Oświadczenie nr 3

Awatar użytkownika
Fanatycy Widzewa
1910!
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 10, 2009 12:39 pm

Oświadczenie nr 3

Postautor: Fanatycy Widzewa » wt gru 15, 2009 10:10 pm

http://www.widzewtomy.net/index.php?opt ... &Itemid=99

Dzisiejsza decyzja Konwentu Rady Miejskiej kolejny raz udowodniła wszystkim mieszkańcom naszego miasta, że łódzcy Radni kierują się w swych decyzjach rozsądkiem, na bok odkładając emocje i animozje. Wykreślenie z porządku obrad Rady kontrowersyjnych projektów uchwał oraz zaprezentowana treść uzasadnienia dla takiego postępowania utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze wystąpienie było słuszne, a argumenty, których i my używaliśmy w dyskusji nie były bezzasadne. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że zarówno w trakcie jutrzejszych obrad jak i kolejnych swych sesji łódzka Rada pozostanie ciałem niezależnym i odpowiedzialnym, a presja jaka zostanie wywarta w najbliższym czasie na łódzkich Radnych nie przeszkodzi im w podejmowaniu dobrych dla Łodzi decyzji.

Niniejsze nabrać może specjalnego znaczenia w świetle apelu wygłoszonego dziś wieczorem przez Pana Prezydenta Włodzimierza Tomaszewskiego wzywającego kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego do stawienia się na jutrzejszej sesji Rady Miejskiej, a przez to wywarcia dodatkowego nacisku na łódzkich Radnych, wymuszającego zmianę ich dzisiejszej decyzji. Wierzymy, że ten styl podejmowania decyzji, uprawiania polityki nigdy nie zagości w naszym mieście.

Jako obywatele Łodzi staraliśmy się poprzez obecność na łódzkiej Gali Sportu i sobotniej konferencji prasowej, a także przez spotkanie z władzami miasta i dziennikarzami oraz akcję rozwieszania transparentów, wzbudzić w świadomości mieszkańców miasta, mediów i Radnych obraz braku społecznej zgody na wykorzystywanie publicznych środków do ratowania źle zarządzanej i zadłużonej prywatnej spółki. Ufamy również , że czas jaki poświęciły nam władze miasta oraz media nie został przez nich stracony. Nam dał możliwość wyartykułowania naszych wątpliwości. Cieszymy się z faktu, że dzięki temu silny głos dużej części łodzian został dostrzeżony.

Chcemy jednocześnie podkreślić, że z dużą satysfakcją przyjmujemy informację dotyczą planów zwołania "okrągłego stołu" dla łódzkiego sportu, satysfakcją tym większą, że pomysł taki realizuje nasz postulat dotyczący przeprowadzenia otwartej debaty na temat przyszłości sportu w naszym mieście. Wyrażamy nadzieję, iż wśród zaproszonych do dyskusji nie zabraknie przedstawicieli kibiców związanych z łódzkimi klubami. Wyrażamy głęboką nadzieję i wiarę w to, że dobry klimat dla łódzkiego sportu nie zginie nagle w politycznych bataliach i będzie ewoluował ku przejrzystym i mało kontrowersyjnym formom pomocy.
Stowarzyszenie Kibiców „Fanatycy Widzewa”

robertkoza
Posty: 33
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:33 pm

Re: Oświadczenie nr 3

Postautor: robertkoza » wt gru 15, 2009 10:23 pm

Martwi mnie że wiceprezydent miasta zaprasza tylko jedną stronę.Tak jakby Ci o przeciwnych poglądach nie mogli ich wyrażać.Powinniśmi chyba również jak pan prezydent podkreślić że wszyscy będą rozliczani ze swych posunięć - również on .Dziękuje radnym za rozsądek i nie wykorzystywanie zaistniałej sytuacji do promowania swej osoby kosztem publicznych pieniędzy
Powyższa opinia jest moją prywatną

BZA
Sponsor
Posty: 50
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Oświadczenie nr 3

Postautor: BZA » wt gru 15, 2009 10:26 pm

Czy to nie jest ze strony Tomaszewskiego, nawoływanie do nielegalnego zbiorowiska? :D

robertkoza
Posty: 33
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:33 pm

Re: Oświadczenie nr 3

Postautor: robertkoza » wt gru 15, 2009 10:58 pm

To jest typowa walka o stołek.Ale tym razem mam wrażenie że finansowana ma być z moich podatków.Mimo wszystko boli mnie postawa p.Skrzydlewskiego - bo w moim odczuciu nie walczy o dobro łks .Panie Skrzydlewski jeszcze darze pana szacunkiem niech pan nie brnie w ten syf. Atak na nas kibiców potem na sponsora Widzewa , dziś na radnych a kto będzie jutro ???Czy polityka jest tak ważna że po drodze gubi się honor.

Awatar użytkownika
MikeB.
Moderator
Posty: 32
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Łódź Śródmieście (exBałuty)
Kontaktowanie:

Re: Oświadczenie nr 3

Postautor: MikeB. » śr gru 16, 2009 12:08 am

a ja tylko dopowiem że pan Tomaszewski kłamie w żywe oczy. ani radni, ani kibice (jedni czy drudzy), ani Wicio żużlowiec vel grabarz, ani Tomaszewski, ani nikt inny jutro nie pogrzebią klubu grzybiarzy. klub pogrzebało 3 debili bijąc się o akcje, okradając przy tym klub i żyjąc ponad stan.

dodam że decyzja o pogrzebie może wręcz uratować ten klub tak samo jak kiedyś uratowano GKS Katowice i Pogoń Szczecin.

spokojnej nocy.

zgredzik
Klub 1910
Posty: 1309
Rejestracja: wt maja 13, 2008 5:25 pm
Lokalizacja: TYLKO Widzew !!!

Re: Oświadczenie nr 3

Postautor: zgredzik » śr gru 16, 2009 3:43 pm

Serdeczne dzięki dla Stowarzyszenia !!!!! Kolejny raz pokazaliśmy My, Kibice Łódzkiego Widzewa, jak ważnym jest głos KAŻDEGO z mieszkańców Łodzi, tym bardziej, że dotyczy on tak delikatnej strony, jak finanse - za przeproszeniem- PUBLICZNE. Siła i oczywistość Naszych argumentów wzięła zdecydowaną górę nad planami i "ambicjami" politycznymi dwóch jegomości.
Co do zdania-nawoływania v-ce Prezydenta skierowanego TYLKO do kibiców Dajdaj K.S. - ŻENADA, GRANDA I OBRAZA dla wszystkich mieszkańców Naszego Miasta. Piastując taki urząd należy być przedstawicielem WSZYSTKICH a nie tylko wybranej grupy mieszkańców. TAKI elektorat może być bardzo chwiejny i nieobliczalny.

PozdRo... Widzew The Best !!!


Wróć do „Stop niegospodarności UMŁ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość