Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

kristobal1910

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Postautor: kristobal1910 » pn gru 21, 2009 9:15 am

jak już każdy się chwali co uslyszal to moje źródło ze świata fantasy al chujnii donosi że tajemniczy sponsor to uwaga...(qrwa az boję się to napisac)....blizej nieokreslony producent bulionów!!!! (powaga!)

Awatar użytkownika
Lewar

Postautor: Lewar » pn gru 21, 2009 9:25 am

kristobal1910 pisze:jak już każdy się chwali co uslyszal to moje źródło ze świata fantasy al chujnii donosi że tajemniczy sponsor to uwaga...(qrwa az boję się to napisac)....blizej nieokreslony producent bulionów!!!! (powaga!)

Tak ciężko jest pisać po polsku???? Piszemy już to dla tych co nie wiedzą...

Machu

Postautor: Machu » pn gru 21, 2009 9:30 am

Ja słyszałem od żydka ze szkoły, że inwestorem ponoć jest jakaś spółka zagraniczna budowlana(podobno bardzo znana), która ma też swój oddział w Polsce :D

Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Kontaktowanie:

Postautor: SamWieszKto » pn gru 21, 2009 10:04 am

A ja słyszałem że to ma być Intel
Poważnie
Fundusz Intel Capital działa jak wylęgarnia talentów. Od początku istnienia przeprowadził już ponad tysiąc inwestycji. Co roku wydaje na nie miliard dolarów. Działa z misją, bo — jak przekonuje Marcin Hejka, dyrektor funduszu na Europę Środkowo-Wschodnią — nie chodzi wyłącznie o to, żeby na inwestycjach zarobić.
...
— Możemy inwestować we wszystko, co przekłada się na wzrost zapotrzebowania na moc obliczeniową: usługi, technologie, produkty — wyjaśnia dyrektor Intel Capital.

Widać wyraźnie że chodzi o miliardy fanów najrodowitszego z klubów w polskiej piłce. Dodatkowo Intel jest zainteresowany biotechnologią. Chodzi o mikroprocesory tworzone nie na bazie krzemu ale materii organicznej. Powodem szopki jest geometryczny wręcz wzrost mocy obliczeniowej mikroprocesorów. Badania pokazały że takie właściwości ma pewna substancja, która można znaleźć tylko w szatni przy al.Unii

http://www.tvn24.pl/12692,1634262,0,1,i ... omosc.html

sory ale musiałem. Wasze wyścigi o to kto będzie inwestorem mnie rozwalają. Prawda jest taka ze jeżeli to by był ktoś naprawdę wielki to już dawno by o tym szumiały drzewa. A tak to albo go wogule nie ma, albo jest mały jak Ptak czy Begdas albo to ktoś z aktualnej trójcy.

maciej
Klub 1910

Postautor: maciej » pn gru 21, 2009 1:24 pm

Rzaba pisze:albo go wogule nie ma, albo jest mały jak Ptak czy Begdas albo to ktoś z aktualnej trójcy.

Pomijąc błędy w "w ogóle" w pełni się zgadzam :) . W pozytywnej dla parchów wersji inwestor rzeczywiście istnieje, ale Tomaszewski z grabarzem aż boją się głośno wypowiedzieć jego nazwisko, bojąc się albo buntów parchów, albo sprzeciwu Rady M. W negatywnej, a wg mnie bardziej realnej, żadnego inwestora nie było, nie ma i nie będzie.

robertkoza

Postautor: robertkoza » pn gru 21, 2009 1:57 pm

No dobra to teraz dawać to nazwisko bo jestem ciekaw jak cholera

Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Kontaktowanie:

Postautor: SamWieszKto » pn gru 21, 2009 2:04 pm

robertkoza pisze:No dobra to teraz dawać to nazwisko bo jestem ciekaw jak cholera

Nie słyszałeś że negocjacje są "zawieszone" do 17 stycznia? Jak się okaże że kropa wyleciał to "inwestor się wycofa" a jak nie to znajdzie sie 1000 innych powodów wycofania. :)

Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Kontaktowanie:

Postautor: Torch » pn gru 21, 2009 2:10 pm

Rzaba pisze:
robertkoza pisze:No dobra to teraz dawać to nazwisko bo jestem ciekaw jak cholera

Nie słyszałeś że negocjacje są "zawieszone" do 17 stycznia? Jak się okaże że kropa wyleciał to "inwestor się wycofa" a jak nie to znajdzie sie 1000 innych powodów wycofania. :)
to nie jest dobre info bo to kolejna próba pozyskania głosów w referendum dla Kropy, a dajdaje oczywiście zaraz zapałają wielką miłością do tego pana :roll:

włod.
Klub 1910

Postautor: włod. » pn gru 21, 2009 2:18 pm

Nazwiska? Wejdź na stronę dajdajów 2009, tylko PO wstrzymało się od głosów. Kilku radnych było nieobecnych.

baku83

Postautor: baku83 » pn gru 21, 2009 4:16 pm

wpuscic bydlo i meline na miasto...

opel Post: #263
2009-12-21 13:07

W McD było wszystko - piwko, wódeczka, papieroski palone na sali. Niektórzy poczuli się jakby byli w pubie.

Na stolikach nasze wlepki, stoliki pomazane markeraki, kiepy na podłodze etc.

A przecież można było spokojnie przy kawce poczekać w cieple na wyniki.

blondas82
Klub 1910

Postautor: blondas82 » pn gru 21, 2009 5:22 pm

nie no sorry jesli Wy sie wszyscy godzicie na taka niegospodarnosc łodzkich pieniedzy i bedziecie mieli gdzieś referendum( tylko nie pisac ze za pozno itd.) to ja Was nie rozumiem;za kadencji tej wladzy nic sie w Łodzi wartosciowego nie udalo zrobic, sa tylko co chwile zalatwiane male interesiki poszczegolnych ludzi, cala swita UML zalatwila nas w spr. EURO 2012, pan Krop.... zabral niektorym kilka fajnych imprez dla mlodych np. parade wolnosci, a teraz ze wszystkich podatkow Łodzian BEDZIEMY sponsorem klubu ktorego delikatnie mowiac nie kochamy...i co 17 stycznia zostaniemy w domu?jest to jedyna niepowtarzalna szansa na podsumowanie tych TRAGICZNYCH dla Nas Łodzian decyzju UML-czyli isc 17.01.2010 r. na referendum i zaglosowac w odpowiedni sposob.P.S- nie wierze ze na 1 000 000 PLN pomoc dla "tamtych"sie skonczy ,bedzie to wielokrotnie wiecej, a przez to drogi , komunikacja, kamienice , zasciankowe lotnisko itd. beda popadaly w jeszcze gorsze bagno anizeli ma to miejsce w chwili obecnej. decyzja nalezy do Nas!,pamietajcie jak sie marnuje pieniadze przeznaczone na rozwoj miasta Łodzi...

Kiju
Klub 1910

Postautor: Kiju » pn gru 21, 2009 5:40 pm

Gdyby byl to ptak,ciekaw jestem jak zachowali by sie najrodowtysi a przy tym jabardziej honorowi kibice na swiecie :)

Ja niemam nic przeciwko temu aby Patk ich ratowal.ona ma zawsze ciekawe pomysły...a jezeli to ma byc on,to nie widze innego wyjscia by do nazwy nie dosano członu Ptak :D

ŁKS PTAK!

pabloo

Postautor: pabloo » pn gru 21, 2009 5:44 pm

Kiju pisze:Gdyby byl to ptak,ciekaw jestem jak zachowali by sie najrodowtysi a przy tym jabardziej honorowi kibice na swiecie :)

Ja niemam nic przeciwko temu aby Patk ich ratowal.ona ma zawsze ciekawe pomysły...a jezeli to ma byc on,to nie widze innego wyjscia by do nazwy nie dosano członu Ptak :D

ŁKS PTAK!

Dokladnie Kiju należy dać szansę PANU Antoniemu, który ma przeplatanke w sercu w kolorze kanarkowym.

fiacik

Postautor: fiacik » pn gru 21, 2009 5:45 pm

mnie tylko zastanawia jeden fakt, a mianowicie, co bedzie, jak w ciagu tego roku nie znajdzie sie ten wielki inwestor?? Czy miasto bedzie ładować tam miliony przez ten caly czas, miliony, ktorych prawdopodobnie nie odzyska, bo nikt nie bedzie chciał kupić klubu, w który musi włożyć pierw 15 milionów za długi wobec miasta...

Jaroldz

Postautor: Jaroldz » pn gru 21, 2009 5:51 pm

Czyli co, łks teraz ma najwięcej socios na całym świecie, którzy regularnie będą płacić składki na ten śmieszny klubik. Nie myślałem, że dożyję czasów, w których będę utrzymywał klub, którego nienawidzę... :twisted:

Wróć do „Stop niegospodarności UMŁ”