WOWP BET

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gawell8
Klub 1910
Posty: 913
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:09 am
Lokalizacja: ŁÓDŻ BAŁUTY

Re: RE: Re: WOWP BET

Post autor: gawell8 »

gawell8 pisze:za wygraną z Concordią w srode wpłacam 50zł :-)

Tylko Widzew RTS
wpłata na WOWP wykonana,Widzew wygrał!! :-)

Tylko Widzew RTS
H778
Klub 1910
Posty: 1517
Rejestracja: wt maja 04, 2010 11:06 pm
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: WOWP BET

Post autor: H778 »

Co prawda zakład przegrany, ale mój wewnętrzny bukmacher mówi, że jednak powinienem zapłacić. ;) I tak też zrobię, tyle że po 2 września. Możecie dopisać moje 19,10.
hamax
Klub 1910
Posty: 397
Rejestracja: pn kwie 11, 2016 8:54 pm

Re: WOWP BET

Post autor: hamax »

hamax pisze:
H778 pisze:Przypominam, że do derbów jeszcze 2 miesiące, masa wydarzeń przed nami. 19,10 za hat tricka Kowala w dzisiejszym meczu, kolejne 19,10 za dwucyfrówkę Widzewa.

100PLN za wygraną z Gałkówkiem różnicą minimum 5 bramek.
Poszło
Winkler
Klub 1910
Posty: 9935
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

hamax pisze:
hamax pisze:

100PLN za wygraną z Gałkówkiem różnicą minimum 5 bramek.
Poszło
Poproszę potwierdzenie przelewu na maila,adres wyślę na priva.Jednocześnie po otrzymaniu zmienię Twój statut w temacie "czarnych owieczek" :D
edit.warunkowo wykreśliłem hamaxa z czarnej listy,jutro po zaksięgowaniu mam otrzymać potwierdzenie.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9935
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

Winkler pisze:
michu kk pisze:10zł za poprawienie godziny na forum w ciagu 7 dni
Też daję dychę na to :D
100 zł. za wygraną dzisiaj,bo jej nie obejrzę :cry:
100 za zwycięstwo przelane(jutro wyjątkowo( :D )Orangutan dostanie potwierdzenie),na drugą cześć czekam :D
orangutan
Klub 1910
Posty: 4588
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: WOWP BET

Post autor: orangutan »

Podsumowanie po meczu z Concordią.

Gratulacje za poprawne wytypowanie dla:
gawell8
Robertas
MaRkUs_KuTnO
Winkler
miś_uszatek

Oraz specjalne podziękowania za grę fair play. Pomimo porażki zadeklarował wpłatę po 2 września.
H778

Proszę o wpłaty
gawell8 - 50 zł potwierdzona wpłata
Robertas - 20 zł
MaRkUs_KuTnO - 19,10 potwierdzona wpłata
Winkler - 100 zł - potwierdzona wpłata
miś_uszatek - 10 zł
H778 - 19,10 wpłata po 2 września


Kwota uzbierana : 407,3
Kwota uzbierana gwarantowana wpłata po sezonie/rundzie: 89
Razem: 496,3



Kasa do zgarnięcia w przypadku wygranej w Derbach, przy prowadzeniu od pierwszej połowy i braku utraty bramki
2808,7 zł


Wygrana z Legią:
1038,2 zł


Zmiana czasu na forum
180 zł





Tabelka graczy.
miejsce - Nick - liczba trafionych
1 - H778 - 1
. - hamax - 1
. - kzl - 1
. - michu kk - 1
. - seba1910 - 1
. - rafus - 1
. - gawell8 - 1
. - Robertas - 1
. - MaRkUs_KuTnO - 1
. - Winkler - 1
. - miś_uszatek - 1




Jutro jadę na szkolenie do Warszawy i wracam wieczorem w niedzielę. Dlatego chwilowo proszę moderatorów o pomoc w prowadzeniu. Jak wrócę uzupełnię braki. Dostęp do neta mam cały czas, tylko nie lubię edytować na telefonie. :)
Winkler
Klub 1910
Posty: 9935
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

Pomożemy :D
Mój przelew jest w oczekujących(jak hamaxa),więc w trasie dostaniesz potwierdzenie jutro :D
domajnik
Klub 1910
Posty: 82
Rejestracja: pt paź 15, 2010 11:52 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: WOWP BET

Post autor: domajnik »

Szkoda, że w punktacji nie ma rownież kwot przy nickach.

Dorzucam kolejny zakład:

Wygrana z Lechią: 19,10

I w imieniu Partnera Klubu:
Każda bramka dla Widzewa, której Flight Level nie nagra z drona w rundzie jesiennej w meczach domowych (nie licząc zakazów): 19,10/ nienagrana bramka.

Dzisiaj złapałem wszystkie, ale w zeszłej rundzie były dwa mecze, kiedy padało (Omega cały mecz i cos, co było chyba z 5:0, wtedy nagrałem 3 bramki, bo w pierwszej połowie padało czy tam wiało, był wtedy Boniek) i raz w innym meczu nie uchwyciłem bramki, bo zmieniałem baterię. Taki zakład jako mobilizacja :)

-- edit
To był Paradyż, 4-1, wtedy wiało w pierwszej połowie, a w drugiej przy zmianie nie złapałem bramki. Ale był jeszcze jeden mecz, gdzie przy 5-0 złapałem ze 3.
orangutan
Klub 1910
Posty: 4588
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: WOWP BET

Post autor: orangutan »

domajnik pisze:Szkoda, że w punktacji nie ma rownież kwot przy nickach.

Dorzucam kolejny zakład:

Wygrana z Lechią: 19,10

I w imieniu Partnera Klubu:
Każda bramka dla Widzewa, której Flight Level nie nagra z drona w rundzie jesiennej w meczach domowych (nie licząc zakazów): 19,10/ nienagrana bramka.

Dzisiaj złapałem wszystkie, ale w zeszłej rundzie były dwa mecze, kiedy padało (Omega cały mecz i cos, co było chyba z 5:0, wtedy nagrałem 3 bramki, bo w pierwszej połowie padało czy tam wiało, był wtedy Boniek) i raz w innym meczu nie uchwyciłem bramki, bo zmieniałem baterię. Taki zakład jako mobilizacja :)

-- edit
To był Paradyż, 4-1, wtedy wiało w pierwszej połowie, a w drugiej przy zmianie nie złapałem bramki. Ale był jeszcze jeden mecz, gdzie przy 5-0 złapałem ze 3.
Nie ma kwoty by wyrównać szanse i by jedna osoba obstawiając jeden wynik nie zabiła nam gry. Na koniec rundy/ sezonu przygotuję dwie tabelki.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9935
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

orangutan pisze:
domajnik pisze:Szkoda, że w punktacji nie ma rownież kwot przy nickach.

Dorzucam kolejny zakład:

Wygrana z Lechią: 19,10

I w imieniu Partnera Klubu:
Każda bramka dla Widzewa, której Flight Level nie nagra z drona w rundzie jesiennej w meczach domowych (nie licząc zakazów): 19,10/ nienagrana bramka.

Dzisiaj złapałem wszystkie, ale w zeszłej rundzie były dwa mecze, kiedy padało (Omega cały mecz i cos, co było chyba z 5:0, wtedy nagrałem 3 bramki, bo w pierwszej połowie padało czy tam wiało, był wtedy Boniek) i raz w innym meczu nie uchwyciłem bramki, bo zmieniałem baterię. Taki zakład jako mobilizacja :)

-- edit
To był Paradyż, 4-1, wtedy wiało w pierwszej połowie, a w drugiej przy zmianie nie złapałem bramki. Ale był jeszcze jeden mecz, gdzie przy 5-0 złapałem ze 3.
Nie ma kwoty by wyrównać szanse i by jedna osoba obstawiając jeden wynik nie zabiła nam gry. Na koniec rundy/ sezonu przygotuję dwie tabelki.
Kwot na pewno nie będzie,bo o liczbę chodzi wpłacających,a nie o wysokości.Jak ktoś wariuje i daje powiedzmy 500 zł.,to jego sprawa,ale zawsze jest to równoważne 10 czy 19,10 złotym.Każda kwota wspomagająca Klub jest ważna,każdy był i będzie równy.I dla każdego szacunek,co poświęca w jakiejkolwiek formie te 19,10 na klub,a nie na zgrzewkę piwa!!!!!!
orangutan
Klub 1910
Posty: 4588
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: WOWP BET

Post autor: orangutan »

Dokładnie. Każda kwota jest bardzo ważna.

PS jednak pod koniec sezonu, będzie tylko jedna tabelka zgodnie z pierwotnym pomysłem :)
H778
Klub 1910
Posty: 1517
Rejestracja: wt maja 04, 2010 11:06 pm
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: WOWP BET

Post autor: H778 »

Burski i Mąka zdobędą łącznie więcej bramek jesienią niż Mirecki i Broź z Tomaszowa - 30
Piłkarz Widzewa będzie liderem strzelców po rundzie jesiennej - 50
Widzew będzie miał jesienią najmniej straconych bramek w lidze - 80

:fun2:
H778
Klub 1910
Posty: 1517
Rejestracja: wt maja 04, 2010 11:06 pm
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: WOWP BET

Post autor: H778 »

domajnik pisze: To był Paradyż, 4-1, wtedy wiało w pierwszej połowie, a w drugiej przy zmianie nie złapałem bramki. Ale był jeszcze jeden mecz, gdzie przy 5-0 złapałem ze 3.
Rawa :)
domajnik
Klub 1910
Posty: 82
Rejestracja: pt paź 15, 2010 11:52 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: WOWP BET

Post autor: domajnik »

Celem jest zbieranie pieniędzy, więc obok wyników punktowych miło wskazać też kwotowe wyniki, by zmobilizować innych.
Oczywiście cieszę się, że z każdego grającego, takiego co wpłaca po 10 zł 10 razy i takiego, który raz obstawił, ale za 100 zł, czy tysiąc :)

Brawo za pomysł!

---
Rawa była na wyjeździe i nie mam jednej bramki wtedy z drona. Nie pamiętam, ale był też mecz u nas z 5:0. Nieważne :)
Awatar użytkownika
szpakofski
Klub 1910
Posty: 2825
Rejestracja: pt maja 23, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Karolew/[A]

Re: WOWP BET

Post autor: szpakofski »

Godzina na forum działa poprawnie :shock: :shock: :shock:
ODPOWIEDZ