Bilet na mecz

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

Zablokowany
orangutan
Klub 1910
Posty: 4517
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Bilet na mecz

Post autor: orangutan »

Do czasu uzyskania zgody OSK temat zmieniam.

Odstąpię 2 miejsca na sektor C3 na mecz z Pelikanem. Licytację zaczynamy od kwoty 19,10. Po wygrani licytacji proszę o potwierdzenie przelewu. Przelew proszę dokonać na konto WOWP. Osobie która wylicytuje, będzie miała możliwość zakupienia w kasie biletu na moje miejsca :)

1
Orangutan - mecz z Pelikanem -sektor C3- cena wywoławcza 19,10 - koniec aukcji 20.03 godzina 19:10


2
Orangutan - mecz z Pelikanem -sektor C3- cena wywoławcza 19,10 - koniec aukcji 20.03 godzina 19:10
Ostatnio zmieniony pt mar 10, 2017 1:22 pm przez orangutan, łącznie zmieniany 1 raz.
jaro_rts
Klub 1910
Posty: 784
Rejestracja: pn maja 12, 2008 3:11 pm

Re: Bilet na mecz

Post autor: jaro_rts »

założyłeś ten wątek w porozumieniu z OSK??
orangutan
Klub 1910
Posty: 4517
Rejestracja: pn cze 30, 2014 12:51 pm

Re: Bilet na mecz

Post autor: orangutan »

jaro_RTS pisze:założyłeś ten wątek w porozumieniu z OSK??
mea culpa nie zapytałem o zgodę OSK
Jeżeli OSK nie wyraża zgody na tą akcję. To zmienię z ogólnej aukcji dla wszystkich posiadaczy karnetów, na aukcję z miejscami na które mam wykupione karnety z przeznaczeniem pieniędzy na WOWP.
Ostatnio zmieniony pt mar 10, 2017 12:56 pm przez orangutan, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Bilet na mecz

Post autor: Winkler »

jaro_RTS pisze:założyłeś ten wątek w porozumieniu z OSK??
Nie,właśnie dyskutujemy we własnym gronie(OSK),czy on jest do końca poprawny.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Bilet na mecz

Post autor: Winkler »

orangutan pisze:
jaro_RTS pisze:założyłeś ten wątek w porozumieniu z OSK??
mea culpa nie zapytałem o zgodę OSK
Jeżeli OSK nie wyraża zgody na tą akcję. To zmienię z ogólnej aukcji dla wszystkich posiadaczy karnetów, na aukcję z miejscami na które mam wykupione karnety z przeznaczeniem pieniędzy na WOWP.
Na tą chwilę OSK nie wyraża zgody,jednak do wieczora wszystko będzie jasne.na pewno sam pomysł aukcji jest fajny,lecz jest też sporo zagrożeń z tego wynikających,a i zasady takiej aukcji muszą być odpowiednio skonstruowane.Pewne za to jest,że OSK nie powinno sobie uzurpować(i dalecy od tego jesteśmy) wyłączności wpłat w tym przypadku,bo przykładowo chętny do przekazania kwoty bezpośrednio na klub czy na Ultrasów musi mieć też taką możliwość.
SLAW'
Klub 1910
Posty: 1277
Rejestracja: śr maja 05, 2010 9:15 am

Re: Bilet na mecz

Post autor: SLAW' »

Winkler pisze:Pewne za to jest,że OSK nie powinno sobie uzurpować(i dalecy od tego jesteśmy) wyłączności wpłat w tym przypadku,bo przykładowo chętny do przekazania kwoty bezpośrednio na klub czy na Ultrasów musi mieć też taką możliwość.
Jeżeli już to wystawiający powinien określać cel albo jakoś w porozumieniu.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Bilet na mecz

Post autor: Winkler »

Decyzja zapadła,wymiana biletami/karnetami nie jest odpowiednim miejscem w temacie stricte o WOWP.Na to jest miejsce na forum ogólnym.
Zablokowany