Koszulki retro z 1931 r.

ODPOWIEDZ
Cien
Klub 1910
Posty: 1025
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:54 pm
Lokalizacja: Londyn / Bałuty

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Cien »

Dostał już ktoś maila ?
wojciu
Posty: 2584
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: wojciu »

Cien pisze:Dostał już ktoś maila ?
Jak maile będą wysłane to pewnie Tomek napisze.
Awatar użytkownika
Mychol
Klub 1910
Posty: 376
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:45 pm

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Mychol »

Tydzień po terminie a tu cisza :?: :?: :?: :no: :no: :no:
Statom
Klub 1910
Posty: 5027
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Statom »

Mychol pisze:Tydzień po terminie a tu cisza :?: :?: :?: :no: :no: :no:
Jak tydzień?
Pierwsze maile byly, drugie z potwierdzeniem wpłat miały być 14-15, ale Tomek prosił o jeszcze chwilę cierpliwości... pewnie lada moment będzie informacja.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Torch »

Statom pisze:
Mychol pisze:Tydzień po terminie a tu cisza :?: :?: :?: :no: :no: :no:
Jak tydzień?
Pierwsze maile byly, drugie z potwierdzeniem wpłat miały być 14-15, ale Tomek prosił o jeszcze chwilę cierpliwości... pewnie lada moment będzie informacja.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mychol jak zwykle niecierpliwy ;)
Awatar użytkownika
Mychol
Klub 1910
Posty: 376
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 9:45 pm

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Mychol »

Ja niecierpliwy :?: :roll: Pierwsze słyszę :shock: Jestem chodzącą cierpliwością ,ale zaraz drugi tydzień się zacznie a tu cisza :P :P :P
orangutan
Klub 1910
Posty: 4515
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: orangutan »

Są maile!
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Bliźniak »

Mam wrażenie, że nie wszyscy zdają sobie sprawę że koszulki są szyte i ich odbiór lub wysyłka nastąpi na początku grudnia.
Dlatego,że każda z nich będzie miała konkretna rozmiarówkę i wydrukowany nr. (oczywiście koszulki o tym samym rozmiarze będą szyte w jednej partii) Była mowa o terminie odbioru po 23 października, tyle że cały proces zbierania zamówień rozciąga się w czasie. Jak na tą chwilę mam dwie wpłaty, które nie mogę przyporządkować do osoby bo w danych bankowych nie ma telefonu lub maila. Podobnie jest z rozmiarówką 5 koszulek. Oczywiscie pozostałe są już robione.

PS.
Wydaje mi się, że dla osób które zapłaciły za koszulki będę musiał przygotować jakieś sprawozdanie i wysłać kolejnego maila.
fanatykpragmatyk
Klub 1910
Posty: 301
Rejestracja: śr paź 27, 2010 2:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: fanatykpragmatyk »

Bliźniak pisze:Mam wrażenie, że nie wszyscy zdają sobie sprawę że koszulki są szyte i ich odbiór lub wysyłka nastąpi na początku grudnia.
Dlatego,że każda z nich będzie miała konkretna rozmiarówkę i wydrukowany nr. (oczywiście koszulki o tym samym rozmiarze będą szyte w jednej partii) Była mowa o terminie odbioru po 23 października, tyle że cały proces zbierania zamówień rozciąga się w czasie. Jak na tą chwilę mam dwie wpłaty, które nie mogę przyporządkować do osoby bo w danych bankowych nie ma telefonu lub maila. Podobnie jest z rozmiarówką 5 koszulek. Oczywiscie pozostałe są już robione.

PS.
Wydaje mi się, że dla osób które zapłaciły za koszulki będę musiał przygotować jakieś sprawozdanie i wysłać kolejnego maila.
Przydałaby się jedynie informacja, że wpłata wpłynęła i wszystko jest OK. Nie otrzymałem maila (drugiego), o którym orangutan wspomniał. A na koszulkę warto poczekać :)
Statom
Klub 1910
Posty: 5027
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Statom »

fanatykpragmatyk pisze:
Bliźniak pisze:Mam wrażenie, że nie wszyscy zdają sobie sprawę że koszulki są szyte i ich odbiór lub wysyłka nastąpi na początku grudnia.
Dlatego,że każda z nich będzie miała konkretna rozmiarówkę i wydrukowany nr. (oczywiście koszulki o tym samym rozmiarze będą szyte w jednej partii) Była mowa o terminie odbioru po 23 października, tyle że cały proces zbierania zamówień rozciąga się w czasie. Jak na tą chwilę mam dwie wpłaty, które nie mogę przyporządkować do osoby bo w danych bankowych nie ma telefonu lub maila. Podobnie jest z rozmiarówką 5 koszulek. Oczywiscie pozostałe są już robione.

PS.
Wydaje mi się, że dla osób które zapłaciły za koszulki będę musiał przygotować jakieś sprawozdanie i wysłać kolejnego maila.
Przydałaby się jedynie informacja, że wpłata wpłynęła i wszystko jest OK. Nie otrzymałem maila (drugiego), o którym orangutan wspomniał. A na koszulkę warto poczekać :)
Podaj pierwotny nr koszulki to sprawdzę i Ci odpiszę na PW (albo podeślij maila to wyślę Ci ten plik).

EDIT: odpisałem :)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
dn
Klub 1910
Posty: 1469
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:11 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: dn »

Statom pisze:Fajnie jakby to był początek serii limitowanych partii koszulek z różnych okresów naszego 110-lecia... zbyt zapewniony i brakujące pieniądze na muzeum by się znalazły.
Jeśli jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł to proponuję się nad nim pochylić...
Z Adidasem i sponsorami? W świecie podróbek dołożymy kolejne? Bardzo zazdroszczę, ludziom jak pewnemu Panu, temu od widzewskiej historii godnej przypomnienia :evil: (I tak będzie moja ;) ). Sam kolekcjonuje, ale jak masowo wjadą repliki to i moje małe hobby zatraci sens
Statom
Klub 1910
Posty: 5027
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Statom »

Koszulka 'się robi', ale trzeba się przygotować do jej wyeksponowania - ma ktoś jakąś sprawdzoną ramkę na koszulkę (tutaj długi rękaw)?
Ostatecznie można ją włożyć w dużą antyramę - ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie (co się sprawdza, co nie, itp.)?
rod
Posty: 1012
Rejestracja: wt maja 20, 2008 7:31 am
Lokalizacja: w Łodzi urodzony i wychowany

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: rod »

[quote="Statom"]Koszulka 'się robi', ale trzeba się przygotować do jej wyeksponowania - ma ktoś jakąś sprawdzoną ramkę na koszulkę (tutaj długi rękaw)?
Ostatecznie można ją włożyć w dużą antyramę - ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie (co się sprawdza, co nie, itp.)?[/quote
Tylko ramy. Cienkie czarne.
orangutan
Klub 1910
Posty: 4515
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: orangutan »

rod pisze:
Statom pisze:Koszulka 'się robi', ale trzeba się przygotować do jej wyeksponowania - ma ktoś jakąś sprawdzoną ramkę na koszulkę (tutaj długi rękaw)?
Ostatecznie można ją włożyć w dużą antyramę - ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie (co się sprawdza, co nie, itp.)?[/quote
Tylko ramy. Cienkie czarne.
Tu macie pokazane jak oprawić. (akurat oprawia bluzę bramkarską z długim rękawem)

Youtube


Ja swoją zawiozę do profesjonalnego oprawienia. Chcę by była dobrze widoczna z obu stron. W Katowicach znalazłem jakąś firmę, która tym się zajmuje. Możecie ewentualnie kogoś polecić?
Zbyszek
Klub 1910
Posty: 119
Rejestracja: wt gru 22, 2015 7:26 pm
Lokalizacja: Łowicz

Re: Koszulki retro z 1931 r.

Post autor: Zbyszek »

Cześć czy koszulki są już wysyłane?
ODPOWIEDZ