Zdjecia piłkarskiej kadry

ODPOWIEDZ
wojciu
Posty: 2585
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: wojciu »

Jesień 2021

Obrazek
orangutan
Klub 1910
Posty: 4516
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: orangutan »

wojciu pisze:Jesień 2021

Obrazek
Genialny pomysł. W końcu cała drużyna w komplecie!
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: Torch »

orangutan pisze: Genialny pomysł. W końcu cała drużyna w komplecie!
Przydałyby się jeszcze nazwiska.
Tyle nowych twarzy...
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: Statom »

orangutan pisze:Genialny pomysł. W końcu cała drużyna w komplecie!
I nawet siebie widzę na zdjęciu ;)
wujeksknerus
Klub 1910
Posty: 83
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 9:22 pm

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: wujeksknerus »

Pierwszy rząd od lewej: Hanousek, Grudniewski, Guzdek, Czubak, Reszka, Ludwikowski, Wrąbel, Dejewski, Nowak, Tanżyna, Tetteh, Nunes
Drugi rząd: Ambroziak/Nowakowski(nie pamiętam, który fizjo jest który), Tułacz, Mucha, Stępiński, Kita, Letniowski, Tomczyk, Zieliński, Gołębiowski, Karasek, Ambroziak/Nowakowski, Pipczyński
Trzeci rząd: Michalski, Kun, Danielak, Woźniak, Szweda, Niedźwiedź, Zubek, Kasprzak, Becht, Malec, Owczarek.

Proszę bardzo :Widzew
orangutan
Klub 1910
Posty: 4516
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: orangutan »

wujeksknerus pisze:Pierwszy rząd od lewej: Hanousek, Grudniewski, Guzdek, Czubak, Reszka, Ludwikowski, Wrąbel, Dejewski, Nowak, Tanżyna, Tetteh, Nunes
Drugi rząd: Ambroziak/Nowakowski(nie pamiętam, który fizjo jest który), Tułacz, Mucha, Stępiński, Kita, Letniowski, Tomczyk, Zieliński, Gołębiowski, Karasek, Ambroziak/Nowakowski, Pipczyński
Trzeci rząd: Michalski, Kun, Danielak, Woźniak, Szweda, Niedźwiedź, Zubek, Kasprzak, Becht, Malec, Owczarek.

Proszę bardzo :Widzew
Ale chodzi o ekipę z tylu :mrgreen: :Widzew
Awatar użytkownika
dn
Klub 1910
Posty: 1470
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:11 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: dn »

orangutan pisze:
wujeksknerus pisze:Pierwszy rząd od lewej: Hanousek, Grudniewski, Guzdek, Czubak, Reszka, Ludwikowski, Wrąbel, Dejewski, Nowak, Tanżyna, Tetteh, Nunes
Drugi rząd: Ambroziak/Nowakowski(nie pamiętam, który fizjo jest który), Tułacz, Mucha, Stępiński, Kita, Letniowski, Tomczyk, Zieliński, Gołębiowski, Karasek, Ambroziak/Nowakowski, Pipczyński
Trzeci rząd: Michalski, Kun, Danielak, Woźniak, Szweda, Niedźwiedź, Zubek, Kasprzak, Becht, Malec, Owczarek.

Proszę bardzo :Widzew
Ale chodzi o ekipę z tylu :mrgreen: :Widzew
:lol:
naleva
Posty: 41
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 9:32 am

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: naleva »

orangutan pisze:Genialny pomysł. W końcu cała drużyna w komplecie!
Pisałem już o tym na TT ale wspomnę również na forum. Pomysł zrobienia zdjęcia z kibicami chodził za mną już drugi rok. Niestety w tym okresie, ze względów epidemiologicznych, nie mogłem zorganizować tego w stu procentach tak jak chciałem. W zeszłym sezonie nie było żadnej opcji więc jako "substytut" wymyśliłem na szybko zdjęcie czerwono biało czerwone, w tym sezonie mogliśmy zorganizować prezentację z kibicami więc i fotkę dało się zrobić. Niestety domyślnie miała ona powstać z udziałem kilku tysięcy kibiców szczelnie wypełniających największą trybunę C. Zrobiliśmy to z grupą 950- na trybunie D. Mam nadzieję, że w przyszłej rundzie uda się w końcu wygrać z urzędniczymi decyzjami i zrobimy to jak należy w 100% !

Przy okazji podrzucam jeszcze kilka innych fotek które udało mi się zrobić przed startem sezonu 2021/2022

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BTW - gdybyście mieli jakiś nowy pomysł na fotkę drużynową to śmiało piszcie, będziemy działać ;)
Kaczor71
Posty: 2270
Rejestracja: pn maja 12, 2008 8:27 am
Kontakt:

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: Kaczor71 »

Fajne te zdjęcia z kibicami ale mało "energii" na nich. Marzy mi się zdjęcie przed jakimś "ważnym" meczem typu derby,awans,legia takie jak to pozowane ale na tle rozentuzjazmowanych kibiców .
naleva
Posty: 41
Rejestracja: ndz sie 05, 2018 9:32 am

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: naleva »

Kaczor71 pisze:Fajne te zdjęcia z kibicami ale mało "energii" na nich. Marzy mi się zdjęcie przed jakimś "ważnym" meczem typu derby,awans,legia takie jak to pozowane ale na tle rozentuzjazmowanych kibiców .
Przed meczem to absolutnie nie ma żadnej możliwości zrobienia czegokolwiek więcej niż 11ki, ale po meczu czemu nie. 23 października mógłby być dobrą datą ;-)
wojciu
Posty: 2585
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: wojciu »

naleva pisze: Przed meczem to absolutnie nie ma żadnej możliwości zrobienia czegokolwiek więcej niż 11ki, ale po meczu czemu nie. 23 października mógłby być dobrą datą ;-)
Przed meczem nawet 11-tka na tle trybuny gdzie kibice trzymają szale w górze jest bardzo dobrym pomysłem.

Były już takie foty w przeszłości...
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1531
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

naleva pisze: Obrazek
A tak Twoja praca wygląda od kulis :)

Obrazek
wujeksknerus
Klub 1910
Posty: 83
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 9:22 pm

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: wujeksknerus »

Najpierw ustawiał tych przed sobą, a później tych za sobą :D
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1531
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

Pomyslowy Dobromir pisze:Obrazek
Łapa fajnie skomentował na Twitterze zdjęcie Widzewskiego Seminarium Duchownego :)
Awatar użytkownika
dn
Klub 1910
Posty: 1470
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 6:11 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Zdjecia piłkarskiej kadry

Post autor: dn »

[quote="Pomyslowy Dobromir"][/quote]
Z poziomu telefonu nie widzę linka do twittera Łapy, jeśli możesz to podeślij link.
Swoją drogą znam to zdjęcie, ale jest tak paskudne i mroczne :lol: :twisted: Wyglądają jak grabarze.
Ps. Ciekawe czy to zdjęcie Wólczanka wykorzystała kiedyś w ówczesnych katalogach :lol:

A Szczęsnego z tej foty to by na castingu do każdego horroru przyjęli.
ODPOWIEDZ