Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Holba
Posty: 514
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:58 am
Lokalizacja: Londyn 100% Widzew

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Holba »

19szóstki10 pisze:patrzcie co dajdaje sobie wymyśliły http://img3.imageshack.us/img3/7730/ks2.swf
czy tu chodzi o jakas hipnoze ? ;)
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1177
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: SamWieszKto »

robson82 pisze: Ja z kolei słyszałem od zaufanej osoby, choć ta mimo funkcji jaką pełni nie krępowała się uchylic rąbka tajemnicy :), że tajemniczym inwestorem jest... Antoni Ptak :)... i to nie jest żart :)

Obawy z ujawnieniem inwestora wynikają nie z tego, że ucieknie, a z tego że judaszom będzie to nie w smak i zaczną protestować, a panowie T i S maja w tym deelu coś do ugrania (Pan T być może jakieś wsparcie komitetu wyborczego datkiem... a nie trudno sie dopmyslec co się marzy Panu S jesli powstałby stadion wielofunkcyjny... z torem żużlowym...)

Ciekawy jest dzisiejszy artykuł w jednej z gazet (tej, której nie można cytować na forum :), a właściwie w dodatku regionalnym, głoszący, że inwestorowi nie podoba się, dopuszczalna zabudowa wokół ŁKS-u, albowiem zamiast galerii handlowej z dopuszczalną powierzchnią sklepów poniżej 2 tyś m kw, chetnie postawiłby halę na jeden duży sklep... Czyżby halę targową... Czyżby Tuszyn na Karolewie..? :):) Tradycje bazarowe wszak są mocno wryte w ten krajobraz i zakorzenione w tradycji... :)
To nie jest w stylu Antka. W halach masz małe lokale handlowe o powierzchni maks kilkunastu metrów a tam chodzi o 1-2 sklepy wielkości hipermarketu. Jak dla mnie to chodzi o Begdasa
Awatar użytkownika
Promil
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 24
Rejestracja: wt maja 13, 2008 8:40 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Promil »

Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...
WRAGA
Klub 1910
Posty: 654
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:32 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: WRAGA »

Promil pisze:Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...
i jeszcze te wszy wyzywają nas od hipoktytów
ciekawe kiedy spalą Antka kukłę
fiacik

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: fiacik »

Promil pisze:Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...
jeśli jest to prawdą, to będziemy mieć niezły ubaw, oj będziemy :tancze:
bison bonasus
Posty: 727
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:11 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: bison bonasus »

Czyli, powołaja spółke lub nie powołają jeden grzyb :mrgreen:
Awatar użytkownika
chendo
Posty: 439
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:11 pm
Lokalizacja: Mazury

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: chendo »

Moje źródło też mówiło o Ptaku...
Promil też to pisze...
Co to oznacza? Czy to na tyle poważny inwestor by postawic parchów na nogi?
fiacik

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: fiacik »

chendo pisze:Moje źródło też mówiło o Ptaku...
Promil też to pisze...
Co to oznacza? Czy to na tyle poważny inwestor by postawic parchów na nogi?
nie wiem, ale wielce możliwe, że niedługo będa mieć rodowitych brazylijczyków w klubie :D
bar_par
Klub 1910
Posty: 101
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Głowno

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: bar_par »

Ciekawy jestem co na to wielcy Honorowi Rodowici Łodzianie... :lol: Pewnie będą gadać...spoko Pan Antoni się zmienił dajmy mu szanse
Konar
Posty: 5780
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:28 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Konar »

"Ptaszysko kurwisko - won na wysypisko"

:lol: :lol: :lol: :lol: to najlepsze podsumowanie :lol: :lol: :lol:

A Ptak to taki powazny inwestor jak to ze ja jestem Świętym Mikołajem 8-)
kristobal1910
Posty: 282
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:10 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: kristobal1910 »

jak już każdy się chwali co uslyszal to moje źródło ze świata fantasy al chujnii donosi że tajemniczy sponsor to uwaga...(qrwa az boję się to napisac)....blizej nieokreslony producent bulionów!!!! (powaga!)
Awatar użytkownika
Lewar
Posty: 730
Rejestracja: pn mar 24, 2008 7:10 pm
Lokalizacja: Łódź-Bałuty-Żubardź/FC Eire Division

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Lewar »

kristobal1910 pisze:jak już każdy się chwali co uslyszal to moje źródło ze świata fantasy al chujnii donosi że tajemniczy sponsor to uwaga...(qrwa az boję się to napisac)....blizej nieokreslony producent bulionów!!!! (powaga!)
Tak ciężko jest pisać po polsku???? Piszemy już to dla tych co nie wiedzą...
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1177
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: SamWieszKto »

A ja słyszałem że to ma być Intel
Poważnie
Fundusz Intel Capital działa jak wylęgarnia talentów. Od początku istnienia przeprowadził już ponad tysiąc inwestycji. Co roku wydaje na nie miliard dolarów. Działa z misją, bo — jak przekonuje Marcin Hejka, dyrektor funduszu na Europę Środkowo-Wschodnią — nie chodzi wyłącznie o to, żeby na inwestycjach zarobić.
...
— Możemy inwestować we wszystko, co przekłada się na wzrost zapotrzebowania na moc obliczeniową: usługi, technologie, produkty — wyjaśnia dyrektor Intel Capital.
Widać wyraźnie że chodzi o miliardy fanów najrodowitszego z klubów w polskiej piłce. Dodatkowo Intel jest zainteresowany biotechnologią. Chodzi o mikroprocesory tworzone nie na bazie krzemu ale materii organicznej. Powodem szopki jest geometryczny wręcz wzrost mocy obliczeniowej mikroprocesorów. Badania pokazały że takie właściwości ma pewna substancja, która można znaleźć tylko w szatni przy al.Unii

http://www.tvn24.pl/12692,1634262,0,1,i ... omosc.html


sory ale musiałem. Wasze wyścigi o to kto będzie inwestorem mnie rozwalają. Prawda jest taka ze jeżeli to by był ktoś naprawdę wielki to już dawno by o tym szumiały drzewa. A tak to albo go wogule nie ma, albo jest mały jak Ptak czy Begdas albo to ktoś z aktualnej trójcy.
maciej
Klub 1910
Posty: 765
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:06 am

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: maciej »

Rzaba pisze:albo go wogule nie ma, albo jest mały jak Ptak czy Begdas albo to ktoś z aktualnej trójcy.
Pomijąc błędy w "w ogóle" w pełni się zgadzam :) . W pozytywnej dla parchów wersji inwestor rzeczywiście istnieje, ale Tomaszewski z grabarzem aż boją się głośno wypowiedzieć jego nazwisko, bojąc się albo buntów parchów, albo sprzeciwu Rady M. W negatywnej, a wg mnie bardziej realnej, żadnego inwestora nie było, nie ma i nie będzie.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1177
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: SamWieszKto »

robertkoza pisze:No dobra to teraz dawać to nazwisko bo jestem ciekaw jak cholera
Nie słyszałeś że negocjacje są "zawieszone" do 17 stycznia? Jak się okaże że kropa wyleciał to "inwestor się wycofa" a jak nie to znajdzie sie 1000 innych powodów wycofania. :)
Zablokowany