Szale sześciu FC

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Kekson pisze:Czy reszta wpłat pojawiła się na koncie? To już ponad tydzień...
Devil201 napisał mi na privie,że wpłaci 10.lutego,jusup i marimag zapłacili,jedynie zero odzewu od jachu1910.
Awatar użytkownika
Matrix
Klub 1910
Posty: 1096
Rejestracja: sob maja 17, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: DBWA

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Matrix »

Winkler pisze:
Kekson pisze:Czy reszta wpłat pojawiła się na koncie? To już ponad tydzień...
Devil201 napisał mi na privie,że wpłaci 10.lutego,jusup i marimag zapłacili,jedynie zero odzewu od jachu1910.
jeśli się nie odezwie do 10 lutego, biorę na siebie wpłatę i oczywiście szal...
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Matrix pisze:
Winkler pisze:
Devil201 napisał mi na privie,że wpłaci 10.lutego,jusup i marimag zapłacili,jedynie zero odzewu od jachu1910.
jeśli się nie odezwie do 10 lutego, biorę na siebie wpłatę i oczywiście szal...
O ile pamiętam regulamin,to niestety kolego Matrix tak łatwo nie ma,bo w razie odstąpienia od wpłaty wygrywa druga kwota licytowana,a tam:
WidzeeeWiak1910 » 20 sty 2017, 17:15

3-60
Więc niestety skoro razem Matrix ustalaliśmy reguły aukcji,to i trza się ich trzymać :D
Kolega jachu1910 ma czas określenia się do 10.02.,później kolega Widzeeewiak1910 będzie miał 7 dni na wpłatę,w razie braku takowej,aukcja ruszy ponownie od zadeklarowanej kwoty przez Matrixa ;)
Awatar użytkownika
Matrix
Klub 1910
Posty: 1096
Rejestracja: sob maja 17, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: DBWA

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Matrix »

zatem jak prawisz...

...prawo prawem, chciałem dobrze :mrgreen:
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Matrix pisze:zatem jak prawisz...

...prawo prawem, chciałem dobrze :mrgreen:
Co nie znaczy,ze za pomocą pewnej furtki chciałeś go mieć :buhaha: :mrgreen: Może będziesz miał okazję,a może jednak nie ;)
Awatar użytkownika
Matrix
Klub 1910
Posty: 1096
Rejestracja: sob maja 17, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: DBWA

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Matrix »

Winkler pisze:
Matrix pisze:zatem jak prawisz...

...prawo prawem, chciałem dobrze :mrgreen:
Co nie znaczy,ze za pomocą pewnej furtki chciałeś go mieć :buhaha: :mrgreen: Może będziesz miał okazję,a może jednak nie ;)

:mrgreen:
WidzeeeWiak1910
Posty: 51
Rejestracja: pn mar 01, 2010 1:49 pm

Re: Szale sześciu FC

Post autor: WidzeeeWiak1910 »

jak kasy nie wplaci to biorę szal też dam 100 trochę przespalem koniec licytacji
jachu1910
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:18 pm

Re: Szale sześciu FC

Post autor: jachu1910 »

Wyjaśnione wszystko więc nie musicie się już licytować :Widzew
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

jachu1910 pisze:Wyjaśnione wszystko więc nie musicie się już licytować :Widzew
Kolega jachu1910 zadeklarował wpłatę w najbliższych dniach,więc do 10.02. ma czas i czekam na potwierdzenie :D
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

jachu1910 pisze:Wyjaśnione wszystko więc nie musicie się już licytować :Widzew
Potwierdzenie otrzymane,jachu1910 ma szal :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Kekson pisze:Ponownie proszę o włączenie możliwości pisania priwów :!:
Czy wpłata od kol. Devil201 w kwocie 215zł wpłynęła na konto? Kolega Devil201 prosi o wysyłkę (nadpłacił 15zł), co teraz?
Kolega Devil201 jedynie napisał na privie 29.01.,że wpłaci 10 lutego,potwierdzenia nie otrzymałem do tej pory.Regulamin aukcji jasno mówi o przekazaniu potwierdzenia(najlepiej wystawiającemu),w OSK nikt nie jest w stanie sprawdzić wpłaty po nicku z forum,a także nikt nie zamierza śledzić kilkuset wpłat w poszukiwaniu tej jednej,bo na to nie ma czasu.Wpłacający straci na to 2 minuty.....
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Kekson pisze:To jest jakiś absurd... Koledzy, nie piszcie do mnie proszę na priw, bo nie mogę Wam odpisać, nie mam odblokowanej tej funkcji.
BTW aby sprawdzić czy pieniądze wpłynęły na konto nie trzeba śledzić kilkuset wpłat. Można przefiltrować historię wpłat po konkretnej kwocie - zajmie to 30 sekund.
Tak,normalnie same absurdy :buhaha: Sami wszędzie chłopcy na posyłki i jeszcze łaskę robią....Pilnują aukcji,udostępniają swój prywatny mail,starają się reagować na pytania,ale przed jednym się powstrzymują,bo z byle głupotą do Figla nie lecą po każdym wpisie,aby sprawdzał stan konta,bo ktoś uważa,że skoro napisał coś,to wszyscy muszą rzucić wszystko i wykonać polecenie.I pominę te 30 sekund na sprawdzenie,co jest nierealne,ale co wtedy,gdy będą dwie wpłaty takie same?Losowanie?A tak BTW,w regulaminie jest jasno to określone i do załatwienia takiej transakcji są potrzebne 2 osoby,wystawiający i wygrywający,my tylko staramy się służyć pomocą,ale nie jesteśmy też po to,aby za każdego najdrobniejszą nawet rzecz zrobić.Kolega Devil potrzebował wskazanie numeru konta w pierwszym privie,otrzymał,dzisiaj potrzebował mail,na który można wysłać potwierdzenie,otrzymał,niestety już się do tego przyzwyczaiłem i nie wypisuję przy każdej aukcji słów BTW i żali,lecz załatwiam to przez privy i po ludzku k***a pomagam.Sprawdzać na koncie jednak nie zamierzam,wystarczy jak jedna osoba ma dostęp.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Potwierdzenie od kolegi Devil201 otrzymane na maila,wpłata dokonana 12.02.w kwocie 215 zł. :klaszcze: Teraz już pozostało przekazanie wygranych szali na meczu,ale fajnie by było,aby ktoś odblokował Keksonowi możliwość pisania privów,bo jakoś się muszą umówić....
Devil201
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 25, 2011 12:35 pm

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Devil201 »

Hm to może ktoś pomyśli by w wiadomościach można było dodawać załączniki tak jak w normalnych pocztach e-mailowych?
A jeżeli to jest za trudne to w aukcjach niech wystawiający podaje e-mail wtedy będzie można szybciej potwierdzić wpłatę za wygrany przedmiot,
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: Szale sześciu FC

Post autor: Winkler »

Kekson już ma odblokowane privy,więc nie będzie dalej zamieszania ;)
ODPOWIEDZ