, Pana Galimatiasa i Pana Klejmana, co czyni niniejsze pismo o wiele uboższym...
Bo to jest prawda dają radość tysiącom łodzian, można się z nich pośmiać. :D
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 925
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: SamWieszKto »

Panowie, przeczytajcie temat tego wątku. Bardzo proszę.
sztacha
Posty: 710
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: PÓŁNOCNA STRONA MIASTA

Re: działamy dalej cdn.

Post autor: sztacha »

Zamknąć w pizdu to podforum. Miasto się wycofało, więc działać już nie musimy.
Przestańmy się interesować dziadostwem.
Będą na horyzoncie jakieś kolejne wałki z miastem, wtedy możemy wrócić do sprawy
Zablokowany