Decyzja Rady Miasta

Awatar użytkownika
b.3.p.
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 60
Rejestracja: pn maja 12, 2008 12:57 am
Lokalizacja: Łódź - Bałuty - Stare Osiedle

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: b.3.p. »

robertkoza pisze:Nie da ze swoich bo szkoda. Za duże ryzyko.Ale kampanie trzeba finansować to najlepiej z publicznych.
Może wielu nie spodoba się moje zdanie , ale jestem za tym żeby łks dostał kase , ale na pewno nie teraz kiedy nie wiadomo dla kogo ta kasa i komu ma posłużyć. Co to za dziwny inwestor co co nie chce dać kasy teraz tylko jak miasto przejmie tego bankruta. No ale dla panów S i T to zaden problem zaryzykować pare milionów z miejskiej kasy.Niech będą derby , ale gdzie Ci Super Rodowici kibice którzy niby całym sercem są z Łks-em czemu oni nie dadzą kasy na ten swój super klub. Jestem dumny że jestem za Widzewem bo my mamy prawdziwych kibiców którzy są na dobre i złe. A wam kibolki z Łks-u powiem tyle opluwajcie dalej swoich dobroczyńców a będą do was na pewno się garnąć. Pozdrawiam pana A. Ptaka :Widzew
Czy ja dobrze rozumiem, że kibice ŁKSu nie powinni zwać się kibicami bo nie stać ich aby z własnej kieszeni uporządkować sprawy swojego klubu ? :roll: Bo jeśli tak to ja się muszę zastanowić czy jestem "prawdziwym kibicem" bo mnie również by nie było stać na taki wydatek a nawet na jego promilową część... Panowie nie przesadzajmy i my. Gdy należy im się reprymenda czy dobitniejszy epitet to nie żałujmy sobie, ale te tezy formułujmy obiektywnie biorąc pod uwagę realia ;)
tomwidzew
Posty: 165
Rejestracja: czw maja 15, 2008 7:13 am
Lokalizacja: Ostpreußen und W(armia)

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: tomwidzew »


Za te obrazki i taką promocję to powinni dostać 10 mln. (dziesięć milionów) - przecież cały świat usłyszy o Łodzi i tym warcholstwie. Natomiast Sid i Maniek powinni otrzymać nagrody uznaniowe.
Awatar użytkownika
MikeB.
Moderator
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Łódź Śródmieście (exBałuty)
Kontakt:

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: MikeB. »

co to za dzięcioł mówi że: "ŁKS to miasto..." - widać to nie pieczarki tam hodują tylko coś mocniejszego.

ŁKS SSA to prywatna, zadłużona i zdychająca spółka. nikt im nie broni odciąć się na normalnych zasadach. muszą wykopać tych nieudaczników, zacząć od IV ligi. my byliśmy na to gotowi gdyby Bońkowi wówczas nie udało się dostać licencji. pierdolenie że te pataszony z miasta uratują każdą 100-letnią firmę godzi w zasady wolnego rynku. może jest nawet niezgodne z konstytucją. spółka która rozwaliła sekcję ma kilka lat a nie 100...

kasa misie - kasa! i to na szczęście nie z naszych podatków.
fiacik

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: fiacik »

na forum rodowitych pisza cos o jakims jeszcze jednym zebraniu nadzwyczajnym w poniedzialek. Wie ktoś coś na ten temat??
Do dajdajów przylgnąć powinien chyba kolejny przymiotnik - nadzwyczajny, iel to już nie było posiedzen nadzwyczajnych w ich sprawie...
Berbatov
Posty: 2489
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 5:51 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Berbatov »

Dzisiaj galerianki pokazały to co jest ich najważniejszym walorem, czyli gołą dupę.
W poniedziałki k***y zazwyczaj mają wolne bo to nie jest rozrywkowy dzień, więc może specjalnie dla nich, nadzwyczajnie, zwołana zostanie jeszcze jedna sesja RM. Podmaluja się, ogarną nieco i pójda znowu świecić gołym dupskiem.
adam83lodz
Posty: 24
Rejestracja: czw mar 19, 2009 7:26 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: adam83lodz »

na poniedziałek została przełożona rada miasta i będzie tylko zajmować się sprawą łks-u
jak dla mnie to właśnie wtedy powinniśmy się tam pojawić!
dk-kowal
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 9:04 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: dk-kowal »

Tajemniczy inwestor to prawdopodbnie Skrzydlewski, gruzowisko zrówna z ziemia i przejęty teren wykorzysta na cmentarz, elkaes przeniesie na Orła, a na pozostałych terenach wybuduje największe w Europie Centrum Kwiatowe. ;)

Niech już skończą tę farsę, bo jeszcze parenaście dni i zamieni sie w szopkę.
blondas82
Klub 1910
Posty: 341
Rejestracja: pn maja 12, 2008 8:19 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: blondas82 »

http://www.tvn24.pl/0,1633908,0,1,lodzk ... omosc.html
po tych slowach "podróżnika" chyba nikt z NAS nie zapomni co ma zrobic 17 stycznia 2010 r. w niedzielę w sprawie REFERENDUM.już wystarczy; dość cyrku z cyklu " z szarfą i czapką przez Świat":)
Cien
Klub 1910
Posty: 1056
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:54 pm
Lokalizacja: Londyn / Bałuty

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: Cien »

Dziś rozwiałem z jedną z radnych i powiedziała że ta kasa co ma być niby dla parchów wolała by wydać na Budowlanych bo oni chociarz coś osiągnęli w Polsce.Powiedziała też że małe szanse są no to że ten projekt przegłosują.

Trzeba też dodać że wielki obrońca klubu z al.Unii pan Skrzydlewski na tak ważna radę przyjechał po godzinie 10:20 :)
Ostatnio zmieniony śr gru 16, 2009 5:09 pm przez Cien, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przem-1977
Sponsor
Posty: 68
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:24 pm
Lokalizacja: Ni to Piotrków, ni to Łódź 51° 34' N 19° 40' E

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: przem-1977 »

- Wierzę, że ponad podziałami partyjnymi jesteśmy w stanie uratować klub z al. Unii - deklaruje Dariusz Joński z SLD. Wyjaśnił, że o nieumieszczeniu w planie obrad sprawy ŁKS-u zadecydowało to, że pomysłodawcy nie chcieli zdradzić nazwy tajemniczej firmy, która miałaby przejąć tereny przy al. Unii w zamian za pomoc klubowi.

- Kiedy zmienią zdanie i poznamy nazwę rzekomego sponsora, na pewno rozpoczniemy procedurę powołania spółki miejskiej - zapowiedział szef radnych Lewicy.

hahaha, zeby sie tylko nie okazalo, ze Tomaszewski wymyslil Abramowicza, albo "Fly Emirates" co by tylko glosowanie przeszlo :D
slepy
Klub 1910
Posty: 388
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:50 pm

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: slepy »

Galerianki przyjmują nową taktykę... Zagłosuj na "tak" to... zrobię ci loda... 8-)

Cała prawdo o ratowaniu dajdajów zawarta jest w ostatnim wywiadzie. Jeśli większość radnych jest również w pełni tego świadoma, to raczej możemy spać spokojnie.
baku83
Posty: 27
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:56 am
Lokalizacja: Pabianice - Piaski

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: baku83 »

reportaż TVP miażdży wszystko, nie to ze jest zły ale chodzi mi o zachowanie Kropiwnickiego, Skrzydlewskiego i tych typów na balkonie :lol: za to gość z SLD mądrze mówił.
michal1973
Klub 1910
Posty: 576
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:45 pm
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: michal1973 »

Obrazek
stawik
Posty: 41
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: stawik »

Bardzo mądre słowa jakiegoś gościa z SLD mówi że Kropiwnicki jak sportem się nie interesował tak nagle się zainteresował widać że polityczna wojna na styczniowe referendum idzie pełną parą.
BZA
Sponsor
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:16 pm
Lokalizacja: Olechów & Janów

Re: Decyzja Rady Miasta

Post autor: BZA »

Zobaczcie zdjęcie 4 posty wyżej...

i Gapek z nimi...... ręce opadają...
Zablokowany