Decyzja Rady Miasta

fiacik

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: fiacik »

CuoreRosso pisze:
parishilton9 pisze:no i jego wiedza grabarza bardziej sie przyda niż wiedza prawnicza toż to przed nami coraz bliżej ceremonie pogrzebowe 100latka
zaraz, zaraz
Ja byłem pierwszy. Dołek 2 metry głęboki już wykopałem, teraz czekam aż odłączą definitywnie trupa od respiratora. I zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zalewam grób zbrojonym betonem. 8-)
Ta i ktos Ci tam miał pomagać z Harnasiem :D

Jeżeli w tym info z RMFFM jest napisana prawda( a to nie wybiórcza, mimo, że tez media) to miasto nie da im kasy i widzą pewne zależności, o których było tutaj pisane i które tak bardzo bolały głównie Widzewiaków z Łodzi, a mianowicie utrzymywanie ełkaesu z ich kieszeni. Wreszcie zostały podane konkretne powody, dla których nie można przekazać takiej kwoty prywatnej spółce bez żadnego problemu. Niech sami sobie kombinuja jak tą kasę zebrac. Przecież ełkaes to Łódź, nas nie ma więc wychodzi na to, że gdyby każdy łodzianin (czyt. ełkaesiak) dał 10zł to by uzbierali nie te 3,6 mln a ponad 7 mln i by mieli szanse podbić dzięki temu LM :)
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 2:24 pm przez fiacik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: SamWieszKto »

parishilton9 pisze:dla potwierdzenia postu wyżej:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-l ... nId,237473
Nareszcie porządnie i rzeczowo napisane
Nie wszyscy mieszkańcy miasta są natomiast zainteresowani, bo przynajmniej część z nich kibicuje Widzewowi, a inni nawet nie interesują się piłką nożną. W dodatku za pieniądze, których domagał się ŁKS można wyremontować 400 mieszkań socjalnych, których dramatycznie brakuje w Łodzi.
Awatar użytkownika
MikeB.
Moderator
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Łódź Śródmieście (exBałuty)
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: MikeB. »

CuoreRosso pisze:Może jeszcze Sarzało ich uratuje. Albo Chuck Norris... :muzyka:
teraz to im nawet Mac Gyver nie pomoże...

oczywiście będzie nasza wina, wina radnych, wszystkich wina tylko nie Goszcza, Klejmana i Litwina

:muzyka:
mierek
Klub 1910
Posty: 482
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:01 pm
Lokalizacja: Głąby

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: mierek »

wiec teraz co niektórzy mogą przeprosić pana Domaszewicza.. a ja mam nadzieje ze 19 lutego można ebdzie definitywnie zamknac ten temat i dział :tancze:
fiacik

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: fiacik »

prezes88 pisze:dopóty nie zobaczę tabeli 3 ligi (chyba od tej zaczną) nie uwierzę.
:muzyka: na pogrzebie zagrają skrzypka na dachu
wreszcie judzki ks spodka się ze swoimi założycielami :tancze: :tancze:
Mi to, gdzie wystartuje ełkaes wisi, moga nawet wystartować w ekstraklasie, byle wszystko było fair. Najwazniejsze było, zeby miasto nie leciału w chuja i to zaczyna się przybliżać, jendak na razie sa to tylko słowa. Dopóki nie ruszy runda, nie zostanie zlikwidowany PKS czy nie zostana podjete inne środki, które będa miały odzwierciedlenie na papierze - nie uwierzę w stu procentach i tańczył nie będę. Jedyne co mogę zrobic, to zainwestować w przygotowywanie stypy i czekać, że się odbędzie. Stypy, która będzie oznaczać upadek żebrania, a wygraną zdrowego rozsądku.

edit: na RMFFM zaktualizowali tego newsa o takie oto zdanie: Decyzja radnych oznacza koniec klubu, bo nie będzie mógł grać w I lidze w rundzie wiosennej. Nowa spółka ŁKS nie ma pieniędzy na licencję, a stara ma prawa do gry, ale też zadłużenie i nie będzie miała zawodników.
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 2:38 pm przez fiacik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gajeś1910
Posty: 956
Rejestracja: wt paź 21, 2008 8:14 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: gajeś1910 »

dokładnie co sie z tym gównem stanie mało mnie interesuje ważne że nie będą żyć z miejskiej kasy i oczywiście milion do zwrotu do miejskiej kasy bo są inni bardziej potrzebujący niż te żebraki
Guzi
Klub 1910
Posty: 416
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 12:28 pm
Lokalizacja: WTM / Radio Widzew
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Guzi »

Poki nie zapadnie ostateczna decyzja to ja bym sie tak nie podniecal. Pamietajcie ze gowno zawsze na wierzch wyplywa.
House
Posty: 154
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:22 am
Lokalizacja: WW

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: House »

fiacik pisze:edit: na RMFFM zaktualizowali tego newsa o takie oto zdanie: Decyzja radnych oznacza koniec klubu, bo nie będzie mógł grać w I lidze w rundzie wiosennej. Nowa spółka ŁKS nie ma pieniędzy na licencję, a stara ma prawa do gry, ale też zadłużenie i nie będzie miała zawodników.
i nie bali się tak napisać? :o
;)

no ciekawe co teraz galerianki wymyślą... opcji mają coraz mniej
najlepszym wyjściem, byłoby skończyć wreszcie skamleć i zacząć od zera, czyste konto.
z takimi obciążeniami, problemami, długami to jest jedyne wyjście, ale oni tego nie zrozumieją...
fiacik

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: fiacik »

Guzi pisze:Poki nie zapadnie ostateczna decyzja to ja bym sie tak nie podniecal. Pamietajcie ze gowno zawsze na wierzch wyplywa.
ale z czasem zaczyna się rozkładać ;)
polej
Klub 1910
Posty: 2744
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 5:07 pm
Lokalizacja: WOWP

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: polej »

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
Niech jedzie byleby za swoje złotówki.
neck
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: neck »

Nie wierzę w żadne słowo Gałązki. Ten gość już niejednokrotnie udowodnił, że mija się z prawdą. Podobnie Potok. Kolejny odcinek serialu pt "Koniec ŁKS" za kilka dni, kiedy upływa termin spłaty części zobowiązań wobec kopaczy.
imagine
Klub 1910
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 12, 2008 4:20 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: imagine »

Turbodymomen zawstydzi dajdajów i wyżebrze więcej :lol:
Amigo
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 19, 2008 8:52 pm
Lokalizacja: Chojny

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Amigo »

Ciekaw jestem jakie miny maja Hajto,Adamski,i caly zaciag gwiazdeczek ze Swierszczem i Kukielka na czele,na wiesc o tym ze pieniazki jednak dla nich nie sa takie pewne.Szczegolnie jestem ciekaw miny dwoch pierwszych parchow :lol:
włod.
Klub 1910
Posty: 461
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:17 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: włod. »

Dodaj do tej dwójki Bodzia W- za ostatni bełkot prasowy
Awatar użytkownika
gajeś1910
Posty: 956
Rejestracja: wt paź 21, 2008 8:14 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: gajeś1910 »

nasza radość jest przedwczesna jeśli tylko znajdzie sie ta kasa:
cytat wiadomo skąd
"W KLUBIE SZUKAJA PIENIEDZY A GDZIE SA PINIADZE OD SPONSORA ZA PLAKATY BODZIA Z NAPOJAMI MIELI PLACIC A JAK WIEM TO OD WRZESNIA KLUB NIE DOSTAL ANI GROSZA JAK BYL WITEK TO WSZYSKO PILNOWAL TERAZ WSZYSTKO JEST ROZWALONE JEZELI NIE ZNAJDA SIE ZA TO PIENIADZE TO BODZIO WYCOFUJE SWOJE NAZWISKO"
Zablokowany