Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: BZA »

Jeśli chodzi Kropiwnickiego i referendum, to sam sobie tym kręci bat... Jedynymi moimi obawami co do referendum była frekwencja... O to że będzie ponad 50% przeciw niemu to jestem spokojny... Teraz po tych jego gadkach żydolce pójdą do urn glosować przeciw odwołaniu Kropka, co tylko zwiększy frekwencję potrzebną do referendum. A mimo ich głosów przeciw odwołaniu i tak duża większość będzie za... Także i żydy i Kropek robią w takiej sytuacji pod siebie ;]
Cougar
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 919
Rejestracja: pn cze 02, 2008 3:27 pm
Lokalizacja: Chojny

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Cougar »

Dzisiaj w pewnej części miasta widziałem transparent, który szczególnie zwrócił moją uwagę o treści "Referendum - nie" i dalszy ciąg pod spodem "ratujmy ŁKS" z dopiskiem kibice. Robota naszych kibiców czy tych z ociemniałej strony miasta? Uważam, że można go interpretować na dwa sposoby stąd moje pytanie. Może być na pw.

Ze względu, że są to nasze rejony niech wypowiedzą się osoby tam zamieszkujące.
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2009 7:13 pm przez Cougar, łącznie zmieniany 1 raz.
YNWA
Sponsor
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 05, 2008 9:23 pm
Lokalizacja: WZR 2002

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: YNWA »

Cougar pisze:Dzisiaj w pewnej części miasta widziałem transparent, który szczególnie zwrócił moją uwagę o treści "Referendum - nie" i dalszy ciąg pod spodem "ratujmy ŁKS" z dopiskiem kibice. Robota naszych kibiców czy tych z ociemniałej strony miasta? Uważam, że można go interpretować na dwa sposoby stąd moje pytanie. Może być na pw.

Ze względu, że są to nasze rejony niech wypowiedzą się osoby tam zamieszkujące.
Jeśli Kropiwnicki odpadnie to wchodzi komisarz i pieniądze na sport są zablokowane, tak mówił Skrzydlewski więc nie ma się co dziwić, że pasożyty płaczą.
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Torch »

YNWA pisze:Jeśli Kropiwnicki odpadnie to wchodzi komisarz i pieniądze na sport są zablokowane, tak mówił Skrzydlewski więc nie ma się co dziwić, że pasożyty płaczą.
Skrzydlewski ostatnio dużo rzeczy mówił
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: BZA »

Ale tak jest... komisarz ma baaaardzo ograniczone możliwości, praktycznie przyblokuje wszystkie planowane inwestycje w Łodzi, dlatego nie jest to dla Łodzian najkorzystniejsza rzecz to referendum. Ciekawe jak będzie z projektem naszego estadio
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Torch »

BZA pisze:Ale tak jest... komisarz ma baaaardzo ograniczone możliwości, praktycznie przyblokuje wszystkie planowane inwestycje w Łodzi, dlatego nie jest to dla Łodzian najkorzystniejsza rzecz to referendum. Ciekawe jak będzie z projektem naszego estadio
pozbycie się Kropiwnickiego przed upływem kadencji to najkorzystniejsza rzecz dla łodzian
a niby czemu komisarz miałby cokolwiek przyblokować ? wątpię by inwestycje będące "w toku" zostały zablokowane
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: BZA »

Nie nie w toku nic nie zostanie zablokowane... zostaną wstrzymane te które były zaplanowane na najbliższy czas. Ja nie mówię że on jest dobry, bo uważam że jest beznadziejny. Chodzi mi tylko że komisarz ma bardzo ograniczone możliwości i dużo poprzez brak prezydenta nie będzie można wykonać.
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Torch »

ale też chyba wejście komisarza nie jest tak do końca pewne - pojawiały się opinie że mogą być przedterminowe wybory - jak to w końcu jest ?

a tak w ogóle to straszenie komisarzem i że "przyblokuje" wygląda trochę jak straszenie niegrzecznych dzieci
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: BZA »

szczerze nie wiem czy coś takiego jest możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie. Jak dla mnie będzie komisarz...
dk-kowal
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 9:04 pm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: dk-kowal »

Torch pisze:pozbycie się Kropiwnickiego przed upływem kadencji to najkorzystniejsza rzecz dla łodzian
Mówiąc szczerze też się cieszę na to referendum, ale ono powinno być przeprowadzone z 5-6 lat temu, a nie rok przed upływem kadencji. Wtej chwili jest to gra polityczna i lobbowanie partii politycznej. Zdrowo myślący Łodzianin pójdzie zagłosować za odwołaniem mistera Łodzi.
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Torch »

dk-kowal pisze:
Torch pisze:pozbycie się Kropiwnickiego przed upływem kadencji to najkorzystniejsza rzecz dla łodzian
Mówiąc szczerze też się cieszę na to referendum, ale ono powinno być przeprowadzone z 5-6 lat temu, a nie rok przed upływem kadencji. Wtej chwili jest to gra polityczna i lobbowanie partii politycznej. Zdrowo myślący Łodzianin pójdzie zagłosować za odwołaniem mistera Łodzi.
nawet jakby Kropiwnickiemu został tydzień kadencji to i tak powinno się zrobić to referendum. Kropiwnicki to polityk który ma większe ambicje niż bycie prezydentem, wszelkie jego działania są właśnie na to nastawione a nie na to by działać dla Łodzi. I jako polityka powinno się go rozliczyć i mam nadzieję że łodzianie to zrobią.
Nowy
Moderator
Posty: 19
Rejestracja: pn mar 24, 2008 12:28 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: Nowy »

dziś jesteśmy zamożnym klubem dzięki Janowi Hofmanowi z Expressu
dziękujemy Ci zbawco!
Należy przypomnieć, że dochowanie tajemnicy było podstawą sukcesu przywrócenia silnego i zamożnego Widzewa. Kiedy dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu negocjacji Zbigniewa Bońka z Sylwestrem Cackiem, zadzwoniliśmy do niego z prośbą o komentarz. Popularny Zibi powiedział krótko. - Jeśli to ujawnicie, to bankowiec i biznesmen natychmiast się wycofa. Już w zarodku zamordujecie projekt, który ma bardzo dużą szansę realizacji, czy o to wam chodzi?

Przez kilka miesięcy dziennikarska chęć ujawnienia newsa walczyła z odpowiedzialnością. Wszak chodziło o przyszłość zasłużonego dla Łodzi klubu. Górę wziął rozsądek dzięki czemu klub z al. Piłsudskiego opływa teraz w dostatki.
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: SamWieszKto »

Nowy pisze:dziś jesteśmy zamożnym klubem dzięki Janowi Hofmanowi z Expressu
dziękujemy Ci zbawco!
Należy przypomnieć, że dochowanie tajemnicy było podstawą sukcesu przywrócenia silnego i zamożnego Widzewa. Kiedy dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu negocjacji Zbigniewa Bońka z Sylwestrem Cackiem, zadzwoniliśmy do niego z prośbą o komentarz. Popularny Zibi powiedział krótko. - Jeśli to ujawnicie, to bankowiec i biznesmen natychmiast się wycofa. Już w zarodku zamordujecie projekt, który ma bardzo dużą szansę realizacji, czy o to wam chodzi?

Przez kilka miesięcy dziennikarska chęć ujawnienia newsa walczyła z odpowiedzialnością. Wszak chodziło o przyszłość zasłużonego dla Łodzi klubu. Górę wziął rozsądek dzięki czemu klub z al. Piłsudskiego opływa teraz w dostatki.
Cały wydzwięk tego artykułu można podsumować jednym zdanie.
Jest sponsor, ja to wiem, tylko nie powiem bo wtedy się wycofa.

Natomiast jeśli chodzi o wejście Cacka do Widzewa to pamiętam ze Fakt napisał o tym chyba z 2-3 tygodnie przed oficjalna wiadomością.
klimek
Klub 1910
Posty: 620
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Chełm

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: klimek »

mr.x pisze:niech pasożyty idą głosować na "NIE" to idioci spowodują że frekwencja przekroczy próg ważności wyborów a i tak ogółmem więcej powie "TAK" :lol:
nie podpowiadaj DAJDAJOM !!!!! <LOL>
Awatar użytkownika
m4sti
Klub 1910
Posty: 2187
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:33 am
Lokalizacja: Piotrków Tryb/P138

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Post autor: m4sti »

Śmieszne jest to hasło "nie ma Łodzi bez łks", jeśli już to "nie będzie łks bez (pomocy) Łodzi"
Zablokowany