Muzeum Widzewa

ODPOWIEDZ
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1055
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wiara1977 »

typonegatywny pisze:
Bliźniak pisze:Ma, to muzeum powstaje. Dlatego wszystko jest cenne a raczej bezcenne. Każdy znaczek, bilet jest warty uwagi. Wczoraj przyniediono zdjęcia z powitania drużyny po powrocie z Warszawy w 1996 r. wtedy gdy czekaliśmy na piłkarzy na stadionie. Wbrew pozorom zbyt wiele tych zdjęć nie ma bo nie było wtedy ani tel z aparatem ani cyfrówek a do tego te są robione jakby z dachu klubowego budynku i obejmują całe boisko - fajny sprawa.
Podczas podrzucania podcietych chłopaków wysiadających z autokaru klapek Michalczuka wpadł mi do ręki, ale go nie utrzymałem, spadł na ziemię i tam podwędził go ktoś inny. Ale Andrzejowi nie oddał. Apel do tego uczciwego znalazcy, oddaj klapek do muzeum! :D
Podczas podrzucania Iwanickiego w Wałbrzychu po meczu z Zagłębiem wypadł mu portfel ale został oddany
lewy91
Klub 1910
Posty: 33
Rejestracja: sob maja 23, 2009 12:20 pm
Lokalizacja: Kutno

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: lewy91 »

dzisiaj dopiero udało mi się obejrzeć konferencję i nie wiem czy dobrze zrozumiałem i czy to jest potrzebne, ale mam zdjęcia gablot z pucharami, proporcami itp ze zwiedzania starego stadionu. Ciężko mi ogarnąć wrzucanie zdjęć ale jak się to przyda to mogę komuś wysłać na maila czy gdzieś indziej
Torrent85
Posty: 1386
Rejestracja: śr paź 08, 2008 12:24 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Torrent85 »

lewy91 pisze:dzisiaj dopiero udało mi się obejrzeć konferencję i nie wiem czy dobrze zrozumiałem i czy to jest potrzebne, ale mam zdjęcia gablot z pucharami, proporcami itp ze zwiedzania starego stadionu. Ciężko mi ogarnąć wrzucanie zdjęć ale jak się to przyda to mogę komuś wysłać na maila czy gdzieś indziej
To raczej trzeba wysłać do klubu. [email protected]
Działaj. :Widzew
lewy91
Klub 1910
Posty: 33
Rejestracja: sob maja 23, 2009 12:20 pm
Lokalizacja: Kutno

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: lewy91 »

Torrent85 pisze:
lewy91 pisze:dzisiaj dopiero udało mi się obejrzeć konferencję i nie wiem czy dobrze zrozumiałem i czy to jest potrzebne, ale mam zdjęcia gablot z pucharami, proporcami itp ze zwiedzania starego stadionu. Ciężko mi ogarnąć wrzucanie zdjęć ale jak się to przyda to mogę komuś wysłać na maila czy gdzieś indziej
To raczej trzeba wysłać do klubu. [email protected]
Działaj. :Widzew
już kolega Pomysłowy Dobromir dostał zdjęcia i ma wrzucić na forum i przekazać komu trzeba
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1538
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

Fotki od kolegi lewy91 - bardzo dziekuje za przesłanie tych zdjęc, to niezwykle cenna dokumentacja!

1
Obrazek

2
Obrazek

3
Obrazek

4
Obrazek

5
Obrazek

6
Obrazek

7
Obrazek

8
Obrazek

9
Obrazek

10
Obrazek

11
Obrazek

Więcej, więcej, więcej!
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1538
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

I jeszcze w temacie muzeum...

Może ktoś posiada do wypożyczenia/sfotografowania/zeskanowania pozycję pod tytułem "50 lat Łódzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej"?

Obrazek

Jest na Allegro w okolicach 50 zł, ale jako że potrzebuje tylko kilka opisów, to zanim zakupię pytam tutaj.
orangutan
Klub 1910
Posty: 4575
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: orangutan »

Pomyslowy Dobromir pisze:Fotki od kolegi lewy91 - bardzo dziekuje za przesłanie tych zdjęc, to niezwykle cenna dokumentacja!

1
Obrazek

2
Obrazek

3
Obrazek

4
Obrazek

5
Obrazek

6
Obrazek

7
Obrazek

8
Obrazek

9
Obrazek

10
Obrazek

11
Obrazek

Więcej, więcej, więcej!
Pamietam jak kilka lat temu zrobiliśmy koleżance prezent na 18. Poszliśmy z kamera do klubu i złapaliśmy piłkarzy na treningu, złożyli jej życzenia z okazji 18 lat. Bardzo fajnie do naszej akcji podszedł Kuba Wawrzyniak, to On nam nakręcił piłkarzy. Pamietam jak tego dnia Gorzelak nam podpadł, jego rozumiem bo wtedy złapał jelitowke i był w klubie tylko złożyć L4, a Gapek powiedział ze nie będzie się wygłupiać :mrgreen: wszyscy podpisali się na kalendarzu.
Za to co zrobił wspomniany Wawrzyniak zawsze był dla nas wielki. Nawet jak grał w legi nigdy na biego złego słowa nie powiedziałem ani nie napisałem. Koleżanka niestety wyjechała za wielka wodę aż do Australi, ale może jej rodzice maja pamiątki i może bedIe chciała zrobic kopie filmu i kalendarz przekazać do muzeum.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9922
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Winkler »

Skoro o zdjęciach mowa,to czy ma ktoś fotki z pokoju Prezesa??Mogą być za czasów ś.p. Sobolewskiego,ale też Pawelca i innych.Sprawa w miarę ważna.
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Bliźniak »

To jest chyba to o czym mówili dziennikarze na konferencji. Bardzo dobrze, że takie zdjęcia się pojawiły. Ważne informacje.
wojciu
Posty: 2618
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wojciu »

Winkler pisze:Skoro o zdjęciach mowa,to czy ma ktoś fotki z pokoju Prezesa??Mogą być za czasów ś.p. Sobolewskiego,ale też Pawelca i innych.Sprawa w miarę ważna.
Obrazek

Obrazek
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1055
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wiara1977 »

wojciu pisze:
Winkler pisze:Skoro o zdjęciach mowa,to czy ma ktoś fotki z pokoju Prezesa??Mogą być za czasów ś.p. Sobolewskiego,ale też Pawelca i innych.Sprawa w miarę ważna.
Obrazek

Obrazek
Na Wojcia zawsze można liczyć :klaszcze:
wschodnia
Klub 1910
Posty: 1908
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wschodnia »

Zeszyt z wycinkami prasowymi,zdjęciami i własnym wkładem,tzn opisy komentarze na żywo,też się nada?
Prowadzony od lat 70tych,do lat 90 tych.Przyznaje ja nie miałem tyle cierpliwości co stary.
Jeśli tak chętnie oddam w ręce odpowiednich osób.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9922
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Winkler »

wojciu pisze:
Winkler pisze:Skoro o zdjęciach mowa,to czy ma ktoś fotki z pokoju Prezesa??Mogą być za czasów ś.p. Sobolewskiego,ale też Pawelca i innych.Sprawa w miarę ważna.
Obrazek

Obrazek
Uściślę trochę bardziej,chodzi o fotki gdzie będzie widać,na czym nasi Prezesi siedzieli,czyli fotki z fotelem ;)
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1538
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

wschodnia pisze:Zeszyt z wycinkami prasowymi,zdjęciami i własnym wkładem,tzn opisy komentarze na żywo,też się nada?
Prowadzony od lat 70tych,do lat 90 tych.Przyznaje ja nie miałem tyle cierpliwości co stary.
Jeśli tak chętnie oddam w ręce odpowiednich osób.
Wycinków nigdy dość - będzie co skanować :) A z lat 70 to już na pewno!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
N95
Klub 1910
Posty: 390
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 6:13 pm

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: N95 »

Przyda się?
Obrazek
ODPOWIEDZ