DZIAŁAMY DALEJ

Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: SamWieszKto »

Kuba123 pisze: Ja natomiast od siebie dodam: nie gotujcie sie, ale nie z tego powodu co napisal Rafal... Jest inny. To pismo nie ma najmniejszego znaczenia, poza "moralnym". Bedzie można je pozniej pokazywac - ze bylo, ze sie ktos postaral.
Wielokrotnie doswiadczylem ze - szczegolnie Pani Wojewoda - jest ramieniem swojej partii. Jesli stanowisko PO bedzie takie a nie inne, to ona nic z tym nie zrobi niezaleznie jak okropnie-mocno-strasznie-powazne i logiczne beda argumenty. Niestety. Powieli stanowisko partii i tyle. Taka mam opinie na podstawie swoich doswiadczen i podobnych problemow (tylko nt. innych decyzji).

Ale oczywiscie napisanie tego nie zaszkodzi.
No ale chyba można wtedy uderzyć gdzieś wyżej?
Holba
Posty: 514
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:58 am
Lokalizacja: Londyn 100% Widzew

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Holba »

A co z NIK ?
Awatar użytkownika
opal
Klub 1910
Posty: 330
Rejestracja: śr lut 27, 2008 4:17 pm
Kontakt:

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: opal »

Holba pisze:A co z NIK ?
NIK nie, oni maja plan dzialania wlasny i raczej z gory okreslony(co kontroluja).
Awatar użytkownika
sikor77
Posty: 684
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:11 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: sikor77 »

Coś się zaczyna dziać w temacie :

" Prawnicy wojewody łódzkiego mają wątpliwości, czy uchwała o utworzeniu przez miasto ŁKS Sportowej Spółki Płkarskiej jest zgodna z prawem.
W poniedziałek do przewodniczącego Rady Miejskiej przyszło pismo z prośbą o wyjaśnienia.

- Wojewoda ma wątpliwości, czy miasto może tworzyć spółki sportowe - mówi Tomasz Kacprzak. - Przekazałem pismo prezydentowi jako projektodawcy uchwały, taka jest procedura. Nie wykluczam, że radni też podejmą stanowisko w tej sprawie.

W grudniu Rada Miejska uchwaliła, że miasto utworzy nową spółkę - ŁKS Sportowa Spółka Piłkarska z kapitałem 1 mln zł. Spółka ma przejąć drużynę piłkarską od ŁKS SSA, która jest bankrutem. Nowa spółka ma też pomóc w znalezieniu sponsora strategicznego dla ŁKS. "

Źródło : http://www.lodz.naszemiasto.pl/artykul/ ... egoria=661
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: SamWieszKto »

Za kilka tygodni ma być znany inwestor, który odkupi od miasta nową piłkarską spółkę ŁKS PSS. W poniedziałek wyszło na jaw, że w jego imieniu działa Adam Gilarski, przewodniczący rady nadzorczej ŁKS PSS.
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/2862 ... ,id,t.html

To chyba też można pociągnąć.
Torrent85
Posty: 1365
Rejestracja: śr paź 08, 2008 12:24 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Torrent85 »

sikor77 pisze:Coś się zaczyna dziać w temacie :

" Prawnicy wojewody łódzkiego mają wątpliwości, czy uchwała o utworzeniu przez miasto ŁKS Sportowej Spółki Płkarskiej jest zgodna z prawem.
W poniedziałek do przewodniczącego Rady Miejskiej przyszło pismo z prośbą o wyjaśnienia.

- Wojewoda ma wątpliwości, czy miasto może tworzyć spółki sportowe - mówi Tomasz Kacprzak. - Przekazałem pismo prezydentowi jako projektodawcy uchwały, taka jest procedura. Nie wykluczam, że radni też podejmą stanowisko w tej sprawie.

W grudniu Rada Miejska uchwaliła, że miasto utworzy nową spółkę - ŁKS Sportowa Spółka Piłkarska z kapitałem 1 mln zł. Spółka ma przejąć drużynę piłkarską od ŁKS SSA, która jest bankrutem. Nowa spółka ma też pomóc w znalezieniu sponsora strategicznego dla ŁKS. "

Źródło : http://www.lodz.naszemiasto.pl/artykul/ ... egoria=661
Wazne zeby zajeli sie dwiema sprawami, czy miasto moze przejac druzyne od starej spolki, przejmuje tez jej pasywa, czyli dlugi, co w gruncie rzeczy daje ujemny bilans i miasto po prostu na tym traci i druga sprawa to czy moze tworzyc spolke sportowa ogolnie. Bo to sa dwie rozne sprawy, natomiastobie wystepuja w przypadku dajdajow obie i zeby nie okazalo sie tylko ze zajma sie tym czy miasto moze stworzyc spolke, bo jezeli nie bedzie zadnych przeciwskazan co do tego, to lipa bo druga sprawa moze okazac sie kluczowa.
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

laska pisze:z GWna wyborczego - relacja live nt. Camerimage - nie wklejam linku

"Gazeta" dotarła do interesującej opinii prawnej, którą dysponują radni Lewicy. Wynika z niej, że Województwo Łódzkie nie może przystąpić do spółki Camerimage Łódź Center. Mogłoby tylko wtedy, gdyby "przedmiotem działalności spółki były czynności promocyjne, edukacyjne i wydawnicze służące rozwojowi województwa

co to k***a ma być?!
to do żydowskiej spółki mogli wejść (tutaj mowa o województwie, ale z pewnością jeśli chodzi o miasto jest tak samo)? czy działalność ŁKS PSS czy jak to tam zwą opiera się na czynnościach promocyjnych, edukacyjnych i wydawniczych służących rozwojowi województwa?

lewicowe ścierwo i ich hipokryzja

nie mieszaj dwóch spraw, sprawy pejsów i pana ż... Akurat chyba dobrze, że wygrzebali coś takiego, ponieważ nie uśmiecha mi się sfinansowania ciepłej posadki Żydowiczowi za moje i nas wszystkich pieniądze (poza p Ż rzecz jasna) w wysokości min 500 mln zł... Min, ponieważ szacuję się już na lekko koszt ok 800 mln z kasy miasta(?).
A galeriankami się tak nie przejmuj, po 17 stycznia skończy się ich temat i byt...
aniol1
Posty: 145
Rejestracja: pt maja 16, 2008 9:42 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: aniol1 »

Trzeba zrobic wszystko zeby ta k...a przestala istniec. Nie dla tego ze boimy sie konkurencji ale w imie sprawiedliwosci. Zaczna sobie radzic sami - ok , nie wyjazd.
Pen
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:35 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Pen »

laska pisze:
Pen pisze:nie mieszaj dwóch spraw, sprawy pejsów i pana ż... Akurat chyba dobrze, że wygrzebali coś takiego, ponieważ nie uśmiecha mi się sfinansowania ciepłej posadki Żydowiczowi za moje i nas wszystkich pieniądze (poza p Ż rzecz jasna) w wysokości min 500 mln zł... Min, ponieważ szacuję się już na lekko koszt ok 800 mln z kasy miasta(?).
A galeriankami się tak nie przejmuj, po 17 stycznia skończy się ich temat i byt...
nie zrozumiałeś o co chodzi, bo akurat sprawa CLC w tym poście nie była rzeczą na jaką chciałem zwrócić uwagę, tylko na to, że w przypadku ŁKS Joński i ich lewicowi towarzysze walczyli jak lwy o wejście miasta do spółki, a teraz jak ten projekt im się nie podoba to odwracają analogiczną sytuację o 180 stopni, nagle takie finansowanie jest w świetle prawa nie możliwe, czyste gnojstwo z ich strony i dowód na populizm i demagogie

Okej, tylko weź pod uwagę, że jak na razie RM zgodziła się na 1 mln zł (i tak uważam, że sporo za dużo) dla galerianek. Obecnie wychodzi co raz więcej spraw nagłych płacowo, a więc czy myślisz, że RM pozwoli na wydanie 6-10 mln zł na spłatę długów obecnej spółki. Śmie wątpić, raczej do 20któregoś tam stycznia nic nie przeznaczą, a PZPN sprawę postawi jasno, albo spłacacie wszystko i możecie przejąć miejsce albo wypad. Idę o zakład, że będzie to wypad... (i mam nadzieję, że tak będzie).

Teraz tak na prawdę sprawa jest w naszych rękach, odwołując Kropka sparaliżujemy działania władz miasta na jakieś 2 tyg., spokojnie wystarczy, żeby bez awantur miasto mogło spuścić ŁKS do 3l. I tam niech sobie zaczynają...

Z drugiej strony jak pięknie widać jaki jest Tomaseski i Kropek. Jak Cacek chce tereny to się ciągnie w nieskończoność, jak TAJEMNICZY INWESTOR, o którym nic nie wiadomo (w tym co tam postawi, kiedy postawi i czy kiedykolwiek postawi) to z dnia na dzień najlepiej oddać tereny za 1,00 PLN.
Więc chyba najwyższy czas rozliczyć sepleniucha i jego pryncypała z obietnic i dokonań.
Nie wyobrażam sobie, aby bracia nie poszli na referendum i nie zagłosowali, tym bardziej, że już w gazetach prognozują sukces - co może być zgubne! -.

Co do reszty się zgadzam, Joński jest zwykłym karjerowiczkiem i ustawiaczem swoich 4 liter aby mieć dobrobycik (tylko, pamiętaj, nie można liczyć ogółu - u nas w kraju trzeba głosować jak chce partia, a nie jak chce sumienie!)
Ostatnio zmieniony czw sty 14, 2010 3:55 pm przez Pen, łącznie zmieniany 1 raz.
Berbatov
Posty: 2489
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:51 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Berbatov »

Ja z uśmiechem na ustach wrzuce glos za odwołaniem. Bo wiem jakie konsekwencje dla żks będzie mieć to odwolanie :)
Gdybym wiedział, że Kropek głosy ogląda to bym dopisal na odwrocie "za łks".

Zachowanie SLD i Jońskiego nie jest nawet kurestwem, to coś wielokrotnie gorsze.
kaimada
Klub 1910
Posty: 1050
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:45 pm

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: kaimada »

To co zrobili Kropa i Tomasek w związku z ŁKS to zrobili, ale ja nie pójdę na wotum z prostego powodu.
Nie dam tej satysfakcji Jońskiemu, który też przecież "za ŁKS wszystko". Jak odwołają Kropę teraz, to będzie władza w rękach komuchów, będzie źle i w październiku chorągiewki polityczne znów wybiorą Kropę i dalej to samo bagno... :(
Awatar użytkownika
opal
Klub 1910
Posty: 330
Rejestracja: śr lut 27, 2008 4:17 pm
Kontakt:

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: opal »

kaimada pisze:To co zrobili Kropa i Tomasek w związku z ŁKS to zrobili, ale ja nie pójdę na wotum z prostego powodu.
Nie dam tej satysfakcji Jońskiemu, który też przecież "za ŁKS wszystko". Jak odwołają Kropę teraz, to będzie władza w rękach komuchów, będzie źle i w październiku chorągiewki polityczne znów wybiorą Kropę i dalej to samo bagno... :(
wszystko lepsze od kropka!!!!!!!!!!!
maciej
Klub 1910
Posty: 765
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:06 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: maciej »

Niektórzy chyba nie rozumieją, że to referendum to wotum nieufności dla Kropiwnickiego, a nie poparcie w taki czy inny sposób innej opcji. Tu chodzi tylko o wyjebanie jego, wybory kogoś nowego będą później.
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Bliźniak »

  • kaimada napisał(a):
    To co zrobili Kropa i Tomasek w związku z ŁKS to zrobili, ale ja nie pójdę na wotum z prostego powodu.
    Nie dam tej satysfakcji Jońskiemu, który też przecież "za ŁKS wszystko". Jak odwołają Kropę teraz, to będzie władza w rękach komuchów, będzie źle i w październiku chorągiewki polityczne znów wybiorą Kropę i dalej to samo bagno...
Odwołonie Kropy nie ma nic wspólnego z polityka i nie poglady polityczne są tu wazne tylko fakt ze pokazał nam zwyklego wała. To co zrobiły władze miasto to po prostu brutalne wy.. tych mieszkańców Łodzi ktorzy kibicuja Widzewowi, gdyz przez wpompowanie nawet symbolicznych miejskich pieniedzy w ŁKS uwiarygodnili ta druzyne. teraz gdy zasila ich Gajtkowski i Swierczewski moga byc dla nas konkurencja przy awansie a co nam powiedza włodarze miasta kiedy to ŁKS awansuje do ekstraklasy kosztem Widzewa, że co że taki jest sport.. czy to moze że zrobiono to po czesci za nawe widzewskie pieniądze i dlatego żeby nikt nigdy nie wpadł już na taki pomysł trzeba Kropiwnickiego odwołac, a jezeli nie uda sie to jutro to zrobic wszystko aby nikt mu bliski niw wygrał wyborów samorządowy i choć nigdy w zyciu nie głosowałem na komunistó to gdyby dziś zagwarantowali że nie bedę pompować pieniedzy w ŁKs to bym na nich głosował. Tym co się smieją z galerianek przypominam że do Zakopaneo jada i osobiscie uwazam ze raz zwiatrem raz bez to idą obranym kursem do celu.
Boją Się Nawet Jego Koni
Posty: 164
Rejestracja: śr sie 27, 2008 2:15 pm
Lokalizacja: Cochetopa Hills (dawniej Luton)

Re: DZIAŁAMY DALEJ

Post autor: Boją Się Nawet Jego Koni »

Zwłaszcza, że bardzo prawdopodobne jest, że to my wszyscy tym kurwom wycieczkę do Zakopanego fundujemy, gdyż Gałązka z Łopińskim nie chcą ujawnić, skąd się wzieły pieniądze. W wypadku spólki miejskiej i to tak szemranej i wszawej jak ta, powinna być rozliczana każda złotówka. A tu cisza i tajemnica. W przyszłym tygodniu zafundujemy parchom z własnych podatków Gajtkowskiego i Świerczewskiego, a póżniej może Wesołowski zażąda budżetu na miarę Realu i też wszystko będzie ok..?
Więc faktycznie nie idź "kaimada" na, jak to nazywasz "wotum", to Ci za trochę Tomaszewski z Kropiwnickim na łeb nasrają razem z parchami i to za twoje pieniądze.
Zablokowany