WOWP BET

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

ODPOWIEDZ
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1053
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: WOWP BET

Post autor: wiara1977 »

KusTom pisze:Ja wierzę, a że brak mi środków to:
master872006 pisze:Za sportowy awans Widzewa 191.0zł
:2
=95,5zł
dla wyrównania puli również 95.5 zł
Awatar użytkownika
figus
Klub 1910
Posty: 286
Rejestracja: wt sty 26, 2016 5:43 pm

Re: WOWP BET

Post autor: figus »

Za awans 100zł na WOWP.
KusTom
Sponsor
Posty: 516
Rejestracja: pn maja 12, 2008 9:45 am

Re: WOWP BET

Post autor: KusTom »

KusTom pisze: Za każdą bramkę strzeloną przez Widzew - 1zł.
Za każdy punkt zdobyty przez Widzew - 1 zł.
Poszło 6 zł za maj. :(

W jakimś temacie napisałem że jak awansujemy to wpłacam:
19,10 zł.
Jak nie to:
2x19,10 zł.
Wiec dodatkowo poszło 38,20 zł. :cry:

Razem: 44,20 zł.

:Widzew
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1053
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: WOWP BET

Post autor: wiara1977 »

wiara1977 pisze:
wiara1977 pisze:Za każdą bramkę strzeloną przez Widzew w wygranym meczu -1 zł
za zwycięstwo Widzewa - 5 zł
dotyczy Ligi i Pucharu Polski
wszystko płatne po upływie każdego kolejnego miesiąca
w maju Widzew Ruch 3-0
wpłata 8 pln Potwierdzenie wysłane do Winklera
I to by było na tyle.Koniec zabawy .
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

wiara1977 pisze:
wiara1977 pisze:
w maju Widzew Ruch 3-0
wpłata 8 pln Potwierdzenie wysłane do Winklera
I to by było na tyle.Koniec zabawy .
Wpłata potwierdzona :klaszcze: :klaszcze: Na pewno wpłacający żałuje,że taką kwotę przelewać musiał :evil:
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1053
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: WOWP BET

Post autor: wiara1977 »

Winkler pisze:
wiara1977 pisze: w maju Widzew Ruch 3-0
wpłata 8 pln Potwierdzenie wysłane do Winklera
I to by było na tyle.Koniec zabawy .
Wpłata potwierdzona :klaszcze: :klaszcze: Na pewno wpłacający żałuje,że taką kwotę przelewać musiał :evil:
żałuję bardzo :evil: bo te niemoty w tej zakończonej rundzie nie dali szans w tej zabawie na większą kasę na WOWP.
KusTom
Sponsor
Posty: 516
Rejestracja: pn maja 12, 2008 9:45 am

Re: WOWP BET

Post autor: KusTom »

wiara1977 pisze:
Winkler pisze: Wpłata potwierdzona :klaszcze: :klaszcze: Na pewno wpłacający żałuje,że taką kwotę przelewać musiał :evil:
żałuję bardzo :evil: bo te niemoty w tej zakończonej rundzie nie dali szans w tej zabawie na większą kasę na WOWP.
Nie narzekają ;)
Szykuj lepiej portfel na nadchodzącą rundę 8-)
wiara1977
Klub 1910
Posty: 1053
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 7:54 pm
Lokalizacja: szlezyng/śródmieście

Re: WOWP BET

Post autor: wiara1977 »

KusTom pisze:
wiara1977 pisze:
żałuję bardzo :evil: bo te niemoty w tej zakończonej rundzie nie dali szans w tej zabawie na większą kasę na WOWP.
Nie narzekają ;)
Szykuj lepiej portfel na nadchodzącą rundę 8-)

:Widzew :geek: :Widzew :geek: :Widzew
Awatar użytkownika
Ceramika
Sponsor
Posty: 933
Rejestracja: śr gru 12, 2012 6:28 pm

Re: WOWP BET

Post autor: Ceramika »

Myśleliście może na graniem u buka a zysk na wowp?
Na pewno jest tu wielu znawców piłkarskich nie tylko polskiej ligi czy graczy i mogą co nieco podpowiedzipodpowiedzieć
Utworzyć oddzielny temat i co weekend chętni by puszczali kupon za piątkę czy dyszke, wrzucić potem tutaj i razem przeżywać emocje.
Osobiście nie jestem jakimś znawcą i wielkim graczem, ale czasem z kolezaną w pracy lubie puścić kupon i urozmaicić czas (ona oprócz urozmaicenia czasem trafi fajna sumke w przeciwieństwie do mnie ;) )
Wygrywanie mi nie idzie, ale może jak kasa będzie szła na szczytny cel to może jakaś siła wyższa pomoże :)
Na ten weekend wybralem 14 meczów, chce postawić z 10 i za wygraną zrobić 100 szalikow dla dzieciaków z karnetów fundowanych, a jak coś zostanie to za reszte jakieś smyczki czy vlepki.
Mecze: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... KxbpWeySA=
&kind=MAIN
1 Spartak gra z beniaminkiem, goście mogą zaskoczyć, ale jednak to Spartak i myślę, że wygrają.
2. CFR jedna z najlepszych Rumuńskich marek, do tego bilans 8:2:0
3. FCSB wygrali teraz mecz w el LE, koniec poprzedniego sezonu same wygrane, bilans 2:0:1
4. AIK trzecia druŻyna kontra ósma, bilans 6:3:1
5. Breondby bilans 9:1:0
6. Dynamo Brest pierwsza druzyna kontra szósta, bilans raczej słaby bo 2:4:4. Możliwy tutaj remis.
7. BATE druga kontra czwarta, bilans 6:2:2. Ale tutaj mogą oszczędzać sily na Piast.
8. Pilzno bilans 8:2:0 zawsze u siebie wychodZili zwycięsko.
9. Rosenborg siódma kontra ósma bilans 8:2:0 u sie pewnie wygrywali.
10. Glimt trzecia kontra jedenasta, bilans slaby 2:4:4 ale rok temu pewnie wygrali 4:0 a na wyjezdzie bezbramkowy remis
11. Sejnaoen szósta kontra dwunasta, goscie aktualnie 0 zwyciest 7 remisów 7 poraŻek. Bilans 4:3:3
12. Yokohama druga kontra dziesiąta. Bilans 5:2:3. U siebie przegrali 1:2 a wiosenny wyjazd wygrali 3:0
13. Espoo piąta kontra ósma bilans 6:2:1.
14. Sparta bilans 6:2:2 wygrywal zazwyczaj gospodarz.

Jutro rano 3-4 odrzuce i stawiam. Kupon wrzucę i oby w niedzielę grafik zaczął projektować szal :D
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

Ceramika pisze:Myśleliście może na graniem u buka a zysk na wowp?
Na pewno jest tu wielu znawców piłkarskich nie tylko polskiej ligi czy graczy i mogą co nieco podpowiedzipodpowiedzieć
Utworzyć oddzielny temat i co weekend chętni by puszczali kupon za piątkę czy dyszke, wrzucić potem tutaj i razem przeżywać emocje.
Osobiście nie jestem jakimś znawcą i wielkim graczem, ale czasem z kolezaną w pracy lubie puścić kupon i urozmaicić czas (ona oprócz urozmaicenia czasem trafi fajna sumke w przeciwieństwie do mnie ;) )
Wygrywanie mi nie idzie, ale może jak kasa będzie szła na szczytny cel to może jakaś siła wyższa pomoże :)
Na ten weekend wybralem 14 meczów, chce postawić z 10 i za wygraną zrobić 100 szalikow dla dzieciaków z karnetów fundowanych, a jak coś zostanie to za reszte jakieś smyczki czy vlepki.
Mecze: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... KxbpWeySA=
&kind=MAIN
1 Spartak gra z beniaminkiem, goście mogą zaskoczyć, ale jednak to Spartak i myślę, że wygrają.
2. CFR jedna z najlepszych Rumuńskich marek, do tego bilans 8:2:0
3. FCSB wygrali teraz mecz w el LE, koniec poprzedniego sezonu same wygrane, bilans 2:0:1
4. AIK trzecia druŻyna kontra ósma, bilans 6:3:1
5. Breondby bilans 9:1:0
6. Dynamo Brest pierwsza druzyna kontra szósta, bilans raczej słaby bo 2:4:4. Możliwy tutaj remis.
7. BATE druga kontra czwarta, bilans 6:2:2. Ale tutaj mogą oszczędzać sily na Piast.
8. Pilzno bilans 8:2:0 zawsze u siebie wychodZili zwycięsko.
9. Rosenborg siódma kontra ósma bilans 8:2:0 u sie pewnie wygrywali.
10. Glimt trzecia kontra jedenasta, bilans slaby 2:4:4 ale rok temu pewnie wygrali 4:0 a na wyjezdzie bezbramkowy remis
11. Sejnaoen szósta kontra dwunasta, goscie aktualnie 0 zwyciest 7 remisów 7 poraŻek. Bilans 4:3:3
12. Yokohama druga kontra dziesiąta. Bilans 5:2:3. U siebie przegrali 1:2 a wiosenny wyjazd wygrali 3:0
13. Espoo piąta kontra ósma bilans 6:2:1.
14. Sparta bilans 6:2:2 wygrywal zazwyczaj gospodarz.

Jutro rano 3-4 odrzuce i stawiam. Kupon wrzucę i oby w niedzielę grafik zaczął projektować szal :D
Ja bardzo przepraszam,ale coś może czasem Ci się nie popierdzieliło???W innym temacie na temat nicka niebieskiego się wypowiedziałeś,a teraz jakieś gówno tu nam wciskasz?????Może zamknij japę i się nie wypowiadaj na temat akcji pomocy dla klubu,na którą co poniektóre osoby od 5 lat wpłacają regularnie i po prostu nie udzielaj się w temacie,w którym masz gówniane prawo!Po prostu zamknij ryj i nie mąć,bo nikt sobie tego po prostu nie życzy!!!!A w skrócie,dwa kroki w bok od WOWP!!!
Awatar użytkownika
Ceramika
Sponsor
Posty: 933
Rejestracja: śr gru 12, 2012 6:28 pm

Re: WOWP BET

Post autor: Ceramika »

Te nie kozacz.
Zabronisz mi wpłacać na wowp?
W dupie ci sie poprzewracalo gamoniu
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

Ceramika pisze:Te nie kozacz.
Zabronisz mi wpłacać na wowp?
W dupie ci sie poprzewracalo gamoniu
W normalnych warunkach bym nazwał ciebie frajerem,ale zawsze istnieje pewien stopień weryfikacji....Więc gdzie?Pod gniazdem,czy wirtualnie????
Awatar użytkownika
Ceramika
Sponsor
Posty: 933
Rejestracja: śr gru 12, 2012 6:28 pm

Re: WOWP BET

Post autor: Ceramika »

Winkler pisze:
Ceramika pisze:Te nie kozacz.
Zabronisz mi wpłacać na wowp?
W dupie ci sie poprzewracalo gamoniu
W normalnych warunkach bym nazwał ciebie frajerem,ale zawsze istnieje pewien stopień weryfikacji....Więc gdzie?Pod gniazdem,czy wirtualnie????

To zes wyjebal ladnie z tekstem.
Dawaj na wyjezdzie gamoniu!
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: WOWP BET

Post autor: Winkler »

Ceramika pisze:
Winkler pisze: W normalnych warunkach bym nazwał ciebie frajerem,ale zawsze istnieje pewien stopień weryfikacji....Więc gdzie?Pod gniazdem,czy wirtualnie????

To zes wyjebal ladnie z tekstem.
Dawaj na wyjezdzie gamoniu!
a może ktoś cię wreszcie potwierdzi?????Wcale nie muszę na masówkę jechać,aby z tobą wyjaśnić pewne sprawy.Może być priv,łatwy jestem do uzgadniania takich spraw frajerze.Jakoś osoby decyzyjne mają mój nr.tel.,więc chyba problemu nie ma????Jak te osoby znasz,to i nie problem jutro chyba zadzwonić i pewne rzeczy ustalić?????Frajerze jeden.
Awatar użytkownika
Ceramika
Sponsor
Posty: 933
Rejestracja: śr gru 12, 2012 6:28 pm

Re: WOWP BET

Post autor: Ceramika »

Znajdę cie, masz to jak w banku!
ODPOWIEDZ