Poszukuję statystk...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nazgul Sagan
Klub 1910
Posty: 1543
Rejestracja: pt sie 03, 2012 3:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poszukuję statystk...

Post autor: nazgul Sagan »

....z meczu sparringowego rozegranego w 1991 lub 1992r GKS Bełchatów-Widzew 2:0.
wojciu
Posty: 2584
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: wojciu »

z każdym tematem wchodzimy na wyższy level ...
Darek, co masz jeszcze w rękawie ?
Awatar użytkownika
nazgul Sagan
Klub 1910
Posty: 1543
Rejestracja: pt sie 03, 2012 3:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: nazgul Sagan »

wojciu pisze:z każdym tematem wchodzimy na wyższy level ...
Darek, co masz jeszcze w rękawie ?
Nie marudź,tylko nurkuj w archiwa.
Kingsajz
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:45 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Kingsajz »

Hej, odgrzebie temat aby nowego nie zakladac i przy okazji podniose poprzeczke jeszcze wyzej.

Sparing Widzew-Ruch Chorzow przed poczatkiem ktorej rundy wiosennej pod koniec lat 90 (byc moze 1998). Mecz rozegrany na glownej plycie. Skoro sparing to brak gosci, ale i tak na trybunach byla awantura wlacznie z wyrywanymi drewnianymi lawkami- kompletnie nie pamietam natomiast jej genezy.

Czy ktos kojarzy ten mecz albo ma jakiekolwiek info/foto?
Awatar użytkownika
Marcino
Sponsor
Posty: 530
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:13 am
Lokalizacja: Łódź, na forum Widzewa od 2002 r.

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Marcino »

Kingsajz pisze: pt kwie 14, 2023 4:48 pm Hej, odgrzebie temat aby nowego nie zakladac i przy okazji podniose poprzeczke jeszcze wyzej.

Sparing Widzew-Ruch Chorzow przed poczatkiem ktorej rundy wiosennej pod koniec lat 90 (byc moze 1998). Mecz rozegrany na glownej plycie. Skoro sparing to brak gosci, ale i tak na trybunach byla awantura wlacznie z wyrywanymi drewnianymi lawkami- kompletnie nie pamietam natomiast jej genezy.

Czy ktos kojarzy ten mecz albo ma jakiekolwiek info/foto?
Jeżeli mówimy o tym samym meczu, to był to mój pierwszy mecz na Widzewie. Prawdopodobnie 1997 rok (lata mi się już mylą :buhaha: ). Gówniarz byłem. Siedziałem na krytej - bilet kosztował chyba 5 zł. Wynik - chyba 2-0 dla nas. Awantura pod zegarem sprowokowana przez drugiego bramkarza gości. Po 1 połowie wchodzi drugi bramkarz i odrzuca jakiś przedmiot rzucony przez zegar w niego (kamień?). Pamiętajmy, że w tych czasach zgody z Niebieskimi nie było, a raczej nie lubiliśmy się ;) Po odrzuceniu przedmiotu w kierunku zegara, zaczyna się show. Zaczynają lecieć kolejne przedmioty. Bramkarz nie może wznowić gry gdyż jest atakowany przez kibiców. W końcu trener przywraca do gry bramkarz grającego w 1 połowie. I wtedy właśnie spodobało mi się na Widzewie :Widzew
Kingsajz
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:45 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Kingsajz »

O tak tak, to dokladnie ta historia. Tylko rok jakos totalnie mi nie pasuje, bardziej obstawialem 1998 albo 1999.

Czy ktos w zakamarkach pamieci jest w stanie odtworzyc to wydarzenie? Bo na taki luksus jak zdjecie to nie licze :)
swistak
Klub 1910
Posty: 279
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 1:42 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: swistak »

Jeśli to mecz podczas przerwy zimowej to był tylko jeden z Ruchem:
22.02.1998 Łódź (Stadion Widzewa)
Widzew - Ruch Chorzów 3:3 (1:0)
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1531
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

No to jak jest data, to są i luksusy fotograficzne :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcino
Sponsor
Posty: 530
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:13 am
Lokalizacja: Łódź, na forum Widzewa od 2002 r.

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Marcino »

swistak pisze: pn kwie 17, 2023 5:09 pm Jeśli to mecz podczas przerwy zimowej to był tylko jeden z Ruchem:
22.02.1998 Łódź (Stadion Widzewa)
Widzew - Ruch Chorzów 3:3 (1:0)
Jak przeczytałem artykuł a potem mój wcześniejszy post, to stwierdzam że chyba niedobrze z moją pamięcią :buhaha:
orangutan
Klub 1910
Posty: 4515
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: orangutan »

Trzeba będzie podjechać do BUŁy i poszukać. Jak pilnie tego potrzebujesz?
Dorian1910
Klub 1910
Posty: 2867
Rejestracja: czw lut 27, 2020 6:13 pm
Lokalizacja: Ex navicula navis!

Re: Poszukuję statystk...

Post autor: Dorian1910 »

Marcino pisze: sob kwie 15, 2023 11:14 am
Kingsajz pisze: pt kwie 14, 2023 4:48 pm Hej, odgrzebie temat aby nowego nie zakladac i przy okazji podniose poprzeczke jeszcze wyzej.

Sparing Widzew-Ruch Chorzow przed poczatkiem ktorej rundy wiosennej pod koniec lat 90 (byc moze 1998). Mecz rozegrany na glownej plycie. Skoro sparing to brak gosci, ale i tak na trybunach byla awantura wlacznie z wyrywanymi drewnianymi lawkami- kompletnie nie pamietam natomiast jej genezy.

Czy ktos kojarzy ten mecz albo ma jakiekolwiek info/foto?
Jeżeli mówimy o tym samym meczu, to był to mój pierwszy mecz na Widzewie. Prawdopodobnie 1997 rok (lata mi się już mylą :buhaha: ). Gówniarz byłem. Siedziałem na krytej - bilet kosztował chyba 5 zł. Wynik - chyba 2-0 dla nas. Awantura pod zegarem sprowokowana przez drugiego bramkarza gości. Po 1 połowie wchodzi drugi bramkarz i odrzuca jakiś przedmiot rzucony przez zegar w niego (kamień?). Pamiętajmy, że w tych czasach zgody z Niebieskimi nie było, a raczej nie lubiliśmy się ;) Po odrzuceniu przedmiotu w kierunku zegara, zaczyna się show. Zaczynają lecieć kolejne przedmioty. Bramkarz nie może wznowić gry gdyż jest atakowany przez kibiców. W końcu trener przywraca do gry bramkarz grającego w 1 połowie. I wtedy właśnie spodobało mi się na Widzewie :Widzew
Obrazek

1995 rok i akurat mój pierwszy mecz ;) Chyba zegar wyzywał bramkarza a ten odpowiedział fakerem, w odpowiedzi poleciał kamień obok bramkarza, który go podniósł i odrzucił w stronę zegara, który wjechał na murawę i obił lekko porządkowych.
ODPOWIEDZ