Oświadczenie nr 2

Konar
Posty: 5702
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:28 pm

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: Konar »

salomon pisze:
Komentarz Bartłomieja Derdzikowskiego, dziennikarza "Gazety"

Miasto, rękami Włodzimierza Tomaszewskiego, da milion złotych naszych pieniędzy, by zostać akcjonariuszem KS Widzew Łódź S.A. Do końca 2010 roku KS Widzew Łódź S.A. ma ten milion oddać. Sylwestra Cacka, właściciela 100 proc. akcji KS Widzew Łódź S.A. ani Tomaszewski, ani nikt inny, o zdanie nie pyta.

To tak, jakby ktoś bez mojej wiedzy i zgody, miał zostać współwłaścicielem mojego mieszkania i w mojej bieliźniarce przechować pieniądze, których ja nie mogę ruszyć, i które do końca roku muszę oddać. Autor tego "genialnego" planu nic więcej planować nie powinien. A już na pewno nic, co dotyczy pieniędzy miejskich. Miejskich, czyli naszych.
Nieczęsto się z nim zgadzam, ale dzisiaj pięknie skomentował całą sytuację.
Niesamowite - pierwszy udany tekst Derdzikowskiego od pol roku
kristobal1910
Posty: 281
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:10 pm

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: kristobal1910 »

żabieniec doskonale to ujął...w środę idziemy w pierwszej kolejności pod Central jako Łodzianie inna sprawa, że zjednoczeni pod sztandarem Widzewa.
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: BZA »

Teraz powinniśmy zalać urząd miasta wnioskami o podobne dofinansowanie naszych prywatnych firm :) Jak wszystkim po równo, to wszystkim po równo :D jak przed 1989...
19wiara10
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 4:23 pm

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: 19wiara10 »

Ile będzie trwała ta "manifestacja" ??
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1159
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: SamWieszKto »

Z forum białych końcówek
WhiteRedWhite Post: #2268
2009-12-14 14:14

dzisiaj komisja sportu przerwała swoje obrady, Tomaszewski ze Skrzydlewskim maja już dosyc. Nijaki bugajski z komisji sportu mocno protestuje. Ludzie czas zaczac walczyc bo w srode bedzie za pozno!
Awatar użytkownika
ELC
Klub 1910
Posty: 58
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:09 pm
Lokalizacja: Łowicz/Warszawa

Re: Oświadczenie nr 2

Post autor: ELC »

zizu pisze:Widziałem dziś wypowiedż tego Bugajskiego na tv Toya,mówił że trzeba to przeanalizować że nie może być tak że miasto wkłada publiczne pieniądze do prywatnych spółek itd.Powiedział też że według niego tego całego inwestora w ogóle chyba nie ma,bo jeśli by był to czemu miasto robi takie ceregiele (zakładanie nowej spółki) skoro ten inwestor mógł by sam przejąć tego trupa.Twierdził że zakładanie tej spółki to ratunek przed kompromitacją i gra wyborcza przed referendum.Na koniec podsumował że miasto powinno pomagać w szukaniu właściciela ale nie dawać kasę bo w mieście są inne kluby,wymienił RKS,Anilanę i kogoś tam jeszcze i zadał retoryczne pytanie czy im też damy po bańce.Odniósł się również do kryteriów jakie panują w urzędzie przy przyznawaniu kasy na promocję poprzez sport,stwierdził że są nie przejrzyste itd.mówił że miasto powinno jasno postawić na wiodące sporty i dawać kasę adekwatnie do tego jak promują miasto.
Dobrze że chociaż jeden radny wie o co nam chodzi w tym wszystkim.
A co do tego artykułu o "osiedlowym klubiku", autorowi się chyba strony pomyliły i źle szukał Karolewa.
Zablokowany