Wielkanocny zając widzewski (aukcja nie dla WOWP, a na ratowanie życia Widzewiaka!!!)

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

Wionka
Posty: 75
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:15 pm

Re: Wielkanocny zając widzewski (aukcja nie dla WOWP, a na ratowanie życia Widzewiaka!!!)

Post autor: Wionka »

gargul pisze:
Wionka pisze:Robić kolejne? :Widzew
No i tym samym nam sie autorka zajecy/zajacow objawila, 10 lat na forum i pierwszy post, czekamy az stanie sie niebieska.

I kolejne robic jak najbardziej!

@Szmiglo: to ktorego chcesz i za ile? :)
@Kaczor71: pytanie jak wyzej :)
O przepraszam!
Pisałam kiedyś na forum w sprawie szalika widzewskiego z napisem Łódź Ruda. :)
Kaczor71
Posty: 2270
Rejestracja: pn maja 12, 2008 8:27 am
Kontakt:

Re: Wielkanocny zając widzewski (aukcja nie dla WOWP, a na ratowanie życia Widzewiaka!!!)

Post autor: Kaczor71 »

Wionka pisze:Robić kolejne? :Widzew
Bardzo proszę :) ja poczekam jak zrobisz jeszcze jednego takiego jak był ten pierwszy na licytacji czyli z trzema dużymi pasami a tego w mniejsze pasy proponuje wystawić kolejny raz na licytację.Oczywiscie przelew zrobię zaraz.
Panowie wałek poszedł dość duży bo ja poprzez 7 marca połnoc rozumiem godzinę 24:00 7 marca . Nawet na zajączka mnie przekrecili ;) Całe szczęście że nasza "producentka" jest bardzo pomocna i wspaniałą osobą i będę miał zajączka takiego jak licytowalem :Widzew
Awatar użytkownika
Pomyslowy Dobromir
Klub 1910
Posty: 1531
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 11:31 am

Re: Wielkanocny zając widzewski (aukcja nie dla WOWP, a na ratowanie życia Widzewiaka!!!)

Post autor: Pomyslowy Dobromir »

Wazne ze Ty nikogo nie przekreciles tylko wplata poszla na Sie Pomaga!

Obrazek

Brawo!

A Wionke poprosimy o jeszcze jednego zajca w cz-b-cz barwach, zeby kaczor nie byl poszkodowany.
ODPOWIEDZ