Kłamstwa w obronie ŁKS

cube
Sponsor

Re: Kłamstwa w obronie ŁKS

Postautor: cube » sob gru 12, 2009 12:27 am

Ciekawe, czy szary mieszkaniec Łodzi może na okres roku zgłosić o pożyczkę, powiedzmy 5 mln zł, do pana Tomaszewskiego i oddać ją jakoś po roku, jak odsetki już go zadowolą :roll:

Paranoja.

Szykuje nam się referendum w sprawie odwołania Kropiwnickiego więc trzeba zacząć szukać elektoratu po gorszej stronie miasta.

Awatar użytkownika
Lewar

Postautor: Lewar » sob gru 12, 2009 3:41 am

jusup pisze:...Ale chodzi o to, że Skrzydlewski "pomaga" wydając miejskie pieniądze.. Pieniądze należące do wszystkich łodzian... Wydaje je w dodatku nie na sport młodzieżowy, nie na promocje miasta - ale na spłatę długów prywatnej spólki należącej do trzech nieodpowiedzialnych bezmyślnych biznesmenów, z któych przynajmniej jeden ma kryminalną przeszłość!!!...

I przyszłość też...

Irek
Sponsor

Postautor: Irek » sob gru 12, 2009 8:55 am

Jeśli można to napiszę że nie bardzo rozumiem idei naszego pobytu przed UMŁ.Co niby mielibyśmy manifestować ? Żal do Skrzydlewskiego ? Trochę to lipą podjeżdża. Tamci walczą o życie a my mamy ten luksus że się na spokoju przyglądamy ich męczarniom. Znając umiejętności propagandowe rabinów to już oni by potrafili wykorzystać taką okazję żeby nas oczernić. Przy wsparciu innych naszych "wielbicieli".
Co do Skrzydlewskiego to może i faktycznie znalazł jakiegoś inwestora i chce się podłączyć albo coś wyżebrać dla Orzełka. Jako kibic Widzewa kładę laskę na niego i na jego postępowanie.
Inna sprawa że przyjdą wybory i znowu będziemy mieli dylematy kogo poprzeć. Więc pomyślałem że najlepsze są najprostsze rozwiązania. I popierać tego o kim wiemy że jest naszej wiary.Żadnych podziałów na PO, PiS, SLD bo jak życie pokazało Kropa popierany przez PiS to mega lipa a ci z PO wcale nie lepsi. Patrząc chociażby na cichego bohatera tego wątku.

adam83lodz

Postautor: adam83lodz » sob gru 12, 2009 11:06 am

Irek pisze:Jeśli można to napiszę że nie bardzo rozumiem idei naszego pobytu przed UMŁ.Co niby mielibyśmy manifestować ? Żal do Skrzydlewskiego ? Trochę to lipą podjeżdża. Tamci walczą o życie a my mamy ten luksus że się na spokoju przyglądamy ich męczarniom. Znając umiejętności propagandowe rabinów to już oni by potrafili wykorzystać taką okazję żeby nas oczernić. Przy wsparciu innych naszych "wielbicieli".
Co do Skrzydlewskiego to może i faktycznie znalazł jakiegoś inwestora i chce się podłączyć albo coś wyżebrać dla Orzełka. Jako kibic Widzewa kładę laskę na niego i na jego postępowanie.
Inna sprawa że przyjdą wybory i znowu będziemy mieli dylematy kogo poprzeć. Więc pomyślałem że najlepsze są najprostsze rozwiązania. I popierać tego o kim wiemy że jest naszej wiary.Żadnych podziałów na PO, PiS, SLD bo jak życie pokazało Kropa popierany przez PiS to mega lipa a ci z PO wcale nie lepsi. Patrząc chociażby na cichego bohatera tego wątku.

wiesz co nie obraź się ale pierdolisz głupoty
taki wałek jaki chcą zrobić panowie skrzydleski i tomaszewski bez echa nie przejdzie tym bardziej jak bedziemy głośno się przeciwstawiać każda telewizja gazeta będą o tym trąbić więc ci panowie pięć razy się zastanowią zanim coś zrobią
mam nadzieje że przyjdzie nas naprawdę pokaźna liczba

kristobal1910

Postautor: kristobal1910 » sob gru 12, 2009 11:25 am

Irek chłopie dostajesz co miesiąc pasek z wypłaty...widzisz tą róznicę w zarobkach brutto i netto? teraz wyobraź sobie że nie płacisz podatków fajnie;)? A teraz wyobraź sobie że część z tej róznicy którą sam wypracowałes oddajesz na rózne ważne cele typu: służba zdrowia i wiele innych plus od 2010 roku łks..też fajnie?

pp

Postautor: pp » sob gru 12, 2009 3:11 pm

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lodz-j ... 1,726.html

"Wywieszaliście klepsydry z moją śmiercią. Sąsiadka przyniosła taką do mojej matki i spytała, kiedy jest pogrzeb Witusia. Moja mama biegła dowiedzieć się co się stało, złamała rękę i ma do dzisiaj źle złożoną" - mówił Skrzydlewski."

Ta ręka i złożenie to też wina kibiców....

baku83

Postautor: baku83 » sob gru 12, 2009 3:55 pm

...

Awatar użytkownika
bumba
Administrator

Postautor: bumba » sob gru 12, 2009 4:25 pm

Przestańcie już, niezależnie od pobudek (a te w świetle obecnych działań Pana Skrzydlewskiego nie są dla oceny jego osoby korzystne) należy mu się głośne Dziękujemy.
I tyle. Szkoda że okazał się tylko kolejną osobą która szalik Widzewa trzymała w szafie za młodu (KMWTW)

Awatar użytkownika
S

Postautor: S » sob gru 12, 2009 5:12 pm

adam83lodz pisze:wiesz co nie obraź się ale pierdolisz głupoty
taki wałek jaki chcą zrobić panowie skrzydleski i tomaszewski bez echa nie przejdzie tym bardziej jak bedziemy głośno się przeciwstawiać każda telewizja gazeta będą o tym trąbić więc ci panowie pięć razy się zastanowią zanim coś zrobią
mam nadzieje że przyjdzie nas naprawdę pokaźna liczba

No nie wiem może jedynie w Toyi Tarot coś powie, ale gazety to nie wiem. Żeby nasza manifestacja się udała trzeba by było to nagłośnić w mediach. Wtedy sporo postronnych osób by przyszło w środę.

Takim jednym z przykładów ostatnio nasi zrobili wigilię dla potrzebujących i cisza. A żydki będą robiły wigilie dla domów dziecka i w gazetach już się o tym pojawiło. Za nim jeszcze akcje zaczeli. To tylko taki przykład stronniczości prasy ;)

Szmiglo

Postautor: Szmiglo » sob gru 12, 2009 5:26 pm

Takim jednym z przykładów ostatnio nasi zrobili wigilię dla potrzebujących i cisza. A żydki będą robiły wigilie dla domów dziecka i w gazetach już się o tym pojawiło. Za nim jeszcze akcje zaczeli. To tylko taki przykład stronniczości prasy

takich rzeczy nie organizuje się dla rozgłosu i prasy.

Śrd
Sponsor

Postautor: Śrd » sob gru 12, 2009 5:32 pm

Oczywiście, że nie.. Ale żyjemy w takich czasach, że mimo iż większość obywateli jest tylko bierną częścią sceny kibicowskiej, warto pokazywać, że kibic też człowiek.. Uczepiłem się tego stwierdzenia, ale mamy XXI wiek i my również musimy mieć swój PR.. Bo głos społeczeństwa, zauważają media i władze.. Powinniśmy nagłaśniać nasze czyny, dokonania oraz to, że piłka to nie tylko mecze i zadymy, ale także akcje świąteczne, pomoc dla domów dziecka, bezdomnych czy potrzebujących.
Podkreślam, że to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

kow@l

Postautor: kow@l » sob gru 12, 2009 5:46 pm

Faceta ocenia się po tym jak kończy. Skrzydlewski kończy jak tania dziwka.

Awatar użytkownika
S

Postautor: S » sob gru 12, 2009 5:54 pm

Dokładnie tak jak mówi Leon takie rzeczy powinny być nagłaśniane. Bo jakby to była zadyma z psami to by na pierwszej stronie o tym było. A jak komuś pomagamy to cisza w tym temacie, ew drobne wzmianki...

tomaszewski musi odejść :modli:

Irek
Sponsor

Postautor: Irek » sob gru 12, 2009 6:09 pm

kristobal1910 pisze:Irek chłopie dostajesz co miesiąc pasek z wypłaty...widzisz tą róznicę w zarobkach brutto i netto? teraz wyobraź sobie że nie płacisz podatków fajnie;)? A teraz wyobraź sobie że część z tej róznicy którą sam wypracowałes oddajesz na rózne ważne cele typu: służba zdrowia i wiele innych plus od 2010 roku łks..też fajnie?

Przyznam że choć prowadzę firmę od kilkunastu lat to jeszcze nikt mi nie zafundował takiej burzy mózgu jak Ty.
Ja się nie obrażam i możecie się elektryzować że pierdolę głupoty. Po prostu mam duże wątpliwości czy taka kontrmanifestacja osiągnie skutek zamierzony czy na odwrót.Myślenie z wyprzedzeniem do 3 ruchów. Załatwią sponsora dla icków to niech sponsor oddaje kasę. Nie załatwią to sprawa oczywista. Kasacja.
Pare dni temu Widzew chciał od miasta pare baniek. To oni byli oburzeni a my uważaliśmy że się należy jak psu micha. Teraz role się odwróciły.

Jedyne co powinniśmy im wytykać to to że w 2004r icki bardzo się spinały że powinniśmy zaczynać od IV ligi. A oni teraz chcą miejsce w Lidze od bankruta. A my przejęliśmy miejsce od RTSu a nie od SPNu.A oni chcą przejąć miejsce od takiego ich SPNu czyli od Goszcza. Inna sprawa że ja wątpię aby te ich czary mary z inwestorem się udały. Przejęcie Hali Arena przez jakiegoś inwestora to faktycznie jest wał kosmiczny. Dostaje taki ktoś grunty i sobie radź.A Hala była wybudowana za pieniądze publiczne i ch*j to kogo obchodzi że na ich terenach.

Awatar użytkownika
S

Postautor: S » sob gru 12, 2009 6:18 pm

skasujcie
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 7:04 pm przez S, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Stop niegospodarności UMŁ”