Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Zablokowany
WRAGA
Klub 1910
Posty: 665
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:32 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: WRAGA »

aha i jeszcze jedno bo mnie wkurwił okrutnie

ja jako mieszkaniec Janowa pytam się Pana Panie Skrzydlewski gdzie jest obiecany basen i tereny rekreacyjne ?
postawił pan cmentrz i spalarnię zwłok w zamian za obiecane mieszkańcom osiedla tereny rozrywkowe
dlaczego Pan ich k***a nie buduje ??
cloudyush
Klub 1910
Posty: 277
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:01 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: cloudyush »

nie wiem czy i jaki interes w tej sprawie ma Skrzydlewski, ale fakt ze czlowiek, ktory mianuje siebie Widzewiakiem - dla ratowania ŁKSu - chwyta sie nawet babrania Widzewa w gownie (pomowienia, straszenie, insynuacje itp), jest dla mnie delikatnie mowiac oburzajacy.
YNWA
Sponsor
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 05, 2008 9:23 pm
Lokalizacja: WZR 2002

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: YNWA »

WRAGA pisze:aha i jeszcze jedno bo mnie wkurwił okrutnie

ja jako mieszkaniec Janowa pytam się Pana Panie Skrzydlewski gdzie jest obiecany basen i tereny rekreacyjne ?
postawił pan cmentrz i spalarnię zwłok w zamian za obiecane mieszkańcom osiedla tereny rozrywkowe
dlaczego Pan ich k***a nie buduje ??
Dzisiaj Skrzydlewski wyjaśnił, że basenu itd. nie macie bo rada osiedla na to się nie zgodziła, a podpis przeciw złożył nawet tamtejszy proboszcz.
citko1910
Sponsor
Posty: 1935
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:16 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: citko1910 »

Każdy widzi co te władze odpierdzielają, więc 17 stycznia całą Czerwona Armia idzie na referendum... Nakręcać ludzi, to od Nas zależy czy te k***y jeszcze będą przy władzy..

PS. Jestem w Łodzi zameldowany tymczasowo do czerwca 2010... Jakie formalne sprawy muszę załatwić , aby wziąć udział w tym referendum?? Jak ktoś wie to prosze o info na pw
max
Posty: 794
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: max »

Możecie mówić co chcecie ale jak dla mnie Skrzydlewski zasługuje na szacunek.
znaczy ,to już jest ich, PAN SKRZYDLEWSKI :mrgreen: :D :D :D
Eryk
Posty: 1465
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:32 pm
Lokalizacja: SM

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Eryk »

NIE MA INNEJ OPCJI niz wystapienie Stowarzyszenia o tym, ze ZADNE pieniadze podatnikow ni moga isc na prywatny klub/firme - bo jak dla mnie to jeden ch*j czy to LKS dostanie kase czy Widzew

Rzucony przez duet Tomaszewski-Skrzydlewski ochlap, w postaci pozyczenia nam duzej banki, jest po to, zebysmy tez mieli w tym gownie popaprane rece
Awatar użytkownika
chn
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 12, 2008 2:35 am
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: chn »

nie rozmywajcie już tego tematu swoimi domyslami , bo czytac sie już tego nie da
Awatar użytkownika
Krakus
Klub 1910
Posty: 262
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 4:35 pm
Lokalizacja: Łódź Ruda http://www.tylkowidzew.pl/

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Krakus »

a 5 lat temu Widzew ratowali nie Skrzydlewski z Bońkiem
tylko
Pan Boniek z Szymańskim Wojtkiem :)
Awatar użytkownika
ELC
Klub 1910
Posty: 60
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:09 pm
Lokalizacja: Łowicz/Warszawa

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: ELC »

RTS_west pisze:Ej ja mam się śmiać czy płakać?? :mrgreen: :mrgreen:
"Wywieszaliście klepsydry z moją śmiercią. Sąsiadka przyniosła taką do mojej matki i spytała, kiedy jest pogrzeb Witusia. Moja mama biegła dowiedzieć się co się stało, złamała rękę i ma do dzisiaj źle złożoną" - mówił Skrzydlewski.
:shock: :shock: co za ... SKOńcz już lepiej pieprzyć..
Może lekarz był za Widzewem albo lepiej cały szpital :no: Stracił jak dla mnie wszystko po tej konferencji.
Romario
Moderator
Posty: 392
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:21 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Romario »

Skrzydlewski z Tomaszewskim powinni odpowiedziec na kilka pytan:
1. od kogo miasto chce przejac udzialy LKS SSA, gdy nie wiadomo kto jest udzialowcem?
2. czy wszystkie osoby uwazajace sie za udzialcowcow LKS SSA wyrazily zgode na bezplatne przekazanie akcji?
3. skoro inwestor jest już zdecydowany na przejecie LKS SSA, to po co ingerencja miasta?
4. co w przypadku, kiedy jednak inwestor nie przejmie akcji od miasta i nie chodzi tylko o mozliwosc zmiany planow, ale chociazby w sytuacji ogloszenia upadlosci? Czy Skrzydlewski z Tomaszewskim znaja przyszlosc, ze wykluczaja taka mozliwosc? Kto wtedy zwroci mieszkancom Lodzi zainwestowane przez miasto pieniadze?
5. czy wszystkie podmioty gospodarcze z siedziba w Lodzi moga liczyc na nieoprocentowana pozyczke od miasta w wysokosci 1 miliona zlotych?
Awatar użytkownika
szpakofski
Klub 1910
Posty: 2827
Rejestracja: pt maja 23, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Karolew/[A]

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: szpakofski »

Romario pisze:Skrzydlewski z Tomaszewskim powinni odpowiedziec na kilka pytan:
2. czy wszystkie osoby uwazajace sie za udzialcowcow LKS SSA wyrazily zgode na bezplatne przekazanie akcji?
I czy zawarli taką deklarację na piśmie...
zabieniec
Klub 1910
Posty: 5219
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Lódź Bałuty

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: zabieniec »

Wazne pytanie...a moze pod stołem ktos oplacił tych wlascicieli zeby nie byli stratni w zamian za to, ze oddadza akcje dajdajow"za darmo".Cos za duza pewnosc duetu pazernego na władze, ze tak bedzie a to przeciez podstawa ich działania.Jezeli by sie tak nie stało to nowa spólka czytaj nowy klub LKS z udziałem głównego akcjonariusza musiał by zaczynac gre w Vlidze z budzetem 1 mln i czekac z dusza na ramieniu, ze jakis szaleniec bedzie chciał w takie bagienko zainwestowac.
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1928
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: wschodnia »

Doradców mają marnych,tylko takie jelopy jak dajdaje mogą cos takiego kupić i zachwycac sie pomysłowoscią zagrywki.Demagogia nic wiecej.Sa jeszcze pytania takie jak wyzej zadane przez Romario,ale tak szczerze to nie spodziewalem sie tego po Skrzydlewskim,widac teraz dobitnie jak polityka deprawuje ludzi.Zagrywka nie trafiona,bo nie zbija Nas z pantałyku,wrecz przeciwnie My nadal wiemy w czym rzecz i co sie za tym kryje.
Jeszcze jedna uwaga do piejących z zachwytu sasiadow,Panie i Panowie takie memento dla Was,a co bedzie jak sie wladza zmieni i po jakims czasie znowu narobicie sobie dlugow?Uzalezniacie sie od politykow,przyklejacie sobie kolejna latke :D Co wiecej nadstawiajac tak zadki pokazujecie wszystkim politykom w Lodzi jak tanie z was mieso wyborcze...krotko i na temat opinia jaka macie "prostytutki nikomu nie szkodzace ale zawsze przydatne w potrzebie" urzeczywistnia sie teraz :)
WSZYSCY NA REFERENDUM w dupie mam zamiedzowych,teraz idzie o dobre imie Widzewa,ktorym taki grabarz wyciera sobie pyszczek.Jesli oni uzywaja brutalnych srodkow,a takim byla dzisiejsza konferencja i slowa ktore padly,to My tez musimy uzyc wszystkiego co lezy a Naszych mozliwosciach.
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 6:47 pm przez wschodnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chn
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 12, 2008 2:35 am
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: chn »

z tego co zrozumialem , bynajmniej ja

Skrzydlewski mowil cos o tym ze udalo mu sie od udzialowcow uzyskac pelnomocnictwo ( na 1 dzien ? ) w ktorym to pozalatwial wiekszosc formalnosci potrzebnych do owej transakcji , dzieki czemu nowy "inwestor" przejmuje klub od miasta a nie od prywatnych bankrutow , dzieki czemu nie beda wlec sie za nim brudy z przeszlosci ( jak to sam Skrzydlewski ujal " nie beda wypadac mu trupy z szafy " )
nie wiadomo jednak czy wszyscy pod tym klepneli
co do samej pozyczki , wyliczyli ze bierzace zadluzenie wynosi ok 1 banki, ktora po wejsciu inwestora ma zostac automatycznie cofnieta , a ogolne zadluzenie siega niecalych 5 baniek
co do 4 pytania to wszyscy jak i ja sam jestem ciekaw co oni zrobia wtedy :) Skrzydlewski mowil ze jezeli temat nie wypali to beda wtedy scigac "inwestora" , lecz chyba kazdy dobrze wie jak wyglada w panstwie naszym egzekucja takich spraw
co do 5, to stwierdzili cos takiego ze jezeli firma X istnieje 100 lat to sa w stanie w jakis tam sposob pomoc lecz nie oparta zostala ta wypowiedz chyba zadnymi szczegolnymi faktami

chyba ze cos popierdolilem :)
Berbatov
Posty: 2489
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:51 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Berbatov »

bumba pisze:te Skrzydlewski zróbmy takie porównanie - od 45 roku - czyli za okres PRLu
Czekam na fakty....
Owszem, działał na rzecz Widzewa. To fakt historyczny, nie da się temu zaprzeczyć. W podziękowaniu kibice Widzewa głosowali na niego i jego córkę. Jest radnym, Joasia nawet eurodeputowaną. Dług spłaciliśmy, jesteśmy ze Skrzydlewskimi na zero.
Teraz niech glosuje na nich ŻKS. Pamiętaj pan, panie Witoldzie, że oni za miesiąc zapomną kto im pomógł, a pan będziesz dla nich zawsze widzewiakiem. A kim będziesz dla nas???
W tym mieście nie można być różowym. Jest się albo czerwonym albo białym. Zmienianie stron barykady podczas walki zwiększa ryzyko otrzymania postrzału bo jesteś celem dla dwóch stron.
Błąd popełnił Tomaszewski wciągając kibiców w swoje polityczne gierki.
Politycy WON od kibiców i klubów sportowych.
Zablokowany