Decyzja Rady Miasta

Zablokowany
Dan 78
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:25 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Dan 78 »

a co on może ... poagitowac i to wszystko, przeciez to polityk, będzie lawirował żeby byc tylko na wierzchu, niemniej PO musi miec świadomość, że tym posunięciem straci poparcie większej czesci Łodzi, ale to ich wybór, poza tym było bardziej niż pewne, że dofinansują trupa, tylko niech tyle samo wpompuja w każdą łódzką ekipę sportową, co za banda
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Torch »

no jeśli Skrzydlewski z Tomaszewskim chcą przez jedną noc znaleźć 4 bańki dla sąsiadów to można być spokojnym - nawet jeśli znajdą to na pewno nie będzie to legalne rozwiązanie, a takie jak widać nie przejdzie chyba już przez RM i UMŁ
Awatar użytkownika
m4sti
Klub 1910
Posty: 2187
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:33 am
Lokalizacja: Piotrków Tryb/P138

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: m4sti »

Chociaż nie mieszkam w Łodzi, jeśli łódzkie PO przyklepie kolejną darowiznę czy jak to nazwą dla dajkaesów na pewno w najbliższych wyborach (a pewnie i następnych) na nich (PO) nie zagłosuję... Dość tych gierek k...wa!
Torrent85
Posty: 1365
Rejestracja: śr paź 08, 2008 12:24 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Torrent85 »

Sadzynski powiedzial ze do ktoregos tam czeka na raport o inwestorze, wiec wedlug mnie do momentu az raportu nie bedzie, kasy na lks nie dadza, bo nie maja zadnych gwarancji, ze ktos wogol ejest zainteresowany, a i sam pss zadnych wiazacych decyzji nie podejmie. Bo w innym przypadku po co mu ten raport?
arttur
Klub 1910
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 26, 2009 12:52 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: arttur »

Zawsze głosowałem na PO i moja rodzina też. Ale jeśli okaże się, że przejdzie wałkaes to stracą parę głosów - po prostu nie pójdziemy na wybory.
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 9:18 pm przez arttur, łącznie zmieniany 1 raz.
max
Posty: 789
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: max »

było do przewidzenia

ale....teraz Amunicki grzecznie następnego dnia powinien poprosić o 4 banki na dofinansowanie...
o czym już mówił
kajo
Klub 1910
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:45 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: kajo »

akurat ten Kanidzia to jeden z nielicznych którzy tam mają cośt takiego jak mózg zamiast grzyba więc ten jego post to pewnie szydera i nic więcej, słusznie Animucki powinien zgłosić się po równe dofinasowanie dla nas.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: SamWieszKto »

k***a jaką kasę? Skąd? Jednostki samorządu opierają się o budżet a ten został już przyjęty. Jeżeli chcą dać kasę to musieli by obciąć wydatki w jakiś dziedzinach a to może ich pogrzebać politycznie. Dodatkowo RIO już ma wątpliwości a jeżeli by przyznali jeszcze kasę...

Bliźniak pisze:Czy przy powołaniu spólki mieskiej powstaje jakis jej statut okreslający jakie ona ma zadania

Kod: Zaznacz cały

USTAWA z dnia 20 grudnia 1996 r. o gospodarce komunalnej. (Dz. U. z dnia 5 lutego 1997 r.)
Art. 13.
1. Spółka określa w regulaminie zasady korzystania z usług publicznych świadczonych
przez spółkę, a także obowiązki spółki wobec odbiorców usług.
2. Regulamin, o którym mowa w ust. 1, oraz jego zmiany obowiązują na obszarze
jednostek samorządu terytorialnego po zatwierdzeniu przez organy wykonawcze
tych jednostek.
House
Posty: 154
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:22 am
Lokalizacja: WW

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: House »

arttur pisze:Zawsze głosowałem na PO i moja rodzina też. Ale jeśli okaże się, że przejdzie wałkaes to stracą parę głosów - po prostu nie pójdziemy na wybory.
mam to samo ;)
i mam pytanie, by tam u nich ktoś komu mieli kasę oddać i nawet UEFA postawiła jakiś termin na uregulowanie tego?
załatwili to już?

edit: poszukałem i to chodzi o Opsenice
i nie UEFA a FIFA ;)
co nie zmienia faktu: czy oddali? 0,2mln piechotą nie chodzi. :)
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Bliźniak »

Kod: Zaznacz wszystko
USTAWA z dnia 20 grudnia 1996 r. o gospodarce komunalnej. (Dz. U. z dnia 5 lutego 1997 r.)
Art. 13.
1. Spółka określa w regulaminie zasady korzystania z usług publicznych świadczonych
przez spółkę, a także obowiązki spółki wobec odbiorców usług.
2. Regulamin, o którym mowa w ust. 1, oraz jego zmiany obowiązują na obszarze
jednostek samorządu terytorialnego po zatwierdzeniu przez organy wykonawcze
tych jednostek.
Czyli PSS powinien taki regulamin mieć - czy do niego można dotrzeć.

Ico z ta ustawa kominową czy ona obowiazuje w PSS-i4
stawik
Posty: 41
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: stawik »

ŁKS oddał długi wobec PZPN-U oto dowód 8-) 8-) http://www.antypzpn24h.yoyo.pl/lato.jpg :lol:
Szmiglo
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:43 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Szmiglo »

SLAW. pisze:pewnie większość obecnych tutaj na forum glosowała na PO lub SLD.
nie obrażaj !
:lol:

a co do Łks-u to jedno jest pewne moim zdaniem. Nie dadzą im umrzeć. Nie wiem jak, ale nie dadzą. Może uda im się dograć do końca w unibet lidze, a potem będą coś kombinować. Przecież stara spółka nadal istnieje, więc jakieś wyjście mają...Więc to, że jutro nie dostaną kasy, wcale nie musi oznaczać, że to ich koniec. Bo tych końców to już miało być wiele. Łącznie z tym kiedy to Kuchenkorz uratował im dupencję przed spadkiem w piłkarski niebyt.
zabieniec
Klub 1910
Posty: 5170
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Lódź Bałuty

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: zabieniec »

Teraz trzeba publicznie domagac sie wyjasnienia skad miasto ma na ten walek pieniadze, bo na pewno jest to załatwiane nielegalnie i nie ma takiej opcji by zrobiono to formalnie.Kto za to odpowiada i kto daje pieniadze i w jaki sposob?
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: przem-1977 »

Komunikat z magistratu


W uzgodnieniu z panem Edwardem Potokiem, prezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej informujemy, że jutro tj.10 lutego 2010r odbędzie się posiedzenie Zarządu ŁZPN, na którym zostanie rozpatrzona kwestia przyjęcia w poczet członków Łódzkiego Związku Piłki Nożnej ŁKS Piłkarskiej Spółki Sportowej S.A.
Miasto podjęło dodatkowe działania, zmierzające do umożliwienia przyjęcia spółki ŁKS w poczet członków ŁZPN. Szczegółowy komunikat w tej sprawie przedstawimy jutro.
mnie to jedno ciekawi. co ma na dzisiejszy dzien (oprocz miliona zl. walka) magistrat z łzpn wspolnego? ani nie na tej samej ulicy, ani nie w jednym budynku? ani pks nie jest wlasnoscia miasta ani łzpn. cos czuje, ze dla uspokojenia brodowitych ktos "kumaty" wrzuca takie newsy a dzieje sie zawsze u nich tak wtedy, jak nie wiadomo co bedzie :klaszcze: (taka goebelsowska propaganda "przegrywamy, ale od rana bedziemy wygrywac) zauwazcie tez, ze W. grabarz zaczyna pojawiac sie w mediach tylko wtedy, gdy RM chce ujebac dajdajow (czyli liczy na ch*j wie co, bo w wyborach to już jest skonczony) odkad dostali duza banke zniknal temat pks, teraz sie k***a raptem pojawia. Czy ten facet nie zajmuje sie zadna inna dyscyplina sportowa w Łodzi i innymi klubami?
Rozumiem, ze oprocz nas inne kluby i sekcje beda siedziec cicho, zeby sie nie "narazic" grabarzowi, bo to on dzieli i rzadzi w radzie miejskiej, ale tez sie powinni odezwac prezesi w zwiazku z przyznawaniem kasy, a jesli pss dostanie 4 banki na "promocje przez sport" to i my i Budowlani i ChKS tez wezmy z bata te 4 banki, zaobaczymy skad wtedy miasto wezmie ta kase.

PS: Jesli przejdzie ta kasa dla nich, to moja rodzina tak jak zaglosowala przeciw kropie, zaglosuje przeciw PO
kajo
Klub 1910
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:45 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: kajo »

Dobra ok bedą mieli tą kase na długi..skąd zatem kasa na biezącą działaność? powegetują do lata, załóżmy że nie awansuja i co wtedy? znowu daj?
Zablokowany