Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Zablokowany
House
Posty: 154
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:22 am
Lokalizacja: WW

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: House »

vislicensis pisze:Mój ulubiony fragment listu:
"Proszę pamiętać, że w zarządzaniu Widzewem na przestrzeni lat uczestniczyło wielu działaczy, polityków, biznesmenów. Ich już przy Klubie nie ma, a Witold Skrzydlewski był, jest i będzie."
ten fragment pokazuje tylko tyle, że oni żyją w poprzedniej epoce.
a tymczasem te czasy, kiedy to władze ingerowały we wszystko, już minęły... i to nie wczoraj... :?
Havr pisze:nie rozumiem co mu odjebalo zeby sie w ten bazar angazowac
też się zastanawiałem dlaczego im aż tak zależy...
ale czy słyszał ktoś z was z kampanii przez referendum dot. odwołania? nie, nikt takich rzeczy nie robi.
przynajmniej sensu stricto wyglądających jak kampania. wpiszcie sobie w google 'ile kosztuje kampania wyborcza' i wyjdzie na to, że mniej więcej tyle jakby nam i im dali po milionie. Oczywiście, że pieniądze te idą z budżetów partii, a nie miasta, ale w związku z tym, że to oni 'rządzą' to niestety uważają że to ich i mogą zrobić z tym co im się podoba.

nie mogę pojąć tego, co im się w tych głowach porobiło... :roll:
fiacik

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: fiacik »

conquistador pisze:ja na nim psów wieszac nie zamierzm.mam nadal do niego duzo szacunku.
a ja wręcz odwrotnie. To, że kiedyś pomógł Widzewowi, nie znaczy, że do konca życia ma być szanowany i nieważne co dalej robi. Gdyby zachowywał się jak należy, na pewno to by sie nie zmieniło, a że zaczął działać jak działa, to już inna sprawa. To tak samo, jakby ktoś pomógł mi przed bankructwem i po jakimś czasię zaczął mnie wyzywać - to co, ja mam siedzieć cicho i nadal mieć do niego szacunek, za to co kiedyś zrobił?? Jedyne co bede mogl zrobic, to wyciagnac do niego reke, kiedy bedzie potrzebowal i kiedy bede mogl, jako osoba honorowa, ale nie bede przechodził obok czyichś oszczerstw i udawał, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Skrzydlewski szacunku nie ma u mnie jak i u większości z nas i tak już pozostanie.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1211
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: SamWieszKto »

sebastian198912 pisze:w punkcie 13 porządku obrad jest sprawa która nas interesuje

http://bip.uml.lodz.pl/_plik.php?id=22195
Nie widziałem wcześniej tego porządku obrad ale.
Projekt uchwały jest datowany na 9.12 a w porządku jest napisane że materiał dostarczono 8.12 Dodatkowo napisane jest że druk 287/2009 a projekt dot. ŁKS'u ma numer 290

więc albo zmieniono porządek obrad(nie widziałem tego wcześniej) albo to ma być dyskutowane w punkcie 31. czyli zapytania i wolne wnioski.
max
Posty: 794
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: max »

jurek.s. pisze:
kajo pisze: A charakter to oni (kibice) mają jak stare dziwki - kurewski.
Coraz więcej wróbli ćwierka, że owym mitycznym inwestorem jest A. Ptak. Ciekaw jestem, jak zachowają się megahonorowi kibice ŁKS, jak Ptak znów pojawi się u nich w klubie.
napiszą ....w końcu co on złego zrobił ? Antek zawsze był rodowity :mrgreen:
Lensky
Posty: 13
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Lensky »

Świat się wali , oto komentarz jednego z nich w artykule na lodz.naszemiasto.pl :


:) Pierdas (gość)
2009-12-14 15:56

Haha, nie chcecie kasy teraz? TO 3 milionów też nie dostaniecie dajdajki jedne. A ten wasz stadion i plan Cacka, ahhahahahaha Skrzydlewski już sie o tym dobrze wypowiedzial. Kilka lat temu miasto wam dupe ratowalo, wystarczy siegnac po zapiski z urzedu z tamtego okresu, ale wy jestescie tacy zalosni hipokryci, ze prawdy do wiadomosci nie przyjmujecie. Jak was wyrzucono do 1 ligi, to nic nie robiliscie! Nic! LKS jezdzil poi calym kraju, rozwieszal transy, apelowal! A wy co? Jedno wielkie dno!!! Jestescie nikim. Nie porownywac sie do kibicow LKS bo ci sa wierni swojemu klubowi. Wy macie tylko bande zakompleksionych frajerów, ktorzy wierza w date powstania 1910 i wybudowanie stadionu przez Cacka. Ojej jak wy sie zdziwicie jeszcze. DAJDAJE!


"Wyzywają" nas od DAJDAJÓW. No leżę i płaczę :lol:

Niech zdychają parchy :!:
Tego życzę sobie oraz Wam jeszcze w tym roku :Widzew
zabieniec
Klub 1910
Posty: 5229
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Lódź Bałuty

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: zabieniec »

To tylko swiadczy jak ten przydomek "dajdaje" trafił ich gdzie trzeba i jak bardzo ich boli.W przeciwienstwie do głupot ktore wymyslaja o nas i w dodatku nie majacych wiele wspólnego z rzeczywistoscia "dajdaje" oddaje rzeczywistosc w 100%.
doni

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: doni »

robertkoza pisze:Po jutrzejszym spotkaniu przekażcie jak najszybciej informację czy protest jest aktualny bo mam przeczucie że głosowanie rady miejskiej będzie przesunięte.I nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek olał sprawę i nie przyszedł

To będzie protest czy nie bo nie wiem czy wolne brać w pracy :Widzew
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1931
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: wschodnia »

zabieniec pisze:To tylko swiadczy jak ten przydomek "dajdaje" trafił ich gdzie trzeba i jak bardzo ich boli.W przeciwienstwie do głupot ktore wymyslaja o nas i w dodatku nie majacych wiele wspólnego z rzeczywistoscia "dajdaje" oddaje rzeczywistosc w 100%.
Wiem że się powtarzam...od blisko 40 lat przypisują Nam swoje wady,a od 20 robią z tego propagandową siedzkę.Kompleksy kompleksami,przede wszystkim jest to przemyślana taktyka,zaczęta w latach 80-tych.
Propozycją T i S powinna się chyba zając Polska Rada Biznesu,proponować wykupienie akcji bez pytania glownego akcjonariusza :?: Komentarz Derdzikowskiego w 100% trafiony.
Awatar użytkownika
b.3.p.
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 60
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:57 am
Lokalizacja: Łódź - Bałuty - Stare Osiedle

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: b.3.p. »

Panowie i Panie powiedzcie mi dlaczego jak czytam brednie Galerianek (np. to z poprzedniej strony zacytowane z naszemiasto.pl) to mam wrażenie, że postronni ludzie to łykają jak młode pelikany i nawet się nie chce stawiać im kontrargumentów bo to tak jakby przekonywać, że Ziemia jest okrągła, natomiast jak pomyślę, że sam miałbym tak przeinaczać rzeczywistość to od razu mam 2346783892020467 myśli, że musiałbym być nieźle naiwny wierząc, że ktokolwiek potraktuje moje fantazje poważnie ? To taka ich natura, że tak pier**lą od rzeczy nie biorąc pod uwagę, że wyjdą na debili czy też sami w to wszystko wierzą do tego stopnia, że piszą to przekonani w 100%, że odzwierciedlają rzeczywistość swoimi słowami ? :roll:

Zdaję sobie sprawę, że to pytanie retoryczne i brzmi jakbym wiedział od dzisiaj o naturze i istnieniu tych z drugiej strony miasta... Wybaczcie, ale ręce opadają jak człowiek wraca do domu i czyta wieści dnia dzisiejszego "z terenu" :roll:
miiszczu
Klub 1910
Posty: 430
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:29 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: miiszczu »

bison bonasus pisze:Czy nie ma w Łodzi paru firm ze 100-letnią tradycją 8-) i od kiedy ŁKS to firma :mrgreen:
Niedawno upadła łódzka firma z ponad 140 letnią historią. Zresztą zapewne ku uciesze nam panującego Jerzego K., bo już opchnął teren swojemu izraelskiemu przyjacielowi, który wsławił się do tej pory jedynie zburzeniem jednego z największych kompleksów fabrycznych Łodzi... I zastanawiam się, czy ewentualnego dobrodzieja zamiedzowych nie wiązać z Mordechajem Zisserem...
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1931
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: wschodnia »

Tez o tym milionerze z Izraela czytalem...moze to jest powod tej tajemniczosci no bo jak tu powiedziec "rodowitym" ,ze niejaki Mordechaj Zisser ma zostac ich dobrodziejem? :mrgreen:
Takich firm upadlo przez ostatnie 20 lat duzo duzo wiecej,i starszych i zacniejszych od spolki sportowej ŁKS SSA :)
Guzi
Klub 1910
Posty: 417
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 12:28 pm
Lokalizacja: WTM / Radio Widzew
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Guzi »

Mowicie o tym gosciu od lekow i produkcji broni? Co niby jest wlascicielem terenow po Norbelanie. Cos takiego mi sie o uszy obilo.
miiszczu
Klub 1910
Posty: 430
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:29 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: miiszczu »

Pisałem o tej jednej konkretnej - Fakorze - właśnie ze względu na osobę Zissera.

Edit:

Tak Guzi, dokładnie o tym jegomościu. Teraz jest/ma być właścicielem terenu Fakory.
Awatar użytkownika
glowa
Klub 1910
Posty: 976
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 12:27 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: glowa »

moim zdaniem uchwała na 90% nie przejdzie... czysta polityka, nie pozwolą na to radni PO... przeforsowanie uchwały dałoby Tomaszewskiemu i Skrzydlewskiemu duży atut przedwyborczy i stanowiłoby spory problem właśnie dla PO przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi w Łodzi... myślę, że możemy spać spokojnie
Wojcik
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Łowicz

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Wojcik »

miiszczu pisze: I zastanawiam się, czy ewentualnego dobrodzieja zamiedzowych nie wiązać z Mordechajem Zisserem...
No Coraz lepsze wiadomości tusię pojawiają. Najpierw że Ptak a teraz Mordechaj Zisser. Jeśli właścicielem łks zostanie ten drugi (bez pomocy miasta oczywiście) jestem w stanie zaakceptować ich dłuższy żywot ale ich mina jak się dowiedzą była by bezcenna. Oczywiście zaraz znaleźli by jego rodowite Polskie korzenie i nazywali Panem :lol:
Zablokowany