Ta ostatnia niedziela

Zablokowany
włod.
Klub 1910
Posty: 463
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:17 am

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: włod. »

Czegoś nie jarzę. Dziś w UMŁ ma być konferencja, gdzie będzie potok słów i westchnień, że wałks ma licencje na I ligę. Cacy. Jako dowód na cacystan poda się przykład Odry Wodzisław z zeszłego roku, do spraw której PZPN nic nie miał, tylko lokalny związek piłkarski. Czyli w sprawie walks możne wypowiedzi się ŁZPN i to wystarczy.
Tylko jest mały dynks, bo dla Odry Wodzisław - Oznacza to tyle, że wszystkie prawa i obowiązki majątkowe i niemajątkowe ze stowarzyszenia przeszły do spółki akcyjnej.
Moim zdaniem wałks PSS jest zupełnie nowym tworem, a nie stowarzyszeniem, które przekształciło się w spółkę akcyjną. Po drugie nawet jeśli analogia między Odrą o wałkesem byłaby trafna, to wracamy do stwierdzenia, że wszystkie prawa i obowiązki majątkowe i niemajątkowe ze stowarzyszenia przeszły do spółki akcyjnej.[/b]
Tak?
włod.
Klub 1910
Posty: 463
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:17 am

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: włod. »

Czyli walks potrzebuje gwarancji na 9 milionów, a nie tylko na 4...

P.S. A czy nie będzie jeszcze inaczej? Niby sąsiedzi będą mieli wszystko załatwione po ich myśli. Zagrają w lidze, ale potem okaże się, że: pssy, potoki, pismaki i polityki w Łodzi były w błędzie. Jako, że nowy wałks nie miał prawa występować w i lidze posypią się walkowery i będzie pa pa...
neck
Posty: 84
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: neck »

włod. pisze:Czyli walks potrzebuje gwarancji na 9 milionów, a nie tylko na 4...
Masz rację, pisałem o tym wyżej przy informacji o podobnej sytuacji w GKS Katowice. Tam są tego świadomi, a długów mają 2-3 mln a nie 9.
Wkrótce ten ich domek z kart legnie w gruzach.
fiacik

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: fiacik »

neck pisze:
włod. pisze:Czyli walks potrzebuje gwarancji na 9 milionów, a nie tylko na 4...
Masz rację, pisałem o tym wyżej przy informacji o podobnej sytuacji w GKS Katowice. Tam są tego świadomi, a długów mają 2-3 mln a nie 9.
Wkrótce ten ich domek z kart legnie w gruzach.
ten ich domek lega w gruzach już kilka lat, a na pewno kilka ostatnich tygodni legnąć nie może. Z takimi opiniami lepiej wstrzymajcie się, bo już ostatnio było wesoło, a oni nadal istnieją.
włod.
Klub 1910
Posty: 463
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:17 am

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: włod. »

Istnieją, bo kręcą. Ale ktoś w końcu musi powiedzieć - sprawdzam. Wczoraj miała być licencja z PZPN -cisza. Zobaczymy co dalej...
Mnie nie chodzi o ŁKS - pies mu mordę lizał. Chodzi mi o... mnie samego. Czy rąbią mnie w trąbę: politycy, dziennikarze, ci z ŁZPN, czy nie? Czy ja jestem tak głupi, czy oni tacy beznadziejni? A jeśli mnie oszukują, to mając na uwadze coś takiego jak widzewski charakter chujom nie odpuszczę i nie zapomnę. Do końca swoich dni będę pamiętał - Ten, taki i siaki próbował mnie oszukać. Mało tego innym też nie dam zapomnieć.
Mik
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 13, 2008 3:09 pm

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: Mik »

Patrzac na to co dzieje sie w Wrocławiu warto do NIK napisac pismo o sprawdzenie legalności udziału miasta w prywatnej spółce
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1927
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: wschodnia »

Przyklad Wrocławia pokazuję czarno na białym jaki kabaret funduja nam w Łodzi.Podpieraja sie przykładem Odry,hmm nie wiem na co oni liczą na głupote czy ignorancje otoczenia :?:
Pzpn to szajka i klika,ale nie funkcjonuja w próżni.Mysle,ze bardzo powaznym argumentem przeciw w ich mysleniu będzie strach przed pozwoleniem na niebezpieczny precedens.ch*j z prawem takie tam jest myslenie,ale jesli pozwolą na takie zmiany w LKSie teraz w trakcie trwania sezonu, to kiedys zimą np 2015 roku moga się obudzić w lidze,w ktorej nie wiadomo kto gra i na jakich prawach :lol:
Dostaną tą licencje czy nie to kabaret i tak bedzie trwał w najlepsze,ciekawa wiosna sie szykuje ;)
PS
Jeszcze niedawno podpierali sie także przykladem Wrocławia... :D
Awatar użytkownika
Lewar
Posty: 730
Rejestracja: pn mar 24, 2008 7:10 pm
Lokalizacja: Łódź-Bałuty-Żubardź/FC Eire Division

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: Lewar »

włod. pisze:Istnieją, bo kręcą. Ale ktoś w końcu musi powiedzieć - sprawdzam. Wczoraj miała być licencja z PZPN -cisza. Zobaczymy co dalej...
Mnie nie chodzi o ŁKS - pies mu mordę lizał. Chodzi mi o... mnie samego. Czy rąbią mnie w trąbę: politycy, dziennikarze, ci z ŁZPN, czy nie? Czy ja jestem tak głupi, czy oni tacy beznadziejni? A jeśli mnie oszukują, to mając na uwadze coś takiego jak widzewski charakter chujom nie odpuszczę i nie zapomnę. Do końca swoich dni będę pamiętał - Ten, taki i siaki próbował mnie oszukać. Mało tego innym też nie dam zapomnieć.
Sama kwitensencja wypowiedzi Włodek. Dokładnie tak. Nie można pozwolić im bezkarnie walić z nami w chuja... To będzie zapamiętane wszystkim zaangażowanym w ten wałek, zaczynając od tych jebanych dziennikarskich dziwek, poprzez sprzedajnych alfonsów działaczy, na debilnych, niekompetetnych politykach kończąc...
klimek
Klub 1910
Posty: 633
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Chełm

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: klimek »

RTS_west pisze:
klimek pisze:A ja z uporem maniaka...

Spłacili Opsenicę??????
Termin minął 16-go lutego ;))

Jak nie zapłacili to zapłaci pzpn :))
Więc chyba troszeczkę ich to podkurwi??

Pozdrawiam

Za Opsenice ma spłacić dług ŁKS SSA a oni już są ŁKS PSS 8-) :lol:
Kasa za Opsenicę jest długiem związkowym, więc przeszła na PSS, tak samo jak pozostałe wierzytelności wobec członków PZPN.
imagine
Klub 1910
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 12, 2008 4:20 pm

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: imagine »

Ciekawe co na to pan radny, który udziela się na naszym forum?
Awatar użytkownika
theothersideofthemoon
Sponsor
Posty: 87
Rejestracja: wt maja 13, 2008 1:53 pm
Lokalizacja: Sieradz

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: theothersideofthemoon »

Przy aplauzie kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, zgromadzonych w galerii sali obrad Rady Miejskiej, łódzcy radni jednogłośnie przegłosowali zbycie przez Miasto Łódź akcji ŁKS PSS. Dzięki temu klub będzie mógł przejść w ręce prywatnego inwestora. Odbędzie się to na zasadach publicznego zaproszenia do zgłoszenia oferty. Te mogą wpływać do 15 marca, cztery dni później wybrany zostanie najlepszy inwestor.

Wcześniej prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Edward Potok w obecności wiceprezydenta Łodzi Łukasza Magina podpisał dokumenty na mocy, których ŁKS PSS został przyjęty w poczet członków piłkarskiego związku i zajął miejsce starej spółki ŁKS SSA w rozgrywkach I ligi. Ta została wykreślona z ŁZPN. 3 marca Polski Związek Piłki Nożnej na zjeździe zarządu przyjmie do wiadomości obydwie uchwały.

- Dziś zrobiliśmy pierwszy formalny krok, by uratować klub z ponad stuletnią piłkarską tradycją. Aby mogło jednak ostatecznie dojść do tego i miasto miało możliwość zbycia akcji inwestorowi, Stowarzyszenie ŁKS musi przekazać wszelkie prawa do znaku towarowego łódzkiego klubu na rzecz ŁKS PSS – powiedział wiceprezydent Łukasz Magin, apelując o to do członków Stowarzyszenia ŁKS i dodał - Ta decyzja warunkuje powodzenie całej akcji ratowania ŁKS.

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia ŁKS odbędzie się 22 marca. Jeśli jego członkowie przegłosują zbycie prawa do znaku towarowego ŁKS, wówczas najstarsze łódzkie stowarzyszenie sportowe zostanie uratowane.

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej przebiegła spokojnie. Łódzcy radni zgodnie podkreślali, że celem nadrzędnym jest pomoc Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Odbyło się bez pytań i dyskusji, choć radny Michał Król z Prawa i Sprawiedliwości złożył wniosek o jej przeprowadzenie. Nie został on jednak przyjęty. Zgodę na zbycie akcji ŁKS PSS przez Miasto Łódź wyraziło 37 radnych, nikt nie głosował przeciw i nikt nie wstrzymał się od głosu.
(tww)

http://www.uml.lodz.pl/?str=1732&id=18348
neck
Posty: 84
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: neck »

theothersideofthemoon pisze: 3 marca Polski Związek Piłki Nożnej na zjeździe zarządu przyjmie do wiadomości obydwie uchwały.
To się dopiero okaże czy przyjmie. Data 22 marca - data zwołania walnego zgromadzenia SK też wydaje się dziwna, o ile dobrze pamiętam miało to się rozstrzygnąć w tym tygodniu. Warunkiem inwestora było oddanie przez SK prawa do znaku. 19 marca mają zostać ogłoszone wyniki przetargu.
Nic tu się kupy nie trzyma, jeden wielki burdel.
Awatar użytkownika
Figiel
Klub 1910
Posty: 2213
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 7:18 pm
Lokalizacja: http://www.tylkowidzew.pl
Kontakt:

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: Figiel »

theothersideofthemoon pisze: - Dziś zrobiliśmy pierwszy formalny krok, by uratować klub z ponad stuletnią piłkarską tradycją. Aby mogło jednak ostatecznie dojść do tego i miasto miało możliwość zbycia akcji inwestorowi, Stowarzyszenie ŁKS musi przekazać wszelkie prawa do znaku towarowego łódzkiego klubu na rzecz ŁKS PSS – powiedział wiceprezydent Łukasz Magin, apelując o to do członków Stowarzyszenia ŁKS i dodał - Ta decyzja warunkuje powodzenie całej akcji ratowania ŁKS.

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia ŁKS odbędzie się 22 marca. Jeśli jego członkowie przegłosują zbycie prawa do znaku towarowego ŁKS, wówczas najstarsze łódzkie stowarzyszenie sportowe zostanie uratowane.
Zgodzili się, bo musieli. Miasto i tak jest w ciężkiej zupie. PSS powstał niezgodnie z polskim prawem i ta nieprawidłowość i tak zostane rozliczona. Ten dodatkowy smród będzie ciągnął się za dajdajami jeszcze długo.

Ciekawe czy inne sekcje działające na Karolewie wiedzą, że za chwilę:
- przyjdzie co najmniej bulić za pecionkę, o ile będzie w ogóle wolno jej używać.
- właściwy lks zbywając znak praktycznie wykreśli się z historii, bo nic innego już nie ma
Awatar użytkownika
Figiel
Klub 1910
Posty: 2213
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 7:18 pm
Lokalizacja: http://www.tylkowidzew.pl
Kontakt:

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: Figiel »

neck pisze: Data 22 marca - data zwołania walnego zgromadzenia SK też wydaje się dziwna, o ile dobrze pamiętam miało to się rozstrzygnąć w tym tygodniu. Warunkiem inwestora było oddanie przez SK prawa do znaku. 19 marca mają zostać ogłoszone wyniki przetargu.
Nic tu się kupy nie trzyma, jeden wielki burdel.
To wynika z zapisów ujętych w statucie stowarzyszenia. Jest określony czas na zwołanie walnego i trzeba to uszanować.
Inna sprawa jak nie będzie kworum to ten zjazd nic nie zdecyduje trzeba będzie zwołać następny.
Ostatnio zmieniony śr lut 24, 2010 4:09 pm przez Figiel, łącznie zmieniany 1 raz.
maciej
Klub 1910
Posty: 782
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:06 am

Re: Ta ostatnia niedziela

Post autor: maciej »

Jednym słowem - burdel organizacyjno-prawno-finansowy trwał będzie minimum do 22.03., a 07.03. parchy wystąpią w derby bez prawnego przyklepania tego szwindlu ? Słów brakuje :lol: .
Zablokowany