DZIAŁAMY DALEJ

Torrent85
Posty: 1365
Rejestracja: śr paź 08, 2008 12:24 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Torrent85 »

Bliźniak :klaszcze: Wszycy ktorzy maja takie idiotyczne poglady jak kaimada, na wybory i odwolac kropka! Dlaczego? Przeczytajcie post Bliźniaka!
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

kaimada pisze:To co zrobili Kropa i Tomasek w związku z ŁKS to zrobili, ale ja nie pójdę na wotum z prostego powodu.
Nie dam tej satysfakcji Jońskiemu, który też przecież "za ŁKS wszystko". Jak odwołają Kropę teraz, to będzie władza w rękach komuchów, będzie źle i w październiku chorągiewki polityczne znów wybiorą Kropę i dalej to samo bagno... :(
Ja pierd***ykam, ile jeszcze takich debilnych niusów wysłucham i przeczytam. Człowieku, po odwołaniu Kopy wchodzi komisarz nadany przez premiera!! Nie wejdzie Joński czy ktoś inny z SLD. Do szkoły i uczyć się, a nie piszecie i mówicie takie bzdury...
Zadziwiające, że niektórzy nawet po studiach nie wiedzą jak nasze państwo "działa". Jeszcze niech ktoś powie, że prezydentem RP może być 19 latek... a już padnę...
Awatar użytkownika
bumba
Administrator
Posty: 1868
Rejestracja: sob lut 02, 2008 9:16 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: bumba »

kaimada pisze:To co zrobili Kropa i Tomasek w związku z ŁKS to zrobili, ale ja nie pójdę na wotum z prostego powodu.
Nie dam tej satysfakcji Jońskiemu, który też przecież "za ŁKS wszystko". Jak odwołają Kropę teraz, to będzie władza w rękach komuchów, będzie źle i w październiku chorągiewki polityczne znów wybiorą Kropę i dalej to samo bagno... :(
kaimada sądząc z twego wpisu to i tak nie pójdziesz bo gimnazjalistów na wybory nie wpuszczają :D :mrgreen:
Mik
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 13, 2008 3:09 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Mik »

Ja na jutro całą rodzine mobilizuje i znajomych kazdy ma isc na referendum i odwołać krope choć pojawiaja sie na miescie banery łks przeciw referendum
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

Panowie, nie chcę wyrokować, ale chyba referendum się nie uda i Kropek zostanie. W takim przypdku mam tylko jedną prośbę do Kropy. NIech wyjedzie we wtorek do Izreala na wczasy i siedzi tam do końca kadencji za pieniądze miasta. W końcu Łodzianie go poparli...
neck
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: neck »

Pen pisze:Panowie, nie chcę wyrokować, ale chyba referendum się nie uda i Kropek zostanie. W takim przypdku mam tylko jedną prośbę do Kropy. NIech wyjedzie we wtorek do Izreala na wczasy i siedzi tam do końca kadencji za pieniądze miasta. W końcu Łodzianie go poparli...
Skąd takie nastawienie? Masz informację na temat frekwencji?
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

neck pisze:
Pen pisze:Panowie, nie chcę wyrokować, ale chyba referendum się nie uda i Kropek zostanie. W takim przypdku mam tylko jedną prośbę do Kropy. NIech wyjedzie we wtorek do Izreala na wczasy i siedzi tam do końca kadencji za pieniądze miasta. W końcu Łodzianie go poparli...
Skąd takie nastawienie? Masz informację na temat frekwencji?
Trochę tak, okręg Widzewski - Gorkiego - bardzo, ale to bardzo niska frekwencja (do 14.45 - byłem 2 na liście!, na pozostałych nie lepiej - zapytałem się o frekwencję i powiedzieli, że do dupy), Janów całkiem, całkiem - ale to za mało. Teofilów - Lutnia - bardzo nisko. Nie wiem czy uzbiera się 150 tyś głosów...
neck
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: neck »

To jest właśnie cała Polska, mogą ludziom srać na głowę, pluć w twarz a ci i tak nie zareagują.
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

neck pisze:To jest właśnie cała Polska, mogą ludziom srać na głowę, pluć w twarz a ci i tak nie zareagują.
pytanie, po co im ta demokracja?
neck
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:33 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: neck »

Przeglądałem strony związane z Łodzią i na żadnej z nich nie spotkałem jakiejkolwiek informacji o referendum. Widocznie komuś jest to nie na rękę.
Wracając do dajdajów, jutro ogłoszą wielki propagandowy sukces, a Tomaseski w podzięce za wynik referendum wyłoży za pomocą rąk rady miasta kolejne kilka baniek na utrzymanie żebraków. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto powstrzyma ten wałek.
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

neck pisze:Przeglądałem strony związane z Łodzią i na żadnej z nich nie spotkałem jakiejkolwiek informacji o referendum. Widocznie komuś jest to nie na rękę.
Wracając do dajdajów, jutro ogłoszą wielki propagandowy sukces, a Tomaseski w podzięce za wynik referendum wyłoży za pomocą rąk rady miasta kolejne kilka baniek na utrzymanie żebraków. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto powstrzyma ten wałek.
marzenia ściętej głowy...
Powiem tak, jeżeli dzisiaj referendum nie będzie ważne, to następne wybory olewam. Po co marnować czas jak i tak nikomu nie zależy... Najlepiej siedzieć i narzekać... Qrw** co za naród...

P.S.
Poza tym, trzeba przyznać, że wielu tych co za siada na trybunach przy al. Piłsudskiego też dupy nie ruszyło... Ale na Cacka to pierwsi do wrzucania, że chociażby jeszcze nic ze stadionem nie zrobił... Panowie, daliście dowód, że także Widzew macie w dupie...
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

Kamor1910 pisze:Pen jest cześć braci po szalu, którzy albo nie poszli na referendum albo są przeciw (co mnie osobiści dziwi). Jednak zdecydowana większość jest za odwołaniem sropy i poszła oddać swój głos, spełniając w ten sposób swój obowiązek, co widać po temacie o referendum! Powiem więcej prawo do narzekań w razie jak nie uda się odwołać tej namiastki prezydenta, będą mieli tylko Ci, którzy zagłosowali dzisiaj za odwołaniem, reszta morda w kubeł!

W pełni się zgadzam...
Powiem więcej, prawo do narzekań na Cacka (transfery i stadion) też będą mieli tylko Ci, co poszli odwołać czopka...
greg 1976
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 12, 2009 6:07 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: greg 1976 »

Na Zarzewiu jest chyba nieźle, byłem o 15 i jest 25%, oby tak wszędzie i się uda.
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

wiecie kiedy podadzą frekwencję?? Bo w sumie to jak przekroczymy frekwencję to po czopku...
greg 1976
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 12, 2009 6:07 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: greg 1976 »

nie prędzej niż o 20
Zablokowany