Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

włod.
Klub 1910
Posty: 461
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:17 am

Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: włod. »

To nie żarty. Skoro nasi reprezentanci (Radni) tak postanowili, to musimy odnaleźć się w nowej sytuacji i być odpowiedzialni. Skoro ta nowa spółka miejska, uproszczając, jest własnością wszystkich Łodzian, czyli także naszą, wszak powstaje także za nasze widzewskie pieniądze, to mamy jakieś prawa.
Stąd, uważam powinniśmy mieć wpływ na wybór władz tej nowej spółki. Pół gości to ełkaesiacy, pół to widzewiacy.
Tak samo z biletami na mecze nowej spółki miejskiej pół dla ełkaesiaków, pół dla nas. I nasza sprawa co z nimi zrobimy. Dalej stadion MOSiR-u przy Unii w nowej sytuacji z urzędu powinien być podzielony na cześć ełkaesiaką i tą lepszą dla nas. Jako współwłaściciele powinniśmy mieć też coś do powiezienia w sprawie transferów. Niech nam ściągną jaką gwiazdę europejskiego formatu, a co nie stać nas!
W ogóle, to wczoraj Radni wymyślili coś niepowtarzalnego w skali całego kraju. W jednym mieście mamy własny klub i pół miejskiego. Fajnie. Jest ciekawie.
A na derby nie obowiązuje nas zakaz, bo jak PZPN może nam zakazać pójścia na mecz naszego, nowego klubu, którego współfinansujemy z własnej kasy!
A jeśli nie mamy nic do powiezienia, to nowy klub powinien nazywać się Półłódzki Klub Sportowy i gitara.
biernak
Klub 1910
Posty: 836
Rejestracja: wt maja 13, 2008 9:40 am
Lokalizacja: Olechów Janów

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: biernak »

hymmmmmm ciekawe rozumowanie ;) nawet bardzo ;)
faktycznie na derbach jesteśmy u siebie i z 6 tyś biletów nam się należy !!!!!!
trzeba wysunąć takie żądania !!!!!
TYLKO WIDZEW RTS
smyku
Posty: 191
Rejestracja: pn maja 12, 2008 1:06 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: smyku »

A dla kogo świadczą usługi te podmioty? Same dla siebie? Bo ja myślałem, że dla mieszkańców...
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: BZA »

dobra to że świadczą dla mieszkańców to nie znaczy że masz wpływ na ich struktury
Awatar użytkownika
sebastian198912
Klub 1910
Posty: 223
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:58 am
Lokalizacja: Stary Widzew
Kontakt:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: sebastian198912 »

czy uważasz że kilkaset tysięcy mieszkańców nie ma wpływy na te spółki ? jak dla mnie ma tylko nikt nigdy nie chciał skorzystać z tego pomyśl sam jeżeli 1/2 mieszkańców Łodzi będzie chciała zrobić coś z którąś z tych firm to osoby decyzyjne w naszym mieście nic nie zrobią?


oczywiście to tylko moje zdanie,
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: BZA »

Właśnie to miałem napisać, jakieś dziwne dzielenia na połowy... strasznie się ludzie zagalopowaliście z tymi wszystkimi pomysłami.
Eryk
Posty: 1425
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:32 pm
Lokalizacja: SM

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: Eryk »

ŁOJEZUSMARIA!!!!

Temat nieco "pompowy" z dobrym pomyslem na akcje, a tu jakies malkontenctwa :)
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: BZA »

Eryk bo mi po prostu po tym wszystkim co ci radni wyczyniają już nie jest do śmiechu...
Eryk
Posty: 1425
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:32 pm
Lokalizacja: SM

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: Eryk »

A przed nami taki chujowy obrot sprawy stawia mase pomyslow, na osmieszenie, wyszydzenie, i generalne posiadanie wielkiej pompy z tego wszystkiego...



i patrzenie jak rywal zdycha... LKS caly ostatni tydzien przypomina mi radosc tlumow, ktorym na Titanicu podali deser


tylko szkoda miejskiej kasy na te szopke, to fakt
max
Posty: 789
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:28 am
Lokalizacja: e-Widzew

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: max »

nie ośmieszajmy się...

jeśli by tak było to zwalniamy Hajtę :mrgreen:
Awatar użytkownika
sikor77
Posty: 684
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:11 pm

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: sikor77 »

max pisze:nie ośmieszajmy się...

jeśli by tak było to zwalniamy Hajtę :mrgreen:
To może jako udziałowcy zwołajmy jakieś walne albo przynajmniej zebranie rady nadzorczej ? :mrgreen: :D
tom87
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 16, 2009 3:34 pm
Lokalizacja: ZgieRz

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: tom87 »

Skoro tak się bawimy to ja jestem za całkowitym rozwiązaniem tego tworu bo naraża miasto na gigantyczne długi, a w czasie kryzysu nie możemy do tego dopuścić :D Po świętach robimy okrągły stół w tej sprawie, musimy działać jak najszybciej :D Wesołych:)
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1860
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: wschodnia »

Nic nowego,moze troche przerysowane ;) To samo tyczy się stadionu miejskiego,bedzie tak samo moj jak sasiada elkaesiaka.Odkąd zrzekli sie ziemi za torami za dlugi to samo ma sie ze stadionem MOSiRu :D Oni tylko wynajmuja nic wiecej,kazdy z Nas jak Go stac moze isc do MOSiRu i wynajac gruzowisko np na zebranie kolka kynologicznego i zrobic wystawe psow :mrgreen: Wiec bezdomni ociemniali niech nadal zyja w wirtualnej Lodzi,w ktorej wszystko jest ich,wszystko im sie nalezy i w ktorej nie ma Widzewa.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1177
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: SamWieszKto »

Tak sobie myślę że trzeba będzie dopisac kolejny rozdział do artykułu Zakłamana historia ŁKS-u - kłamstwa, propaganda i fakty na WidzewToMy :mrgreen:
Awatar użytkownika
szpakofski
Klub 1910
Posty: 2797
Rejestracja: pt maja 23, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Karolew/[A]

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: szpakofski »

d.a.n.s.k.i pisze:taki wpis znalazłem na 'lodz nasze miasto'

załóżmy dalej, że pzpn nagina swoje przepisy w sprawie przyznania licencji nowemu tworowi w trakcie sezonu i łks dostaje licencje. (oczywiscie dla niektorych tylko widzewski taki numer bylby przestępstwem). łks pss jako spolka miejska ma obowiazek sluzyc wszystkim lodzianom bo taka jest funkcja spolek miejskich. jak gałązka chce zabronić łodzianom skorzystanie z tego prawa i zabronic przyjscia komukolwiek z Widzewa na derby ograniczając liczbe biletów lub zabronić wejscia do innych sektorów niż "gości"? (oczywiscie bezmozgi zaraz zaczna szczekac ze Widzew nie ma kibiców w Łodzi i tego typu brak argumentów) ale zastanawia mnie to jakby Widzew stanął pod kasami i wykupil sobie cały sektor. nie moze mi gałązka zabronic korzystania z usług np mpk :-)

godne uwagi!
danski, myślę, że troche się zagalopowałeś tym rozumowaniem. Po pierwsze tak naprawdę nikt Ci nie broni zakupu biletu na derby na gruzowisku. Po drugie, mimo iż jest to jedno miasto o będą tu brane pod uwagę wszystkie przepisy, uchwały PZPN itp, które stanowią, że mimo to jesteśmy (jako grupa kibiców Widzewa) traktowani jako kibice gości, a wtedy wiadomo - zgoda policji, oblicze tego zakazu itp. I wreszcie po trzecie teoretycznie możemy stanąc pod kasami i masowo wykupywac bilety, ale pomyśl jakby to mogło wyglądac w praktyce... Psiarnia z pewnością by nie próżnowała. Moim zdaniem cały pomysł jest niemożliwy do realizacji, aczkolwiek ciekawy ;)
Zablokowany