Decyzja Rady Miasta

Zablokowany
Awatar użytkownika
b.3.p.
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 60
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:57 am
Lokalizacja: Łódź - Bałuty - Stare Osiedle

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: b.3.p. »

kajo pisze:Dobra ok bedą mieli tą kase na długi..skąd zatem kasa na biezącą działaność? powegetują do lata, załóżmy że nie awansuja i co wtedy? znowu daj?
Pytanie retoryczne. Ja nie rozumiem jednego. Dlaczego k***a w mediach i w tych pseudowywiadach nikt właśnie o to nie pyta skąd miałyby się wziąć pieniądze na bieżącą działalność. My i oni doskonale wiemy, że będzie to kolejna żebranina. Ale czemu k***a o to nikt nie pyta w mediach wprost? Tak samo było na początku tego cyrku. Ściemniali w żywe oczy, że tu chodzi o jeden milion podczas gdy wszyscy wiedzieli, że za chwilę będzie przymus spłaty zobowiązań i kolejne miliony będą musiały być uruchomione. Wtedy też nikt w mediach na to uwagi nie zwracał. Czy naprawdę te pierdolone k***y mają wszechobecne układy, że nawet dziennikarze, którym bliżej do nas nie zwracają na to uwagi (bo jak się domyślam odgórnie mają narzucone, ze nie mogą zwrócić) ? :evil:
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: przem-1977 »

Na filmie widac WYRAZNIE, ze do 19 Sadzynski czeka, wiec kasy jutro dostac nie moga, a galazka ma wtedy czas do znalezienia inwestora, nastepna sprawa to pzpn, pamietajcie, ze jesli nawet łzpn ich przyjmie, to jak znamy wielka "milosc" pzpn do dajdajow ujebia ich na licencji, wiec w zasadzie na dzis dzien bicie piany jest niepotrzebne. Lepiej wejsc na najbardziej zabawna strone czyli dajdajfans i poczytac ich komentarze do wpisow przekumatego jedrka sp. z o. o. mowiace o tym, ze od jutra jest już dobrze, a bedzie tylko lepiej. :D
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: przem-1977 »

troki pisze:




Chodzi o to, ze mogą to zrobić w świetle prawa PZPN ale nie mogą państwowego.
PZPN broni się przed ewentualnością spłacania długów DajKS i chcą w te same maliny wpuścić miasto.
Nie znam szczegółów i mogę jedynie domniemywać, że RM chce warunkowo przejąć spółkę z zadłużeniem - znaleźli jakiś kruczek i na tym się opierają.

czyli jak rozumiem pozniej kazdy sadowny nakaz splacania dlugow spadnie na RM? :klaszcze:
Jesli tak to moze na komisje sportu przy RM? Wolalbym zeby to grabarz z sidem byli bezposredni za to odpowiedzialni
Boją Się Nawet Jego Koni
Posty: 164
Rejestracja: śr sie 27, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Cochetopa Hills (dawniej Luton)

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Boją Się Nawet Jego Koni »

Przecież nic się w sprawie tych skomlących kurew nie posunęło do przodu. Skarbnik miasta uznał, że nie ma możliwości dokapitalizowania spółki z miejskiej kasy i to jest podstawa całego zagadnienia na niekorzyść protystutek. A sepleniący debil sepleni bzdury te same od pół roku, tylko w kwestiach jawnie lipnych się jeszcze do tego zaczął jąkać, bo wie że wali w chuja na maxa. Cała ta żałosna banda nieudaczników w RM czeka na jedno - żeby Ptak się wreszcie jakimś cudem ulitował nad nimi wszystkimi, zdjął z nich odpowiedzialność za to, w co wpierdolił ich grabarz z tym sepleniącym pajacem, umoczył miliony w wielce niepewny deal polityczno-biznesowy, wziął dziwki z gruzowiska pod swoje skrzydła i zakończył temat na jakiś czas. Tylko taką "wizję" ma to stado osłów z RM, które marzy jedynie o zakonczeniu calego wałka bez konsekwencji prawnych dla siebie. A dopóki ptaszyko się nad nimi nie ulituje, nic nie zrobią sami dla prostytutek z Kaliskiego, bo po prostu nie mogą. Dopiero, jak Ptak się przełamie, co jest bardziej niż wątpliwe, wtedy oni "nadadzą prawny bieg sprawie". :lol: i wyjdą te debile na bohaterów.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1180
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: SamWieszKto »

Pożyczki raczej też nie mogą udzielić. Bo po pierwsze robi to prezydent a nie RM [art. 194 ust. 1 i 2 ustawy z 30 czerwca 2005 r. o finansach publicznych (DzU nr 249, poz. 2104 ze zm.)]
USTAWA

z dnia 30 czerwca 2005 r.

o finansach publicznych

(Dz. U. z dnia 20 grudnia 2005 r.)

Art. 194. 1. Czynności prawnych polegających na zaciąganiu kredytów i pożyczek oraz udzielaniu pożyczek, poręczeń i gwarancji oraz emisji papierów wartościowych dokonuje dwóch członków zarządu wskazanych w uchwale przez zarząd, z zastrzeżeniem ust. 2. Dla ważności tych czynności konieczna jest kontrasygnata skarbnika jednostki samorządu terytorialnego.
2. Czynności prawnych, o których mowa w ust. 1, w gminie dokonuje wójt (burmistrz, prezydent miasta).
RM może jedynie określić maksymalna wysokość takiej pożyczki.
USTAWA

z dnia 8 marca 1990 r.

o samorządzie gminnym.
Art. 18. 1. Do właściwości rady gminy należą wszystkie sprawy pozostające w zakresie działania gminy, o ile ustawy nie stanowią inaczej.
2. Do wyłącznej właściwości rady gminy należy:
...
i) (17) ustalania maksymalnej wysokości pożyczek i poręczeń udzielanych przez wójta w roku budżetowym,
Po drugie
Zgodnie z orzeczeniami pożyczka może być przeznaczona jedynie na realizację zadań określonych w art. 7 ust. 1 i art. 9 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym.
USTAWA

z dnia 8 marca 1990 r.

o samorządzie gminnym.
Art. 7. 1. Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty należy do zadań własnych gminy. W szczególności zadania własne obejmują sprawy:
1) ładu przestrzennego, gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska i przyrody oraz gospodarki wodnej,
2) gminnych dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego,
3) wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz,
4) lokalnego transportu zbiorowego,
5) ochrony zdrowia,
6) pomocy społecznej, w tym ośrodków i zakładów opiekuńczych,
7) gminnego budownictwa mieszkaniowego,
8) edukacji publicznej,
9) (1) kultury, w tym bibliotek gminnych i innych instytucji kultury oraz ochrony zabytków i opieki nad zabytkami,
10) kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych,
11) targowisk i hal targowych,
12) zieleni gminnej i zadrzewień,
13) cmentarzy gminnych,
14) (2) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,
15) utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych,
16) polityki prorodzinnej, w tym zapewnienia kobietom w ciąży opieki socjalnej, medycznej i prawnej,
17) (3) wspierania i upowszechniania idei samorządowej, w tym tworzenia warunków do działania i rozwoju jednostek pomocniczych i wdrażania programów pobudzania aktywności obywatelskiej;
18) promocji gminy,
19) współpracy z organizacjami pozarządowymi,
20) współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw.
.....
Art. 9.
1. W celu wykonywania zadań gmina może tworzyć jednostki organizacyjne, a także zawierać umowy z innymi podmiotami, w tym z organizacjami pozarządowymi.
Tak więc mogliby to podciągnąć pod promocję ale uwaga bo RIO ma prawo do analizy pod kątem celowości
USTAWA

z dnia 7 października 1992 r.

o regionalnych izbach obrachunkowych.
...
Art. 5. 1. Izby kontrolują gospodarkę finansową, w tym realizację zobowiązań podatkowych oraz zamówienia publiczne podmiotów, o których mowa w art. 1 ust. 2, na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym.
2. Kontrola gospodarki finansowej jednostek samorządu terytorialnego w zakresie zadań administracji rządowej, wykonywanych przez te jednostki na podstawie ustaw lub zawieranych porozumień, dokonywana jest także z uwzględnieniem kryterium celowości, rzetelności i gospodarności.
A już teraz RIO ma wątpliwości. Tym bardziej że wiemy że ta kasa ma iść na spłatę zobowiązań.

Ja osobiście nie widzę możliwości ani dokapitalizowania ani udzielenia pożyczki.
Awatar użytkownika
b.3.p.
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 60
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:57 am
Lokalizacja: Łódź - Bałuty - Stare Osiedle

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: b.3.p. »

SLAW. pisze:Jedynym wyjściem jest kasa na promocje z rezerwy , pytanie czy tyle samo dostaniemy ?
Ale sęk w tym, że kasa na promocje powinna być wydatkowana na działania bezpośrednio z tą właśnie promocją miasta związane. Da się Rzaba rzeczywiście jakoś obejść ? Poza tym z rezerwy pieniądze chyba również nie mogą ot tak sobie być przeznaczone na początku roku i w dodatku na pierwsze lepsze działanie ?
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1180
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: SamWieszKto »

troki pisze:
Rzaba
teraz nie chodzi o pożyczkę, czy dokapitalizowanie, a zobowiązanie przejęcia zobowiązań.
Jak pisałem swojego to jeszcze nie widziałem najnowszych newsów ale z drugiej strony nie widzę problemu przy odpowiednim obwarowaniu.
PSS przejmuje zobowiązania z zastrzeżeniem że umowa wygasa w przypadku braku inwestora do dnia np. 19 lutego i niech się bujają.
Berbatov
Posty: 2489
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:51 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Berbatov »

Ja na miejscu Sylwestra Cacka od rundy wiosennej nie wpuściłbym na stadion żadnej dziennikarskiej dziwki. Chca relacjonować mecze Widzewa to niech oglądają TVP Sport które na szczęście dla nich jest zainteresowane dużą ilością transmisji naszych meczów.
Gorszej prasy i tak mieć nie będziemy, lepszej też. W naszym klubie nie ma żadnych skandali i dla dziennikarzy to nuda. Była by to wspaniała nagroda za ciągłe bronienie tych pasożydów w mediach i nachalne, natrętne domaganie się dla nich pieniędzy z kasy miejskiej. To łódzcy dziennikarze właśnie wskazują na władze Łodzi, że są ewentualnymi katami żydkałesu. Doskonale wiadomo że nie jest to prawda, bo katami wassercugowego klubu są dwaj złodzieje: Klejman i Goszczyński, którzy zamiast inwestowac w klub wynosili kasę workami i żyli ponad stan.
Teraz ich zobowiązania ma przejąć miejska kasa???
Inny punkt widzenia: pani Sadzyński, Skrzydlewski i inni, w przedszkolu na ul. Łącznej od tygodnia przecieka dach. Dzieci są stłoczone w dwóch małych pomieszczeniach. Dyrektor placówki poprosił UMŁ o pilny, natychmiastowy remont dachu i co odpisaliście??? sk......ny !!!! ŻE MIASTO NIE MA PIENIEDZY NA REMONT DACHU PRZEDSZKOLA.
To dla małych dzieci nie macie świnie, a dla tych curva dziadów macie, tak? Teraz najważniejszy problem komisarza Łodzi to jest "jak by tu zrobić żeby panu @Damskiemu oddać 230 tys. zł, które powinien zapłacić podsądny w procesie łódzkiej ośmiornicy" Tym żyje komisarz Łodzi, 90% czasu zabiera mu "jak uratować wassercugowy pomiot"

Jeżeli mają tak oddanych kibiców to co się martwić. Zaczną grę od nowa, od IV ligi i wkrótce wrócą ;) na piłkarskie salony. O co ta cała wojna? Nie rozumiem. Fabryki upadają, ludzie z dnia na dzień ida na bruk, nikt się tym nie przejmuje, a tu wszyscy z władz Łodzi żyją tylko tym zasyfiałym dziadem zwanym ŻKS.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Winkler »

Kiedy Kwiatkowski startował w wyborach jako wiceprezydent Zgierza z ramienia PO w walce o fotel Prezydenta Łodzi z Kropiwnickim,to miałem wielki żal do partii,której jestem od lat zwolennikiem(i ich poprzednich wcieleń,jak UW),że wybrali kandydata tak naprawdę anonimowego dla większości Łodzian,znanego tylko w Zgierzu.Śmiałem się do dzisiaj,że ja bym więcej głosów zebrał jako kibic Widzewa,niż On w tych wyborach.Dziś przestałem się śmiać,gdyż liczba Jego czy Kropy głosów naprawdę nie była imponująca,a Nasz kandydat na Prezydenta Łodzi mógłby liczyć na Nasze duże wsparcie,nie tylko w samym głosowaniu,ale też pod względem logistycznym i w szczególności tzw.agitacyjnym!Dobre akcje transparentowe plus kolportarz ulotek na pewno by sporo zdziałały,plus forum i net.Więc dlaczego mamy się ograniczać do stanowiska Radnego?Przemyślcie to,nawet w razie przegranej,to i tak z Naszym kandydatem na Prezydenta Łodzi będą się liczyć.Wykorzystajmy tą szansę za parę miesięcy,nic nie ryzykujemy,a naprawdę możemy nawet wygrać.Popatrzcie na liczby głosów w wyborach,przy solidnej konsolidacji jesteśmy w stanie wiele dokonać.Przeciwnicy Naszego klubu będą musieli wybierać wśród kilku kandydatów,więc będzie to miało prawie marginalne znaczenie,My poprzemy tylko jednego!Wiem,że na tym etapie wygląda to śmiesznie i jak science fiction,ale jest to do zrealizowania,w dodatku to ogromny bat na dupę dla wszystkich partii w mieście,bo dla nich to już w momencie wystawienia przez Nas kandydata oznacza wielkie zagrożenie.Choćby z tego powodu,że ja oddawałem zawsze głos swój na PO,teraz by go dostał kandydat tzw.niezależny,ze Stowarzyszenia Widzew Łódź!Partie zawsze,a w szczególności przed wyborami,próbują się dogadać,dlaczego My mamy zawsze mieć pod górkę i nie wykorzystać wreszcie systemu o nazwie demokracja?Pamiętajcie,naprawdę jest Nas wielu więc możemy też wiele!Oczywiście ja swojej osoby zdecydowanie nie zgłaszam,są odemnie o wiele lepsi i znani,i na Nich postawmy!A dlaczego na przykład nie Bliżniak?Lub oczywiście Ktoś inny?Kwiatkowski miał zdecydowanie mniejsze szanse na starcie niż by miał Nasz kandydat!I Na prawdę to nie żart,Nasz Widzew kiedyś dokonywał już wielu rzeczy niemożliwych dzięki Swojemu charakterowi,możemy na pewno też My,kibice!!!!
Boją Się Nawet Jego Koni
Posty: 164
Rejestracja: śr sie 27, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Cochetopa Hills (dawniej Luton)

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Boją Się Nawet Jego Koni »

Na szczęscie jest Sebastian Tylman z PO - on daje nadzieję i szanse :lol:
Więc sam przelej ze swojego konta te 1,3 mln złotych, ty żałosny pierdolony idioto utrzymywany z naszych podatków przy politycznym korycie!!
Póki co, jedyny chyba co ma trochę jajec i mocną głowę w tej bandzie to ten skarbnik Mączkowski :klaszcze: A może i Sadzyński, choć wyrażnie zesrany ze strachu, stanie na wysokości zadania.
Awatar użytkownika
lukasz1370
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 2:03 pm
Lokalizacja: O&J

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: lukasz1370 »

Berbatov pisze:Ja na miejscu Sylwestra Cacka od rundy wiosennej nie wpuściłbym na stadion żadnej dziennikarskiej dziwki. Chca relacjonować mecze Widzewa to niech oglądają TVP Sport które na szczęście dla nich jest zainteresowane dużą ilością transmisji naszych meczów.
Gorszej prasy i tak mieć nie będziemy, lepszej też. W naszym klubie nie ma żadnych skandali i dla dziennikarzy to nuda. Była by to wspaniała nagroda za ciągłe bronienie tych pasożydów w mediach i nachalne, natrętne domaganie się dla nich pieniędzy z kasy miejskiej. To łódzcy dziennikarze właśnie wskazują na władze Łodzi, że są ewentualnymi katami żydkałesu. Doskonale wiadomo że nie jest to prawda, bo katami wassercugowego klubu są dwaj złodzieje: Klejman i Goszczyński, którzy zamiast inwestowac w klub wynosili kasę workami i żyli ponad stan.
Teraz ich zobowiązania ma przejąć miejska kasa???
Inny punkt widzenia: pani Sadzyński, Skrzydlewski i inni, w przedszkolu na ul. Łącznej od tygodnia przecieka dach. Dzieci są stłoczone w dwóch małych pomieszczeniach. Dyrektor placówki poprosił UMŁ o pilny, natychmiastowy remont dachu i co odpisaliście??? sk......ny !!!! ŻE MIASTO NIE MA PIENIEDZY NA REMONT DACHU PRZEDSZKOLA.
To dla małych dzieci nie macie świnie, a dla tych curva dziadów macie, tak? Teraz najważniejszy problem komisarza Łodzi to jest "jak by tu zrobić żeby panu @Damskiemu oddać 230 tys. zł, które powinien zapłacić podsądny w procesie łódzkiej ośmiornicy" Tym żyje komisarz Łodzi, 90% czasu zabiera mu "jak uratować wassercugowy pomiot"

Jeżeli mają tak oddanych kibiców to co się martwić. Zaczną grę od nowa, od IV ligi i wkrótce wrócą ;) na piłkarskie salony. O co ta cała wojna? Nie rozumiem. Fabryki upadają, ludzie z dnia na dzień ida na bruk, nikt się tym nie przejmuje, a tu wszyscy z władz Łodzi żyją tylko tym zasyfiałym dziadem zwanym ŻKS.
1910% poparcia
Lensky
Posty: 13
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Lensky »

Winkler pisze:Kiedy Kwiatkowski startował w wyborach jako wiceprezydent Zgierza z ramienia PO w walce o fotel Prezydenta Łodzi z Kropiwnickim,to miałem wielki żal do partii,której jestem od lat zwolennikiem(i ich poprzednich wcieleń,jak UW),że wybrali kandydata tak naprawdę anonimowego dla większości Łodzian,znanego tylko w Zgierzu.Śmiałem się do dzisiaj,że ja bym więcej głosów zebrał jako kibic Widzewa,niż On w tych wyborach.Dziś przestałem się śmiać,gdyż liczba Jego czy Kropy głosów naprawdę nie była imponująca,a Nasz kandydat na Prezydenta Łodzi mógłby liczyć na Nasze duże wsparcie,nie tylko w samym głosowaniu,ale też pod względem logistycznym i w szczególności tzw.agitacyjnym!Dobre akcje transparentowe plus kolportarz ulotek na pewno by sporo zdziałały,plus forum i net.Więc dlaczego mamy się ograniczać do stanowiska Radnego?Przemyślcie to,nawet w razie przegranej,to i tak z Naszym kandydatem na Prezydenta Łodzi będą się liczyć.Wykorzystajmy tą szansę za parę miesięcy,nic nie ryzykujemy,a naprawdę możemy nawet wygrać.Popatrzcie na liczby głosów w wyborach,przy solidnej konsolidacji jesteśmy w stanie wiele dokonać.Przeciwnicy Naszego klubu będą musieli wybierać wśród kilku kandydatów,więc będzie to miało prawie marginalne znaczenie,My poprzemy tylko jednego!Wiem,że na tym etapie wygląda to śmiesznie i jak science fiction,ale jest to do zrealizowania,w dodatku to ogromny bat na dupę dla wszystkich partii w mieście,bo dla nich to już w momencie wystawienia przez Nas kandydata oznacza wielkie zagrożenie.Choćby z tego powodu,że ja oddawałem zawsze głos swój na PO,teraz by go dostał kandydat tzw.niezależny,ze Stowarzyszenia Widzew Łódź!Partie zawsze,a w szczególności przed wyborami,próbują się dogadać,dlaczego My mamy zawsze mieć pod górkę i nie wykorzystać wreszcie systemu o nazwie demokracja?Pamiętajcie,naprawdę jest Nas wielu więc możemy też wiele!Oczywiście ja swojej osoby zdecydowanie nie zgłaszam,są odemnie o wiele lepsi i znani,i na Nich postawmy!A dlaczego na przykład nie Bliżniak?Lub oczywiście Ktoś inny?Kwiatkowski miał zdecydowanie mniejsze szanse na starcie niż by miał Nasz kandydat!I Na prawdę to nie żart,Nasz Widzew kiedyś dokonywał już wielu rzeczy niemożliwych dzięki Swojemu charakterowi,możemy na pewno też My,kibice!!!!

Stolar mierz garnitur :lol:
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Winkler »

W Łodzi ani PO,ani PiS nie mają tak naprawdę dobrego kandydata na Prezydenta,i to już od kilku lat.Dlatego PiS poparło Kropiwnickiego z ZChN-u,a PO dając w szranki Kwiatkowskiego liczyła,że Łodzianie postawią na nieznanego,ale za to byłego doradcę Buzka w rządzie.Teraz znowu obie te partie mają ten sam problem,a i w obozie SLD nie jest wcale o wiele lepiej.Dlatego wystawienie Naszego kandydata wcale nie jest takie głupie,jak na pierwszy rzut oka się wydaje.Szanse i tak są małe,ale są.
loko

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: loko »

Trochę lodu. Stowarzyszenie powinno być apolityczne. Większe zaangażowanie w politykę może nawet przynieść jakieś korzyści, ale prędzej czy później obróci się przeciwko Widzewowi.
lord
Posty: 1008
Rejestracja: wt lut 12, 2008 3:50 pm
Lokalizacja: Łódź - miasto przeklęte

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: lord »

Sadzyński to typowy karierowicz i podejmie taką decyzję, jaka naświetla mu jego partyjni koledzy.
Zablokowany