Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

klimek
Klub 1910

Re: Protest przeciwko marnotrawieniu publicznych pieniędzy

Postautor: klimek » pt gru 18, 2009 6:24 pm

mr.x pisze:niech pasożyty idą głosować na "NIE" to idioci spowodują że frekwencja przekroczy próg ważności wyborów a i tak ogółmem więcej powie "TAK" :lol:

nie podpowiadaj DAJDAJOM !!!!! <LOL>

Awatar użytkownika
19szóstki10
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Kontaktowanie:

Postautor: 19szóstki10 » pt gru 18, 2009 9:11 pm

patrzcie co dajdaje sobie wymyśliły http://img3.imageshack.us/img3/7730/ks2.swf

Awatar użytkownika
m4sti
Klub 1910

Postautor: m4sti » pt gru 18, 2009 10:23 pm

Śmieszne jest to hasło "nie ma Łodzi bez łks", jeśli już to "nie będzie łks bez (pomocy) Łodzi"

Holba

Postautor: Holba » sob gru 19, 2009 12:21 am

19szóstki10 pisze:patrzcie co dajdaje sobie wymyśliły http://img3.imageshack.us/img3/7730/ks2.swf

czy tu chodzi o jakas hipnoze ? ;)

robson82

Postautor: robson82 » sob gru 19, 2009 12:59 am

BZA pisze:Nie nie w toku nic nie zostanie zablokowane... zostaną wstrzymane te które były zaplanowane na najbliższy czas. Ja nie mówię że on jest dobry, bo uważam że jest beznadziejny. Chodzi mi tylko że komisarz ma bardzo ograniczone możliwości i dużo poprzez brak prezydenta nie będzie można wykonać.

Nie jest prawdą to co mówisz.
W wypadku odwołania Kropiwnickiego w zbliżającym się referendum, nie będzie w Łodzi komisarza. Komisarz jest powoływany w sytuacji kiedy referendum jest zwoływane na wniosek Rady Miasta, wówczas Rada jest rozwiązywana, prezydent odwołany i powołuje sie komisarza.

W wypadku powodzenia referendum które nas czeka zostanie wyznaczony "pełniący obowiązki" prezydenta z wszelkimi umocowaniami i pełnym prawem do rządzenia miastem.

Wczesniejsze wybory w takim wypadku są obligatoryjne, w ciągu trzech miesięcy, aczkolwiek jeśli jest nie krócej niż 6 miesięcy do terminowych wyborów. Jednakże Rada Miasta może uchwała przedłużyć kadencje p.o. prezydenta do czasu terminowych wyborów, co jest bardzo prawdopodobne w łódzkim wypadku. W częstochowie właśnie taka uchwała zapadła miesiąc temu po odwołaniu prezydenta, ponadto radnym nie wybaczyliby wyborcy cyrku z wyborami co trzy miechy,

Zatem nie ma się co bać, po odwołaniu Kropy wszystko w mieście działać będzie normalnie... prócz ratowania ŁKS-u mam nadzieję :)

robson82

Postautor: robson82 » sob gru 19, 2009 1:12 am

Pilsner pisze:Śledzę losy tej sławetnej uchwały z rozbawieniem i to wobec obu stron. Co do naszych działań i powodów to zmilczę bo mnie tu zaraz zwyzywają natomiast co do bazaru. Należy odróżnić dwie kwestie. Pierwsza jest taka, że dowiedziałem się od zaufanej osoby, że faktycznie jest inwestor, faktycznie jest to spory kaliber i faktycznie gdyby wszedł to bazar ma szansę na powrót do normalności. Nie mam pojęcia co to za firma - z racji funkcji osoba z którą rozmawiałem nie zdradziła mi tego, ja się nawet nie dopytywałem. Jedyne o co spytałem to czy jest to Atlas - reakcja bardziej na nie, aczkolwiek to tylko moje wrażenie. To jest jedna kwestia do której absolutnie nic nam do tego.
Drugim aspektem jest natomiast gra polityczna i w 100% o to chodzi trójcy Tomaszewski, Skrzydlewski i Jerzy "gdzie masz chuju czapkę" Kropiwnicki. To co się dzieje w chwili obecnej jest tylko i wyłącznie zbijaniem kapitału politycznego i to dosyć skutecznym. Dzisiaj w GW duet Tom-Skrzy tłumaczy dlaczego cała ta heca z inwestorem wymaga pośrednictwa miasta. Do mnie to nie przemawia. Polityka to jedno a kasa to drugie... wiele razy słusznie podnoszono na forum, że tu w najmniejszym stopniu chodzi o bazar a w przytłaczającej większości o tereny, halę etc...
Tak to sobie poskładałem wszystko do kupy i generalnie mam jedną refleksję... jeśli do referendum opcja nowej spółki nie wypali to później niezależnie od wyniku, nikt nawet palcem nie kiwnie w UM żeby tą kwestię załatwić rodowitym. Pozostaje jeszcze jedno pytanie - czy warunek pośrednictwa nowej spółki z kapitałem miejskim na początku jest wymogiem inwestora co w okresie przedreferendalnym znakomicie wykorzystują T.K.S czy też ów pomysł zrodził się na biurku Tomaszewskiego. Nie śmiem rozstrzygać ale jakieś swoje przemyślenia mam. Czas pokaże.

Ja z kolei słyszałem od zaufanej osoby, choć ta mimo funkcji jaką pełni nie krępowała się uchylic rąbka tajemnicy :), że tajemniczym inwestorem jest... Antoni Ptak :)... i to nie jest żart :)

Obawy z ujawnieniem inwestora wynikają nie z tego, że ucieknie, a z tego że judaszom będzie to nie w smak i zaczną protestować, a panowie T i S maja w tym deelu coś do ugrania (Pan T być może jakieś wsparcie komitetu wyborczego datkiem... a nie trudno sie dopmyslec co się marzy Panu S jesli powstałby stadion wielofunkcyjny... z torem żużlowym...)

Ciekawy jest dzisiejszy artykuł w jednej z gazet (tej, której nie można cytować na forum :), a właściwie w dodatku regionalnym, głoszący, że inwestorowi nie podoba się, dopuszczalna zabudowa wokół ŁKS-u, albowiem zamiast galerii handlowej z dopuszczalną powierzchnią sklepów poniżej 2 tyś m kw, chetnie postawiłby halę na jeden duży sklep... Czyżby halę targową... Czyżby Tuszyn na Karolewie..? :):) Tradycje bazarowe wszak są mocno wryte w ten krajobraz i zakorzenione w tradycji... :)

Awatar użytkownika
SamWieszKto
Sponsor
Kontaktowanie:

Postautor: SamWieszKto » sob gru 19, 2009 10:50 am

robson82 pisze:Ja z kolei słyszałem od zaufanej osoby, choć ta mimo funkcji jaką pełni nie krępowała się uchylic rąbka tajemnicy :), że tajemniczym inwestorem jest... Antoni Ptak :)... i to nie jest żart :)

Obawy z ujawnieniem inwestora wynikają nie z tego, że ucieknie, a z tego że judaszom będzie to nie w smak i zaczną protestować, a panowie T i S maja w tym deelu coś do ugrania (Pan T być może jakieś wsparcie komitetu wyborczego datkiem... a nie trudno sie dopmyslec co się marzy Panu S jesli powstałby stadion wielofunkcyjny... z torem żużlowym...)

Ciekawy jest dzisiejszy artykuł w jednej z gazet (tej, której nie można cytować na forum :), a właściwie w dodatku regionalnym, głoszący, że inwestorowi nie podoba się, dopuszczalna zabudowa wokół ŁKS-u, albowiem zamiast galerii handlowej z dopuszczalną powierzchnią sklepów poniżej 2 tyś m kw, chetnie postawiłby halę na jeden duży sklep... Czyżby halę targową... Czyżby Tuszyn na Karolewie..? :):) Tradycje bazarowe wszak są mocno wryte w ten krajobraz i zakorzenione w tradycji... :)

To nie jest w stylu Antka. W halach masz małe lokale handlowe o powierzchni maks kilkunastu metrów a tam chodzi o 1-2 sklepy wielkości hipermarketu. Jak dla mnie to chodzi o Begdasa

Awatar użytkownika
Promil
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa

Postautor: Promil » ndz gru 20, 2009 9:10 pm

Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...

WRAGA
Klub 1910

Postautor: WRAGA » ndz gru 20, 2009 10:10 pm

Promil pisze:Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...

i jeszcze te wszy wyzywają nas od hipoktytów
ciekawe kiedy spalą Antka kukłę

fiacik

Postautor: fiacik » ndz gru 20, 2009 10:30 pm

Promil pisze:Na bank chodzi tu o Ptaka. Wiem co mówię, sprawdzone źródło...

jeśli jest to prawdą, to będziemy mieć niezły ubaw, oj będziemy :tancze:

bison bonasus

Postautor: bison bonasus » pn gru 21, 2009 12:35 am

Czyli, powołaja spółke lub nie powołają jeden grzyb :mrgreen:

Awatar użytkownika
chendo

Postautor: chendo » pn gru 21, 2009 2:13 am

Moje źródło też mówiło o Ptaku...
Promil też to pisze...
Co to oznacza? Czy to na tyle poważny inwestor by postawic parchów na nogi?

fiacik

Postautor: fiacik » pn gru 21, 2009 2:17 am

chendo pisze:Moje źródło też mówiło o Ptaku...
Promil też to pisze...
Co to oznacza? Czy to na tyle poważny inwestor by postawic parchów na nogi?

nie wiem, ale wielce możliwe, że niedługo będa mieć rodowitych brazylijczyków w klubie :D

bar_par
Klub 1910

Postautor: bar_par » pn gru 21, 2009 8:18 am

Ciekawy jestem co na to wielcy Honorowi Rodowici Łodzianie... :lol: Pewnie będą gadać...spoko Pan Antoni się zmienił dajmy mu szanse

Konar

Postautor: Konar » pn gru 21, 2009 9:10 am

"Ptaszysko kurwisko - won na wysypisko"

:lol: :lol: :lol: :lol: to najlepsze podsumowanie :lol: :lol: :lol:

A Ptak to taki powazny inwestor jak to ze ja jestem Świętym Mikołajem 8-)

Wróć do „Stop niegospodarności UMŁ”