Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

MaroS
Klub 1910
Posty: 157
Rejestracja: wt maja 13, 2008 9:24 pm

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: MaroS »

:lol: to może chociaż niech tor F1 zbuduje... :lol: :lol: :lol: Ten Tomaseski to ma Łodzian za idiotów. :evil:
Andy1910
Klub 1910
Posty: 92
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: Andy1910 »

leo się poprtawił ;)

Galerianki same sobie teraz zdają sprawę ze są idiotami którzy są manipulowani przez każdego i łykają każde info jak młode pelikany
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 6:36 pm przez Andy1910, łącznie zmieniany 2 razy.
maciej
Klub 1910
Posty: 765
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:06 am

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: maciej »

Gdybyśmy żyli w normalnym kraju grabarz i Tomaszewski W. mieliby na łbie prokuraturę - wprowadzenie w błąd urzędu miasta skutkujące stratą przez miasto 1 mln zł (jak na razie, ciekawe ile pójdzie jeszcze). Ale że żyjemy w Polsce za dwa tygodnie nikt nie będzie pamiętał co odjebali.

Inwestora nie było, nie ma i nie będzie. Brawo dla tych którzy pisali to od początku, ja wstępnie nawet myślałem, że rzeczywiście ktoś chce w to gówno wejść. Ale późniejsze kroki, wypowiedzi, zachowania w/w dwójki i mnie upewniły, że albo ktoś chce gruby wał zrobić i ŁKS ma być tylko przykrywką, albo żadnego inwestora nie ma, a te dwa gnoje wierutnie kłamią.
Andy1910
Klub 1910
Posty: 92
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: Andy1910 »

formalnie chyba jeszcze rządzi do momentu wpisania wyników referendum do dzienniczka ;)

Ja się zastanawiam co teraz RM zrobi? ŁKS PSS ma przejmować zadłużoną drużynę? Ma wydawać 1mln zł które "inwestor" miał zwrócić? póki nic nie jest podpisane RM może chyba wyjść z twarzą. Jeżeli przejmą to co z długami? Miasto ma inwestować kolejne miliony w biznes na którym tylko straci i nie ma cienia szansy że jakiś "inwestor" przejmie ten ciężar od miasta?
fiacik

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: fiacik »

ja pierdole, czy to jest az tak wazne, ze trzeba zakładać nowe watki?? Rozumiem, że jest to sprawa dośc istotna, ale róbmy to w jednym temacie, bo niedlugo k***a bedzie więcej tematów odnosnie zamiedzowych niz naszych!!!!
neck
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: neck »

Jak czytam te brednie tomaseskiego to mnie szlag trafia, co ma wspólnego inwestor z nową władzą, był zainteresowany łks czy bardziej terenami przy gruzowisku? z nową władzą lodów nie da rady już kręcić? Patologia do potęgi entej
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: przem-1977 »

ciekawy jestem teraz reakcji wojewody i skrzydlewskiego (chociaz on powie to samo co sepleniacy) :D
max
Posty: 789
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: max »

zbigniewk Post: #690
2010-01-20 17:21

TeO. Tego jebanego inwestora pewnie nigdy nie było. Według mnie to była przedreferendalna gra. I powiem wam coś. Czerwoni przygotowują się do derbów i do ligi, że aż miło patrzeć. A my? Jeśli znowu mamy cały luty jeździć po Warszawach i żebrać o to aby nas wogóle dopuścili do gry to ja już wolę zacząć od 4 ligi z honorem. Bo już mi głupio ludziom w oczy spojrzeć. Nic dziwnego, że na nas wołają tylko daj,daj...Wolę 4 ligę od teraźniejszego burdelu.
:mrgreen: :mrgreen: daj daj nie odmawiaj

swoją drogą niegłupi post
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: przem-1977 »

zaczyna sie najnowsze newsy hahahaha :klaszcze:

http://www.tvn24.pl/0,1639136,0,1,lks-u ... omosc.html
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: przem-1977 »

aimar Post: #704
2010-01-20 17:58

20 stycznia 2010 zmarła po ciężkiej chorobie zawodowa sekcja w Łódzkim Klubie Sportowym.Przez ostatnie lata leczona przez znachorów, pseudouzdrawiaczy,oszustów i złodziei. Spadkobierców pozostawiła z milionowymi długami,zszarganą opinią i wstydem jakim mało kto doświadczył.........................

Przez 36 lat życia niewiele dni było dla mnie tak bolesnych jak dzisiejszy.
na fansach zaczynaja sie zale i placze, jak poderbach u nich 1:3 :D
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 7:04 pm przez przem-1977, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: przem-1977 »

RTS_west pisze:
leo22 pisze:on powiedzial ze sie wycofał czy wycofa? :D

to było cosw stylu, że inwestor po zmianie władzy nie wyobraża sobie współpracy z nikim innym a, że Pana kropiwnickiego nie ma to nie wiadomo co wydarzy sie dalej
czyli ten inwestor, to na 100% kibic wypowiadajacy sie na fansach, bo tam maja duzo panow

pan goszczynski, pan klejman, pan skrzydlewski, pan tomaszewski, pan galazka, sami panowie, prawie jak szlachta......prawie robi....... :)

a tu kwiatek miesiaca :)
gosu1908 Post: #710
2010-01-20 18:02

To co lepiej dalej babrać się z tymi kurwami w jednej piaskownicy???Cała polska wręćz wyje z tego jak dajemy się ruchać bandzie oszołomów.Przecież to są kpiny...Gdybyśmy zaczęli od 4 ligi wtedy gdy jeszcze coś było to teraz byśmy się śmiali...a tak mamy k***a STYPE!

Native Post: #711
2010-01-20 18:03


Po ile bilety na Widzew? :)

zbigniewk Post: #712
2010-01-20 18:04

Nie no k***a Panowie.

Właśnie czytam, że jest inwestor gotowy wybudować tor formuły1 w Łodzi. Już nie wiem, xy się śmiać czy płakać.
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 7:06 pm przez przem-1977, łącznie zmieniany 1 raz.
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1860
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: wschodnia »

My tu smichy chichy,ale mnie k***a nie jest do smiechu.Wiedzialem,ze to bujda lecz teraz po tym jak przyznal to Tomaszewski to tak sie zastanawiam kto do jasnej cholery rzadził tym miastem??Urban ze swoja bezczelnoscia jest przy faflunie cienkim bolkiem,k***a jak oni traktuja ludzi...dziennikarze druga banda chuja zero profesjonalizmu zreo obiektywizmu.A propos na miejscu dajdajow to skopalbym dupy hochstimowi,derdzikowi i reszcie przeciez swoja glupota takze zrobili im niezle kuku piszac co im kropa i faflun obiecaja oraz unikajac trudnych nie wygodnych(dla wladzy i dla LKSu tez)pytan ;) Tyle bylo pisane,ze zamiedzowi to maja plecy w lodzkich mediach i wogole maja tylu znanych lodzian za kibicow etc to ja sie pytam gdzie sa ci wszyscy przychylni?gdzie sa ci "ich" dziennikarze?Szczerze Wam napisze ze rzygam już tym calym cyrkiem,zakopac tego trupa moze w koncu miasto odetchnie, a w/w dziennikarze zaczna pisac o torze F1 :lol:
kajo
Klub 1910
Posty: 339
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:45 am

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: kajo »

NIe wiem czemu ale czuje że oni i tak w marcu wystartują w tej lidze z nie tak znowu osłabionym składem...
RED
Klub 1910
Posty: 384
Rejestracja: pn maja 12, 2008 5:26 pm

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: RED »

Inwestora nie ma, łks PSS dostał milion od miasta na rozruch (co samo w sobie jest skandalem), stary łks przerzuci na miejską spółkę kilka milionów długu i kto te długi spłaci? Podatnicy? Trzeba patrzeć Gałązce na ręce, bo w takiej sytuacji będzie chciał kolejne pieniądze od miasta. Spółka ma w zapisie, że będzie istniała tylko pół roku. Nawet z juniorami utrzymają ligę. Pół roku temu "pan klejman", teraz miasto przedłużyli stuletnią agonię tego klubu. Gówno zawsze wypłynie na wierzch.

Trzeba mówić głośno o wydawaniu miejskich pieniędzy na długi prywatnej spółki.
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1860
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Post autor: wschodnia »

Derdzik akurat nie pisał o nich. Raz tylko coś tam pozytywnego namazał przeciwko temu wałkowi z powołaniem spółki przez miasto. Więc po co go wrzucać do jednego wora razem z patałachami pokroju hochstima,pasa i ch*j wie jeszcze kogo... ?
Nie robie bezposredniego porownania z takim "pasem",ale k***a powiedz mi czy Derdzik zadawal w tej sprawie podstawowe pytania,ktore Nam wszystkim nasuwaly sie na temat tej calej szopki?NIE...
Zablokowany