Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

max

Re: Inwestor spółki ŁKS PPS się wycofał

Postautor: max » czw sty 21, 2010 6:34 pm

Idioci nie piłkarze,Hajto więcej by zarobił na fajkach a pcha się do tego łks-u jak grzyb do ściany

Kamor1910

Postautor: Kamor1910 » czw sty 21, 2010 7:20 pm

max pisze:Idioci nie piłkarze,Hajto więcej by zarobił na fajkach a pcha się do tego łks-u jak grzyb do ściany

Jak by Hujcie i Adamskiej źle było i rzeczywiście by tyle miesięcy kasy nie dostawali, to już by łykasy ich dawno nie widziały. Jestem pewien że Wesołowski i powyższa dwójka niezłe pieniąchy dostawali na boku :roll:

kajo
Klub 1910

Postautor: kajo » czw sty 21, 2010 8:18 pm

"a ja dodam że ten się śmieje kto się śmieje ostatni, nie ulegajmy złemu "public relations" które celowo robią nam zamiejscowi ale nie tylko. Oni po prostu się Nas boją !!!!
Tylko otumaniony nie rozumie że tradycję takiego Klubu trzeba ratować i w każdym normalnym kraju i mieście na świecie wszyscy podchodzą do tematu tak samo. Tu nie ma żadnego daj daj jak komuszką się wydaje to jest robienie porządku i nie za darmo. Nas to j..ło co się tam dzieje w 2004

tam to jest jak w cyrku - od zachwytu po zgrzytanie zębami jak wczoraj i, w tym stresie powstają naprawdę urojone wizje.. :lol: :lol:

Torrent85

Postautor: Torrent85 » czw sty 21, 2010 10:21 pm

Bajkopisarze z forum. myc uszy, albo uwaznie sluchac, wczoraj wieczorem byla powtorka wypowiedzi Tomaszewskiego na tv toya i nie mowil ze nie ma sponsora, tylko ze sponsor moze byc zmieszany ta cala sytuacja, natomiast ciagle czeka! (Nie wiem czy on jest czy go nie ma, natomiast nastepnym razem nie przekrecajcie slow).
Pozdrawiam jak zwykle tych co lubia mijac sie z prawda :klaszcze:

Wróć do „Stop niegospodarności UMŁ”