Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
webster
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
Posty: 142
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 4:21 pm

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: webster »

Drogba pisze:A ile egzemplarzy zostało wydanych ?
1500 z czego ponad 200 podobno trafiło do klubu
HWH
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 25, 2020 3:15 pm
Lokalizacja: O&J
Kontakt:

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: HWH »

Mnie ta Pani w Urzędzie mówiła przez telefon że Widzew wziął ostatnio ponad 500 sztuk a autorzy wzięli chyba 300 i żeby do klubu się zgłaszać po książki. A jeśli zapotrzebowanie dalej będzie, to oni mogą nawet zrobić dodruk ksiązki, bo to dla nich promocja Urzędu Województwa.
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Bliźniak »

Klub otrzymał 210, Muzeum 390. Z puli Muzeum 60 poszło do Akademii, 30 dla Stowarzyszenia Piłkarzy, 45 dla Koła Seniorów, 30 dostała sekcja koszykówki, 10 gimnastyka, 10 czeka dla bokserów, 60 przekazano do fan clubów, 20 dostało OSK. Z pozostałych 125 ok. 80 przeznaczyliśmy do osób, które pomagały przy powstaniu książki, pomagały przy zbierały podpisy, historyków sportu itd. Zostało mi ok. 40 szt. tyle, że są już zarezerwowane. Jednym słowem było nie ma.
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Statom »

No to dobrze, że się pospieszyłem z tym odbiorem (początkowo myślałem - kiedyś przy okazji odbiorę...). Inaczej zostałbym z ręką w nocniku...
HWH
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 25, 2020 3:15 pm
Lokalizacja: O&J
Kontakt:

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: HWH »

Wracam właśnie z Urzędu, bez problemu dostałem 2 sztuki książki, po wpisaniu się na listę oczywiście. Także nie słuchajcie że już nie ma, bo mieli zdaje się jeszcze sporo w kartonie na dole.
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Bliźniak »

[Wracam właśnie z Urzędu, bez problemu dostałem 2 sztuki książki, po wpisaniu się na listę oczywiście. Także nie słuchajcie że już nie ma, bo mieli zdaje się jeszcze sporo w kartonie na dole.
W takim razie moje informacje są nieścisłe. Przepraszam za dezinformację.
kizar
Posty: 1386
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:16 am
Lokalizacja: Birmingham\ Łódź

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: kizar »

No to ode mnie ktoś był odebrać we wtorek i powiedzieli ze nie ma już.

Sent from my Honor View 20
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Statom »

kizar pisze:No to ode mnie ktoś był odebrać we wtorek i powiedzieli ze nie ma już.

Sent from my Honor View 20
Widocznie kilka pudeł się zawieruszylo, ale je znaleźli...proponuję jutro z rana sprawdzić.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1531
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

Nie wiem jak było wczoraj, ale dziś informacja z Urzędu jest taka, iż cały nakład został już rozdysponowany, nie będzie już możliwości odebrania książki na portierni.

W Urzędzie są bardzo zdziwieni popytem na książkę, ale też bardzo ich to cieszy, bo to przecież wydawnictwo promocyjne.
sygismund
Klub 1910
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 6:25 pm

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: sygismund »

Wczoraj (środa 10.02) byłem rano i jeszcze były. Na liście byłem chyba 128.
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Statom »

sygismund pisze:Wczoraj (środa 10.02) byłem rano i jeszcze były. Na liście byłem chyba 128.
Lp. sugeruje, że jednak listy są na dłuższy czas niż tylko jeden dzień... ciekawe ile książek odebraliśmy osobiście??
Mat_AF
Sponsor
Posty: 47
Rejestracja: pt sie 20, 2010 10:03 pm
Lokalizacja: EPA

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Mat_AF »

Dziś odebrałem około południa, więc jeszcze są dostępne. Przy mnie ktoś chciał pobrać 2 egzemplarze to nie chcieli dwóch wydać tylko jeden. Pytałem o dostępność, czy dużo jeszcze im zostało to otrzymałem informację, że "jeszcze trochę jest". Lista na którą się wpisywałem była w ogóle bez numeracji, aczkolwiek wpisywałem się na dole kartki, wiec być może tych list jest ileś, a nie jedna. Ogólnie jak ktoś jeszcze nie jest szczęśliwym posiadaczem tej pozycji, to myślę, że warto udać się osobiście po odbiór nim definitywnie zakomunikują, że absolutnie już nie ma. Trochę bałagan informacyjny, można odnieść wrażenie, że zasady i informacje o wydawaniu zależą od humoru lub "widzimisię" pracownika na jakiego trafimy.
blachol
Klub 1910
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:06 am
Lokalizacja: Chojny

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: blachol »

Mat_AF pisze:Dziś odebrałem około południa, więc jeszcze są dostępne. Przy mnie ktoś chciał pobrać 2 egzemplarze to nie chcieli dwóch wydać tylko jeden. Pytałem o dostępność, czy dużo jeszcze im zostało to otrzymałem informację, że "jeszcze trochę jest". Lista na którą się wpisywałem była w ogóle bez numeracji, aczkolwiek wpisywałem się na dole kartki, wiec być może tych list jest ileś, a nie jedna. Ogólnie jak ktoś jeszcze nie jest szczęśliwym posiadaczem tej pozycji, to myślę, że warto udać się osobiście po odbiór nim definitywnie zakomunikują, że absolutnie już nie ma. Trochę bałagan informacyjny, można odnieść wrażenie, że zasady i informacje o wydawaniu zależą od humoru lub "widzimisię" pracownika na jakiego trafimy.
Ja byłem trochę po godzinie 12 i powiedzieli że już się skończyły :|
Mat_AF
Sponsor
Posty: 47
Rejestracja: pt sie 20, 2010 10:03 pm
Lokalizacja: EPA

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: Mat_AF »

blachol pisze:
Mat_AF pisze:Dziś odebrałem około południa, więc jeszcze są dostępne. Przy mnie ktoś chciał pobrać 2 egzemplarze to nie chcieli dwóch wydać tylko jeden. Pytałem o dostępność, czy dużo jeszcze im zostało to otrzymałem informację, że "jeszcze trochę jest". Lista na którą się wpisywałem była w ogóle bez numeracji, aczkolwiek wpisywałem się na dole kartki, wiec być może tych list jest ileś, a nie jedna. Ogólnie jak ktoś jeszcze nie jest szczęśliwym posiadaczem tej pozycji, to myślę, że warto udać się osobiście po odbiór nim definitywnie zakomunikują, że absolutnie już nie ma. Trochę bałagan informacyjny, można odnieść wrażenie, że zasady i informacje o wydawaniu zależą od humoru lub "widzimisię" pracownika na jakiego trafimy.
Ja byłem trochę po godzinie 12 i powiedzieli że już się skończyły :|
Aż sprawdziłem po płatności parkomatu, byłem ok 13:15
blachol
Klub 1910
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:06 am
Lokalizacja: Chojny

Re: Książka "TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?"

Post autor: blachol »

Mat_AF pisze:
blachol pisze:
Ja byłem trochę po godzinie 12 i powiedzieli że już się skończyły :|
Aż sprawdziłem po płatności parkomatu, byłem ok 13:15
Szkoda gadać, ja w takim razie byłem godzinę wcześniej i wyszedłem z niczym. Napiszę maila, mam nadzieję że to coś da.
ODPOWIEDZ