O akcji. O co chodzi ?

Zbieramy na leczenie kibica

Moderatorzy: sznureczek, Stolar

Awatar użytkownika
sznureczek
Widzew Fanatics
Zweryfikowany: TAK

O akcji. O co chodzi ?

Postautor: sznureczek » pt paź 28, 2016 1:47 pm

Stolar pisze:Czasem zgłaszają się do mnie ludzie, którzy potrzebują pomocy w różnych sprawach. Raz są to rzeczy błahe, a innym razem...jeszcze bardziej błahe.

Do napisania tego posta skłoniła mnie prośba najpoważniejsza jaką można sobie wyobrazić. Prośba o pomoc w ratowaniu czyjegoś życia, a to już sprawa zupełnie innej wagi.

Zgłosiła się do mnie córka, jednego z naszych kibiców z woj.kujawsko-pomorskiego, która poznała Widzew dzięki swojemu tacie. On zresztą nie tylko ją zabrał na Widzew ale i jej brata i parę innych osób. Dzisiaj Pan Tomek, 51 letni facet, walczy o życie z powodu bardzo rzadkiej choroby, która niespodziewanie go dotknęła- stwardnienia zanikowego bocznego. Krótko mówiąc cierpi na zanik mięśni, co powoduje że jedyne co może, to leżeć w łóżku i patrzeć na otaczający go świat.

Facet marzył o tym, by dożyć czasów gdy przyjedzie z dorosłymi już dziećmi na nowy stadion Widzewa i zobaczy go na własne oczy. Usłyszy doping kibiców i sam wesprze Widzew w walce o najwyższe cele. Niestety może już mu to nie być dane.

Ponieważ trudno mi było przejść obojętnie obok jego historii i mam nadzieję, że wam również nie przyjdzie to łatwo, proponuję Wam pewien układ.

Jesteśmy w stanie pomóc Panu Tomkowi w najprostszy sposób - tj. pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie, czyli podanie komórek macierzystych.

https://zrzutka.pl/jvs86j

No i co dalej??

Z racji na to, jak często piszecie do mnie prv i komentarze do postów z prośbą i sugestią o powrót na gniazdo, a ja już tego raczej się nie podejmę, mam uczciwą propozycję:

UWAGA!!

1)Potrzeba 50 tys zł.
2)Zdaję sobie sprawę że to dużo i może się zbłaźnię całym tym postem i większość to oleje, ale przynajmniej spróbuję.

DLATEGO :

3)Jeśli za 117 dni (oficjalny koniec zbiórki na podanej stronie) będzie zebrane min. 10 tys złotych to PROWADZĘ DOPING NA MECZU OTWARCIA
4)Jeśli za 117 dni będzie min. 20 tys zł PROWADZĘ DOPING NA 2 MECZACH
5) 117 DNI = 30 TYS = PROWADZĘ DOPING NA 3 MECZACH
6) 117 DNI = 40 TYS = DOPING NA 4 MECZACH
7) 117 DNI = 50 tys = JESTEM NA PODEŚCIE NA KAŻDYM MECZU PRZEZ CAŁĄ RUNDĘ

Skoro tak bardzo się tego domagacie - to za to zapłaćcie, ale nie mnie :)

Powyższe, nie jest może dla wielu z Was dużą motywacją do wpłaty, ale przyjmuję ten zakład nie dla siebie, tylko dla naszego kibica, któremu możemy uratować życie. Myślę że warto podjąć temat.

Jeśli zalajkujecie ten post i udostępnicie, żeby dotarł do jak największej liczby osób, jeśli oznaczycie osoby związane z Widzewem(dziennikarzy, sportowców, działaczy itp.) żeby ten post również do nich dotarł myślę, że wspólnie mamy szansę zrobić coś naprawdę wielkiego.

Dajmy Panu Tomkowi szansę przyjścia na mecz na nowy stadion Widzewa.

Ode mnie od razu leci wpłata 100 zł i wierzę, że licznik na stronie ruszy z miejsca. Zbiórka kończy się za 117 dni czyli tuż przed otwarciem stadionu.

#tomekzyjwidzewem

LAJKUJEMY,UDOSTĘPNIAMY, OZNACZAMY I POMAGAMY!
ZOBACZYMY NA CO NAS STAĆ

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910

Re: O akcji. O co chodzi ?

Postautor: Winkler » śr lis 02, 2016 9:33 pm

Ważna sprawa organizacyjna.Do aukcji potrzebny jest adres mailowy do wysłania potwierdzenia przelewu,na mój idą potwierdzenia z WOWPBet i mogę tego nie ogarnąć,dlatego prośba o podanie tego maila,bo osoby są zdezorientowane.....Oczywiście drugim wyjściem jest wysłanie potwierdzenia na maila osoby wystawiającej,ale to pomysłodawcy niech zadecydują i napiszą,bo sprawa robi się pilna.

H778
Klub 1910
Zweryfikowany: NIE

Postautor: H778 » śr lis 02, 2016 9:39 pm

A czy nie wystarczyłoby podpisanie się nickiem z forum na zrzutce? Wszystko tam jest doskonale widoczne

Stolar
Moderator

Postautor: Stolar » śr lis 02, 2016 10:56 pm

Nie bardzo rozumiem w czym problem.

Człowiek wystawiający aukcję na forum podaje zwycięzcy danej aukcji swój nr konta. Po wpłacie od zwycięzcy, wystawiający przedmiot robi przelew na konto zrzutki. W ten sposób jest weryfikacja z 2 stron, czyli wygrywającego weryfikuje wystawca, a wystawcę-wygrywający. Uznaję, że osoby wystawiające przedmioty są na tyle wiarygodne i uczciwe, że pieniądze wpłacą, na konto zbiórki gdy je otrzymają, natomiast jeśli jest taka potrzeba, to można do mnie na prv podesłać screen potwierdzenia tego ostatecznego przelewu, a ja w oddzielnym temacie będę aktualizował wpłaty.

Taki coś mi pierwsze przyszło do głowy, ale jak jest inny pomysł to proszę.

Awatar użytkownika
rafi
Sponsor
Kontaktowanie:

Postautor: rafi » śr lis 02, 2016 11:08 pm

Stolar pisze:Nie bardzo rozumiem w czym problem.

Człowiek wystawiający aukcję na forum podaje zwycięzcy danej aukcji swój nr konta. Po wpłacie od zwycięzcy, wystawiający przedmiot robi przelew na konto zrzutki. W ten sposób jest weryfikacja z 2 stron, czyli wygrywającego weryfikuje wystawca, a wystawcę-wygrywający. Uznaję, że osoby wystawiające przedmioty są na tyle wiarygodne i uczciwe, że pieniądze wpłacą, na konto zbiórki gdy je otrzymają, natomiast jeśli jest taka potrzeba, to można do mnie na prv podesłać screen potwierdzenia tego ostatecznego przelewu, a ja w oddzielnym temacie będę aktualizował wpłaty.

ot, cała filozofia. nie doszukujmy się problemów tam gdzie ich nie ma. Kończy się aukcja. Nabywca robi przelew, a wystawiający przedmiot robi przelew na zrzucie. Polecam tradycyjny, aby uniknąć prowizji.

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910

Postautor: Winkler » śr lis 02, 2016 11:50 pm

Stolar pisze:Nie bardzo rozumiem w czym problem.

Jak by nie był problem,to i potwierdzenia na maila bym nie otrzymał,a od kogoś innego zapytania,co ma robić....Wstaw swój post odnośnie wpłat i potwierdzeń i skończy się problem....Pisałem wcześniej,niech to załatwiają zainteresowane strony między sobą,ale to musi być po prostu bardziej jasno napisane,dlatego podjąłem temat i go tu przedstawiłem.To jest chyba tylko techniczny mały problem,a dla wygranych okazuje się bez wytłumaczenia sporym problemem....Następnym problemem jest przesłanie na priv potwierdzenia,o wiele łatwiejsze jest na maila.W WOWPBet przez priva około 5% daje radę,taki mały techniczny problem ;)

lemon91

Postautor: lemon91 » czw lis 03, 2016 10:39 am

Witam
Chciałem tylko napisać, że ci co olali sprawę powinni się wstydzić. Zacznę od początku. 4 dni temu została zorganizowana zbiórka pieniędzy na Pana Wiesława Wszywkę (może niektórzy go znają z kanału YT). Żeby go zoperować potrzebne było 20 tys. Tą kwotę udało im się zebrać w ciągu 12 godzin, po 3 dniach zbiórki na koncie było już 88 tyś, a przelew wykonało 6 tys ludzi, niektórzy skromnie po 5 lub 10 zł, no ale wiadomo 500 osób wpłaci po 10 zł to już ładna kwota się uzbiera. W u nas jak to wygląda? Wśród kibiców klubu, który ma FC rozsiane po całej Polsce, a w młynie wisi flaga "You'll never walk alone"? W ciągu dwóch tygodni uzbieraliśmy 22 tys. Na zbiórkę wpłaciło tylko 580 osób (ja wiem, że trwają aukcje, ale jakoś nie widzę,żeby w nie było zaangażowane kilka tysięcy osób). Ludzie, którzy olali sprawę i nie wpłacili nawet tych 10 zł powinni się wstydzić.

eRteSiaK

Postautor: eRteSiaK » śr gru 28, 2016 5:40 pm

Może udało by sie jakoś ponownie rozgłośnić akcje bo od dłuższego czasu cisza?

Stolar
Moderator

Postautor: Stolar » czw gru 29, 2016 1:06 pm

Dziś lub jutro zostanie wrzucona bardzo wartościowa pamiątka na aukcję. Przy tej okazji jeszcze będzie można przypomnieć o wpłatach.
Natomiast trzeba na całość spojrzeć też i w taki sposób, że gdyby nie pieniądze kibiców Widzewa na koncie nie byłoby tych prawie 34 tys zł. Myślę, że już zrobiliśmy bardzo dużo i nie ma się co samobiczować, że jeszcze nie ma 50 tys. Jest tyle akcji, w których kibice Widzewa wpłacają pieniądze, że obecny wynik akurat w tej, jest i tak bardzo dobry, co oczywiście nie oznacza, że można zapomnieć o brakujących 16 tys zł.

Ilka10
Kontaktowanie:

Postautor: Ilka10 » pt gru 30, 2016 5:30 pm

Dobrze, że przypomnieliście. Miałam wpłacić jakoś na początku, ale umknęło mi.
Kasa poszła.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uzbiera się całą kwotę :)

Awatar użytkownika
szpakofski
Klub 1910

Postautor: szpakofski » ndz sty 15, 2017 4:43 am

Ostatnie 30 dni, do zebrania zostało 15 koła, czyli mniej więcej 250 zł dziennie. To zbyt śmieszna kwota na widzewską społeczność, aby jej nie uzbierać...

Przydałaby się wzmożona akcja na portalach społecznościowych - odpowiednie rozpropagowanie akcji powinno wystarczyć.

Do dzieła! :Widzew

Stolar
Moderator

Postautor: Stolar » czw lut 16, 2017 8:31 pm

Jeśli wszystkie aukcje zostały już rozliczone, możemy zamykać to podforum.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Zrobiliśmy coś naprawdę ważnego.

Wróć do „Aukcje dla Tomka”