Spotkanie w Urzędzie Miasta 26.02.2010

ODPOWIEDZ
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 563
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Spotkanie w Urzędzie Miasta 26.02.2010

Post autor: Bliźniak »

W dniu dzisiejszym doszło do krótkiego półgodzinnego spotkania przedstawicieli kibiców Widzewa z prezydentem Łukaszem Maginem, w czasie rozmowy, przedstawiliśmy stanowisko kibiców Widzewa w sprawie ostatnich wydarzeń związanych z przekształceniami w łódzkim sporcie: chodzi tu między innymi o powołanie Piłkarskiej Spółki Sportowej i jej prywatyzację oraz przetarg na promocję miasta poprzez sport.
W kwestii przekształceń w PSS i jej prywatyzacji stanowisko Pana Prezydenta jest tożsame z prezentowanym w prasie tzn., że rola miasta w przekształceniach mających miejsce w ŁKS-ie kończy się wraz z rozpisaniem przetargu i odsprzedaniem akcji spółki inwestorowi. Przy czym nasz rozmówca zaznaczył, że nie ma niebezpieczeństwa, że miasto przy takiej transakcji poniesie dodatkowe koszty finansowe i że interesy miasta są należycie zabezpieczone. Na nasze obiekcje, że inwestor może wycofać się z przetargu, Pan Prezydent stwierdził, że jego zdaniem nie ma takiego niebezpieczeństwa.

Uzyskaliśmy zapewnienie Pana Prezydenta, że poprze w PZPN-ie naszą prośbę o przełożenie kary „zakazu wyjazdowego” o jedną kolejkę ligową tak żebyśmy mogli uczestniczyć w derbach Łodzi 7 marca.
Bliźniak

http://www.widzewtomy.net/index.php?opt ... &Itemid=99
ODPOWIEDZ