Muzeum Widzewa

ODPOWIEDZ
jakuboboe
Klub 1910
Posty: 604
Rejestracja: wt sie 19, 2008 2:52 pm

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: jakuboboe »

Bliźniak pisze:Chciałbym tylko zaznaczyć, że dzisiaj zapisany na koszulki i proporczyki ostatecznie się kończą. Moje spostrzeżenie jest takie, że co jak co to, ale ten proporczyk będzie naprawdę unikatem.
Zapewne, ale nie oszukujmy się - z powodu ilości cegiełek większość chętnych stanie jednak przed wyborem. Owszem, chciałbym mieć taki proporczyk, ale koszulkę chciałbym mieć również, a na obie pamiątki równocześnie mnie przy tych cenach nie stać. Z kolei później nie kupię, bo zapisy są tylko do dziś. Można by było dla tych, którzy kupili jedną z cegiełek, dodać opcję zapisu na drugą, płatną w innym terminie, choć jeśli zainteresowanie nie jest zbyt duże, to być może szkoda zachodu.
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

jakuboboe pisze:
Statom pisze: No i teraz dylemat - brać z nr i napisem Wieśka Wragi, czy zostawić puste...
A jeśli nie wybrałem (nawet nie widziałem takiej opcji, fakt że kupowałem na szybko, przez telefon), to jaka opcja jest domyślna?
To z nr i Nazwiskiem... opcja 'bez' pojawila sie w ostatniej chwili (przez dodanie komentarza do zamówienia)...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

Przydałoby się, aby strona muzeum miała swój własny szablon (oczywiście wzorowany na głównej), bo na stronie http://muzeum.widzew.com/ próżno szukać jego sponsorów/mecenasów. Są za to oficjalni partnerzy, sponsorzy itd. Klubu...
Bliźniak
Klub 1910
Posty: 569
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:23 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Bliźniak »

na fajne pomysły jestem otwarty, tyle ze do ich realizacji potrzebni są ludzie a chętnych jest brak
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

Napiszę krótko - kiepsko to wygląda... ofi informuje, że
Na przekazanie podstawowej darowizny w kwocie 19,10 zł zdecydowało się już prawie 200 osób.
Chyba faktycznie Kibice mają już wszystkiego dosyć i zobojętnieli...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Tomasz69
Klub 1910
Posty: 480
Rejestracja: wt maja 13, 2008 11:57 am

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Tomasz69 »

Statom pisze:Napiszę krótko - kiepsko to wygląda... ofi informuje, że
Na przekazanie podstawowej darowizny w kwocie 19,10 zł zdecydowało się już prawie 200 osób.
Chyba faktycznie Kibice mają już wszystkiego dosyć i zobojętnieli...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
To masakra jakaś jest :(
orangutan
Klub 1910
Posty: 4518
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: orangutan »

Tomasz69 pisze:
Statom pisze:Napiszę krótko - kiepsko to wygląda... ofi informuje, że
Chyba faktycznie Kibice mają już wszystkiego dosyć i zobojętnieli...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
To masakra jakaś jest :(
A najgorsze jest to, że akurat za Muzeum zabrali się ludzie którym w tej chwili najbardziej ufam w Klubie i widzę ile ciężkiej pracy włożyli w to i to na nich się odbije brak wsparcia.
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

Statom pisze:Przydałoby się, aby strona muzeum miała swój własny szablon (oczywiście wzorowany na głównej), bo na stronie http://muzeum.widzew.com/ próżno szukać jego sponsorów/mecenasów. Są za to oficjalni partnerzy, sponsorzy itd. Klubu...
Wchodzę dzisiaj na stronę Muzeum, patrzę, a tutaj spersonalizowany layout i wyświetlają się logo firm wspierających Muzeum . BRAWO!!! :yahoo: :klaszcze:
Awatar użytkownika
Torch
Klub 1910
Posty: 6002
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 10:10 am
Lokalizacja: Łódź Radogoszcz-Wschód www.tylkowidzew.pl/
Kontakt:

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Torch »

Statom pisze:
Statom pisze:Przydałoby się, aby strona muzeum miała swój własny szablon (oczywiście wzorowany na głównej), bo na stronie http://muzeum.widzew.com/ próżno szukać jego sponsorów/mecenasów. Są za to oficjalni partnerzy, sponsorzy itd. Klubu...
Wchodzę dzisiaj na stronę Muzeum, patrzę, a tutaj spersonalizowany layout i wyświetlają się logo firm wspierających Muzeum . BRAWO!!! :yahoo: :klaszcze:
Rzeczywiście - fajnie to wygląda :)

Tylko jedna uwaga: dr a nie dr. - w języku polskim nie stawia się kropki gdy skrót kończy się na ostatnią literę słowa. Jakaś maniera dziwna z jęz. ang. przypałętała się ostatnio i wiele osób nagminnie tę kropkę stawia...

Do projektów dodałbym grafiki i ew. linki, jeśli są.
moni@
Posty: 251
Rejestracja: sob lis 23, 2019 8:45 pm

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: moni@ »

Czy w tym całym bałaganie który spotyka nas od wielu lat udało się zdobyć puchary za mistrzostwo z lat 81 i 82 ?
wojciu
Posty: 2587
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wojciu »

Co się stało że nie można kupować cegiełki na wsparcie Muzeum ?

Obrazek
Frycek
Klub 1910
Posty: 544
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:13 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Frycek »

jestem zaskoczony po wywiadzie z Bliźniakiem, że nie pamiętasz Tomku drewnianej hali. Wiem, że jesteś młodym chłopakiem, ale myślałem, że ją pamiętasz, skoro ponoć rozebrano ją w połowie lat 80-tych
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

wojciu pisze:Co się stało że nie można kupować cegiełki na wsparcie Muzeum ?
Nie wiem, czy to był chwilowy błąd, czy coś poprawiono, bo po 21-szej, na ostatnią chwilę, dokupiłem jeszcze bilety do Muzeum.
Czy już wiadomo kiedy zwykły Kibic będzie mógł odwiedzić Muzeum?
wojciu
Posty: 2587
Rejestracja: pn maja 12, 2008 6:20 pm
Lokalizacja: z historycznej krainy ...

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: wojciu »

Statom pisze:
wojciu pisze:Co się stało że nie można kupować cegiełki na wsparcie Muzeum ?
Nie wiem, czy to był chwilowy błąd, czy coś poprawiono, bo po 21-szej, na ostatnią chwilę, dokupiłem jeszcze bilety do Muzeum.
Czy już wiadomo kiedy zwykły Kibic będzie mógł odwiedzić Muzeum?
po 4 czerwca, rejestracja i zapisy
Statom
Klub 1910
Posty: 5028
Rejestracja: śr mar 15, 2017 3:37 pm
Lokalizacja: Stary Widzew

Re: Muzeum Widzewa

Post autor: Statom »

Zapewne ktoś z Forum już był w Muzeum - jak wrażenia??
ODPOWIEDZ