Decyzja Rady Miasta

Zablokowany
J-23
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 02, 2009 10:53 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: J-23 »

BZA pisze:i Gapek z nimi...... ręce opadają...
W czasie sesji Gapiński siedział w jednej ławce ze Skrzydlewskim. Zresztą, jak już pisałem wcześniej, Gapiński był jednym z 6 radnych, którzy głosowali za włączeniem do porządku obrad punktu dotyczącego ŁKS (pozostałych 26 radnych wstrzymało się od głosu).

Ponadto warto pamiętać, że dzisiaj poddano pod głosowanie jedynie wniosek formalny o zmianę w porządku obrad Rady Miejskiej. Natomiast w poniedziałek dojdzie do merytorycznego rozpatrzenia wniosku w sprawie uchwały o powołaniu spółki miejskiej. Radni będą pod jeszcze większą presją.
Ostatnio zmieniony śr gru 16, 2009 7:31 pm przez J-23, łącznie zmieniany 1 raz.
Czerwony Zawijas
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 06, 2008 11:43 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Czerwony Zawijas »

dzisiejsze wydarzenia pokazaly nowe oblicza ludzi np Kropiwnicki chodził i do lks-u krzyczał jestem z wami nie wspome o Skrzydlewskim który do jednego z radnych mowil zeby uwazal bo moze dostac po głowie zreszta Panu Skrzydlewskiemu bardzo zalezy aby weszla uchwala bo wiadomo bedzie prezesem nowej spółki ...jako plus podczas wystapienia Pan Skrzydlewski powiedzail ze jego serce bije dla Widzewa ale trzeba pomoc nie wspomne o zachowaniu lksu ktory krzyczal do radnych ze dostana po glowie wyzywali od parchow itp wiec nie dziwie sie ze bedzie kolejne spotkanie w tej sprawie zreszta obserwujac opinie publiczna widac ze jest przychylna calej sytuacji nie wspominaja np drugiej stronie medalu czyli grze politycznej kasie itp najbardziej mnie smiesza osoby jak pan Adamski pilkarz który jest w Lodzi kilka lat ktory mowi ze dla niego Kibice Widzewa sa smieszni organizujac protest itd itd podsumuwujac to jest powazna gra o grunty kase i wladze wiadomo przeciez ze na lksie bedzie nowy stadion gdzie ma byc tor zuzlowy itd zblizajace sie wybory rowniez maja tu wielkie znaczenie szkoda jest tylko jednej sprawy iz na obradach byl tylko lks dla wielu radnych zreszta dla wzystkich byla dziwna ksytuacja ze jacys ludzie krzycza na nich i sa awantury a najlepsze jest to za na pytanie do Skrzydlewskiego kto ma byc sponsorem padla odp iz nie moze powiedziec poniewaz sponsor ucieknie

Tylko Widzew RTS
sztacha
Posty: 1040
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: PÓŁNOCNA STRONA MIASTA

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: sztacha »

J-23 pisze:
BZA pisze:i Gapek z nimi...... ręce opadają...
W czasie sesji Gapiński siedział w jednej ławce ze Skrzydlewskim. Zresztą, jak już pisałem wcześniej, Gapiński był jednym z 6 radnych, którzy głosowali za włączeniem do porządku obrad punktu dotyczącego ŁKS (pozostałych 26 radnych wstrzymało się od głosu).

Ponadto warto pamiętać, że dzisiaj poddano pod głosowanie jedynie wniosek formalny o zmianę w porządku obrad Rady Miejskiej. Natomiast w poniedziałek dojdzie do merytorycznego rozpatrzenia wniosku w sprawie uchwały o powołaniu spółki miejskiej. Radni będą pod jeszcze większą presją.

Co ta polityka robi z ludzi???. Jedna z ikon Widzewa popiera miejski przekręt żeby ratować znienawidzony przez każdego Widzewiaka klub :( .
j***ć to wszystko Widzew - to MY a nie jakieś chorągiewki.
Awatar użytkownika
m4sti
Klub 1910
Posty: 2218
Rejestracja: pn maja 12, 2008 10:33 am
Lokalizacja: Piotrków Tryb/P138

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: m4sti »

Dzisiejsze głosowanie "ZA" jeszcze o niczym nie świadczy... Z drugiej jednak strony towarzystwo w jakim znalazł się podpis Gapka daje do myślenia. Zbieżność interesów? Mam nadzieję, że wprost przeciwnie
Awatar użytkownika
ELC
Klub 1910
Posty: 58
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:09 pm
Lokalizacja: Łowicz/Warszawa

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: ELC »

Ogladajcie fakty bedzie cos o tej sprawie a w zapowiedziach byli szli kibice od nas.
Ostatnio zmieniony śr gru 16, 2009 8:02 pm przez ELC, łącznie zmieniany 1 raz.
Konar
Posty: 5855
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:28 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Konar »

w TVNie właśnie Kropiwnicki darł się do kibiców ŁKSu - Jestem po Waszej stronie

teraz myśle że każda wahająca się osoba zna jedyną poprawną kratke 17 stycznia !!!
Kosa
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 2:12 pm
Lokalizacja: Chojny

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Kosa »

pejsiki nawet w tv zaprezentowali sie godnie :D :D trans z klujacym w oczy bledem :shock: :shock: 'DUME" hahaha puscic bydlo do ludzi :roll:
adriandbwa
Posty: 927
Rejestracja: sob sty 31, 2009 6:47 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: adriandbwa »

cos gadali ze w poniedzialek dogrywka, Widzew tez tam idzie ?
knz1910
Posty: 7
Rejestracja: wt maja 13, 2008 8:15 pm
Lokalizacja: Kanzas

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: knz1910 »

"kto nie skacze jest....." klasa! Dajcie im ze dwa dodatkowe miliony albo ze trzy bo godnie promuja łódzki sport . Brawo galerianki
nitekp
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: nitekp »

świat stanął na głowie - Joński z SLD ostatni trzeźwy w tym otumanionym towarzystwie, podobnie jak niejaki Walasek z PO.

Mam nadzieję, że o działaniach Skrzydlewskiego, ekipy Kropwnickiego i tej Janowskiej wyborcy będą pamiętać nie tylko podczas styczniowego referendum ale i później.
BoRsuk
Posty: 102
Rejestracja: pn cze 02, 2008 1:41 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: BoRsuk »

Co to za babsztyl z RM klaskal jak Galerianki cos tam jeczaly na tym balkonie? :roll:
Wojcik
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Łowicz

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Wojcik »

cinek DABROWA pisze:W tych Faktach spostrzegłem ze jak WIDZEWEK szedł ekipą , to żydostwo stało posrane i coś tam po Palestyńsku śpiewali :)
MILCZ !! Masz coś do Palestyny ?? Oni akurat najbadziej walczą z żydami :evil:
Taki mały off top ale nie mogłem się powstrzymać
and1
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 12:07 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: and1 »

tak Cinek,na pewno byli zesrani.uciekali jak zające.tym bardziej że było ich więcej.zresztą i tak do niczego by nie doszło z powodu tych co zawsze (białe kaski).j***ć tych wszystkich polityków-każdy z nich to ch*j i oszust i będzie gadał tak to konieczne w danej chwili...
kajo
Klub 1910
Posty: 345
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:45 am

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: kajo »

Całkiem całkiem ten reportaż, pokazali naszych, dało się słyszeć "wałek nie przejdzie w urzędzie wałek nie przejdzie" było powiedziane że sprzeciwiamy się żeby kasa szła m.in z Widzewskich podatków, pokazali też plujących się na sali obrad rodowitych jak to nie wypuszczą radnych z budynku.

Była wypowiedź radnych z SLD i PO że jak będzie podany sponsor to oni zagłosują za, a teraz to nie bardzo to widzą, wypowiadał się od nas Sosnowski że "Widzew nie potrzebuje 1 mln na długi bo Widzew tych długów nie ma, natomiast chcielibyśmy wsparcie miasta dla konkretnych rozwiązań", nawet PAN Klejman się znalazł mówiąc o tym iż trzeba pomóc Łks bo Widzewowi nie robili (władze) takich problemów.

a hitem był oczywiście PAN Kropiwnicki "jestem po waszej stronie"+ poklaskująca wesoło pani radna.
Szmiglo
Posty: 456
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:43 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Szmiglo »

jeżeli ktoś po obejrzeniu materiału z faktów uważa, że zostały przedstawione nasze racje to jest w błędzie. Ten przekaz nie był o pieniądzach dla łksu, sponsorach, radzie miejskiej czy o czymkolwiek jeszcze. Jak to określiła PANI redaktor dziś mini-derby kibicowskie się nie odbyły. A tak wszyscy na nie liczyli :D TVN ma swój cel i świadomie do niego dąży. Najważniejsze jest zrobienie z nas bydła.

a kropa i tak nie zostanie odwołany bo nie zostanie spełniony wymóg frekwencji. Niestety.
Zablokowany