Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: SamWieszKto »

szpakofski pisze: danski, myślę, że troche się zagalopowałeś tym rozumowaniem. Po pierwsze tak naprawdę nikt Ci nie broni zakupu biletu na derby na gruzowisku. Po drugie, mimo iż jest to jedno miasto o będą tu brane pod uwagę wszystkie przepisy, uchwały PZPN itp, które stanowią, że mimo to jesteśmy (jako grupa kibiców Widzewa) traktowani jako kibice gości, a wtedy wiadomo - zgoda policji, oblicze tego zakazu itp. I wreszcie po trzecie teoretycznie możemy stanąc pod kasami i masowo wykupywac bilety, ale pomyśl jakby to mogło wyglądac w praktyce... Psiarnia z pewnością by nie próżnowała. Moim zdaniem cały pomysł jest niemożliwy do realizacji, aczkolwiek ciekawy ;)

Trzeba by mieć znajomych w większych firmach (najlepiej takich zatrudniających po 30 i więcej osób). Zamawiają oni hurtowo bilety "dla swoich pracowników".
Druga sprawa, sam kupowałem bilety na derby w kasach gruzowiska i jakoś nikt mi krzywdy nie zrobił. I niby co ma do tego psiarnia? Oni mają co najwyżej stać i pilnować żeby awantur nie było.
Awatar użytkownika
szpakofski
Klub 1910
Posty: 2797
Rejestracja: pt maja 23, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Karolew/[A]

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: szpakofski »

Rzaba pisze: Trzeba by mieć znajomych w większych firmach (najlepiej takich zatrudniających po 30 i więcej osób). Zamawiają oni hurtowo bilety "dla swoich pracowników".
Druga sprawa, sam kupowałem bilety na derby w kasach gruzowiska i jakoś nikt mi krzywdy nie zrobił. I niby co ma do tego psiarnia? Oni mają co najwyżej stać i pilnować żeby awantur nie było.
Chodziło mi o fakt, gdybyśmy wykupywali te bilety w bardzo dużej grupie 8-) Zresztą nie ma co dywagować - czas pokaże jak zostanie rozwiązany problem derbów
Maaddog
Klub 1910
Posty: 26
Rejestracja: sob lip 12, 2008 7:19 pm
Lokalizacja: Stryków

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: Maaddog »

shtefen pisze: wiem ze to dosc dziwny pomysł, z burzy mozgów zawsze cos moze powstac.
Jeśli już schodzimy na temat burzy mózgów i co najmniej dziwnych pomysł to mnie "niestety" również tak owy wpadł do łba. :D
Co prawda odbiega troszkę od powyższego tematu, ale... ogólnie temat jest dość luźny więc go tutaj zapodam. Z góry proszę o wyrozumiałość i ograniczenie epitetów pod mym adresem. ;)
Cały proces mojego rozumowania rozpoczął się od tego, iż kompletnie nie wiem na kogo będę głosował w najbliższych wyborach samorządowych, wiem tylko, że na pewno będę. Domyślam się że po tym co ostatnio się dzieje w Naszym mieście wiele osób ma podobny dylemat. Sytuacja przedstawia się tak, że mamy wybrać z bandy złodziej, kłamców i oszustów tych najmniej zakłamanych i zdegenerowanych. Ciężki wybór. ;) Dlatego też pomyślałem sobie, że można by utworzyć swój Komitet Wyborczy... (teraz jest chwila na konsternację ;)) z tego co się doczytywałem to wbrew pozorom utworzenie tak owego jest banalnie wręcz proste (o ile czegoś nie pogmatwałem).. wystarczy jedynie zebrać się w parę osób (zdaje się że 5) i dorzucić to tego również niezbyt dużą liczbę podpisów (chyba około 20?) i Komitet Wyborczy gotowy. Również Stowarzyszenia mogą wystawiać swoje Komitety ale tam liczba podpisów do zebrania waha się chyba koło 1000 (oczywiście to wszystko jest do sprawdzenia przez osoby bardziej kumate w sprawach przepisów i ustaw choć takie właśnie dane wyczytałem z tej ustawy http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0031591547). Wiadomo, że podział mandatów w wyborach samorządowych jest niesetny taki, że promuje on duże partie ale myślę, że choćby jeden mandat by się udało wyrwać. A taki jeden mandat i jeden Radny dałby nam możliwość dużo większej kontroli tego co się dzieje w Radzie Miasta i co bardzo ważne już nikt nie mógłby zbywać poruszanych przez Nas bardzo istotnych i ważnych problemów. Oczywiście na głosowania itd. nie mielibyśmy żadnych wpływu, ale przynajmniej wszystkie drażliwe sprawy były by wyciągane na światło dzienne i poddawane oficjalnej dyskusji.
Wiem, wiem... pomysł mocno wyolbrzymiony i pewnie mało realny, ale wystarczy poczytać choć troszeczkę to forum, żeby zobaczyć, że nie brakuje wśród Nas osób, które naprawdę mają głowę na karku, są inteligentne i świetnie odnajdują się wśród stosu rozporządzeń i w gąszczu paragrafów. :)
Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam! :Widzew
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: SamWieszKto »

Maaddog pisze:...
Dlatego też pomyślałem sobie, że można by utworzyć swój Komitet Wyborczy...
...
O tym samym pomyślałem dziś w drodze do domu wkurwiony tym co zrobiła wojewodzina. Spróbuje jutro poczytać o tym. Wstępnie jestem za.
Awatar użytkownika
gawell8
Klub 1910
Posty: 906
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:09 am
Lokalizacja: ŁÓDŻ BAŁUTY

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: gawell8 »

Rzaba pisze:
Maaddog pisze:...
Dlatego też pomyślałem sobie, że można by utworzyć swój Komitet Wyborczy...
...
O tym samym pomyślałem dziś w drodze do domu wkurwiony tym co zrobiła wojewodzina. Spróbuje jutro poczytać o tym. Wstępnie jestem za.
dobra myśl nawet w kontekście tego jeśli dalej tematu by się nie ciągło,ale z całą pewnością jakaś partia widząc siłę komitetu tematem by się zainteresowała chcąc przejąć elektorat.
To są dobre tematy pokazując siłę można duuuużo wywalczyć! tylko czy realny temat?
Awatar użytkownika
chendo
Posty: 439
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:11 pm
Lokalizacja: Mazury

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: chendo »

Zdecydowanie realny. Tylko widzewski kandydat do Rady Miasta musiałby akceptowalny i przez młody i przez stary widzewski elektorat. Dobrze by było miec przynajmniej jednego widzewskiego radnego. Naprawdę widzewskiego!
Havr
NO FUTURE!!!
Posty: 3000
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:55 am
Lokalizacja:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: Havr »

chendo pisze:Zdecydowanie realny. Tylko widzewski kandydat do Rady Miasta musiałby akceptowalny i przez młody i przez stary widzewski elektorat. Dobrze by było miec przynajmniej jednego widzewskiego radnego. Naprawdę widzewskiego!
to mnie qrwa wybierzta
obiecuje, ze jak bede kradl to sie uczciwie obdzialkuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Posty: 1179
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:23 pm
Lokalizacja: A12
Kontakt:

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: SamWieszKto »

program jakiś.
bison bonasus
Posty: 727
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:11 am

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: bison bonasus »

Jagiellonia ma swego radnego,wystarczyła kampania na forum 8-) jednak mieli deczko łatwiej :mrgreen:
Awatar użytkownika
gawell8
Klub 1910
Posty: 906
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:09 am
Lokalizacja: ŁÓDŻ BAŁUTY

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: gawell8 »

Rzaba pisze:program jakiś.
Program to nie problem.
Problem jest to,aby każdy,ale to każdy kibic Widzewa(przy okazji jak sie da to rodzina) głosuje na naszego Widzewskiego człowieka.
Taki gość wchodzi do Rady i raz,ze liczą sie z nim wszyscy to jeszcze.....Pan Cacek ;) a gość jest przedstawicielem kibiców!
To niesamowita siła i np.Pan Cacek wykorzystuje nasze uczucia(nie mam o to pretensji) do celów biznesowych,ale on to ogarnia bo ma narzędzia czy udałoby sie ogarnąć wszystkich kibiców,aby mówili jednym głosem? może tak.
Przypuszczam,ze spory mogą być już na etapie wytypowania osoby/przedstawiciela a tak szczerze pisząc jest to nie ważne kto,ważne,aby był lojalny i poukładany reszta sama przyjdzie a ludzie musieliby na bok odstawić swoje ambicje i "mówić"jednym głosem.
Może jest to sposób zachowania wspaniałej atmosfery na stadionie może walka z akcjami typu PSS ,ale przydać by sie przydało wszyscy bez wyjątku musieliby sie z tym liczyć i to doceniać.
jeśli takie coś by sie udało to mistrzostwo świata.
michael
Klub 1910
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:37 am
Lokalizacja: C6 / TM

Re: Hm - pół tego nowego ŁKS jest nasze!

Post autor: michael »

Kiera pisze:Nowy herbik naszej nowej spółki PSS :lol:

ktoś im rzucił koło ratunkowe :lol: (albo oponkę )
Zablokowany