STARE BILETY - 114 SZTUK

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

Zrobimy konkurencję dla poprzedniej aukcji i policytujemy trochę mojej kolekcji. Rozdzielimy 2 panów ostro licytujących poprzednią aukcję, aby wilk był syty i owca cała:D
PEREŁKI: BORUSSIA, BRONDBY, CHERNOMORETS uefa 95’, FORTUNA DUSSELDORF+FC ST. PAULI turniej 96’, ZAGŁĘBIE 95/96, RAKÓW 95/96, LEGIA 96/97, STOMIL 95/96, RUCH 95/96
WYJAZDY: 2008-2010 SANDENCJA, WARTA, KLUCZBORK, PŁOCK 09’,10’,GORZÓW,ZABRZE,LUBLIN,BEŁCHATÓW,LUBIN,JASTRZĘBIE,KIELCE,ZAWISZA,LECH,ŁKS,KUJAWIAK 05/06’,KATOWICE 00’,REMES 07’
SEZON 04-05: STASIAK OPOCZNO, POLKOWICE, MŁAWA X2, ŚWIT, RUCH, RADOMIAK, BEŁCHATÓW, ŁKS,
sponsor INDESIT: WISŁA X3, LECH, ŁĘCZNA, WISŁA, ODRA
GIANI: KATOWICE X2, AMICA, LECH X2, POGOŃ, ODRA, RUCH, POLONIA, GROCLIN
STRABAG: STOMIL, GÓRNIK, ZAGŁĘBIE
BAKOMA: ODRA
OKOLICE 2002: ODRA X3, RADZIONKÓW, STOMIL X3, GÓRNIK X2, RUCH
LATA 2005-2010: POLONIA, PŁOCK, LUBIN X2, PODBESKIDZIE X3, POLKOWICE, HEKO, RADOMSKO, ODRA baraż, KORONA mesa, RADOMIAK, KIELCE, GROCLIN, RTS 96/97 vel RTS 2007 sparing X2, WARTA X2, ZAWISZA, PODBESKIDZIE, PŁOCK, ŁKS
LATA 2013-2015: PIAST, WISŁA, JAGA, STOMIL, POGOŃ, BYTOVIA, KATOWICE, LECH, MAZOWIA
INNE:
HEARTS-SPARTA uefa 2006 X2, ZDJĘCIE Z ORYGINALNYM PODPISEM SMUDY, POCZTÓWKA DRUŻYNY I PODPISY Z WORLD CUP 74’, FOTO WOJTALA+CITKO 5/12/96 , FOTO WIDZEW Z ZAMAZANĄ TWARZĄ SZCZĘSNEGO :mrgreen: 3/12/96
RAZEM:
114 SZTUK
AUKCJĘ KOŃCZYMY 1 KWIETNIA O 19.10, ODBIÓR PRZED MECZAMI ALBO WYSYŁKA
CENA WYWOŁAWCZA: 200 ZŁ

MODERATORÓW PROSZĘ O ODBLOKOWANIE PISANIA PRIV, poprzednie moje konto wygasło.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

skoro bez kieliszków( :mrgreen: ),to:
1000 zł.
Waldo
Klub 1910
Posty: 79
Rejestracja: wt maja 13, 2008 11:04 pm

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Waldo »

Jakiś czas temu pomyślałem o zrobieniu aukcji ze swojej kolekcji około 110 biletów ale pojawił się temat Benia dlatego chwilowo się wstrzymałem. Dziś chciałem zrobić konkurencję to wyprzedził mnie kolega r88_chn. Jak myślicie jest sens zakładania trzeciej tego typu licytacji? :roll:
Awatar użytkownika
nazgul Sagan
Klub 1910
Posty: 1543
Rejestracja: pt sie 03, 2012 3:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: nazgul Sagan »

Wszystko zależy od tego jakie masz tam egzemplarze-jak starsze roczniki to wchodzę w tę zabawę 8-)
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

Za tą dzisiejszą cholernie ważną brameczkę podbijam do 1100 zł. :D
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

Od jutra do roboty i aby być pewnym wygranej a także nie patrzeć na tą dziwną cyferkę,od dzisiaj:
1191,00 zł.
r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

Pewnym wygranej to byłeś już po pierwszym strzale :D
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

Podobna aukcja,ale z mniejszą ilością biletów(i to ponad dwukrotnie!!!)zakończyła się kwotą 1600 zł :D Ja wiem,były tam jeszcze kieliszki :yahoo: ,ale wolę dmuchać na zimne ;)
r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

Ostatni dzień aukcji, czy ktoś podniesie rękawice i przebije pierwszą ofertę? :D
r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

Gratulacje Winkler. Zwyciezca mógł być tylko jeden! Zapraszam na pw, dogadamy sie co do odbioru i potwierdzenia przelewu na WOWP.
Awatar użytkownika
Matrix
Klub 1910
Posty: 1096
Rejestracja: sob maja 17, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: DBWA

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Matrix »

r88_chn pisze:Gratulacje Winkler. Zwyciezca mógł być tylko jeden! Zapraszam na pw, dogadamy sie co do odbioru i potwierdzenia przelewu na WOWP.
właściwie to nie, nie zgodzę się z tym stwierdzeniem… tzn zgodzę, bo wygrał Widzew 8-) ale…

…nie chciałem robić konkurencji Leszkowi, bo to zacny Gość i cholernie napalił się na "jakieś tam" bilety, więc obliguję się do przelania takowej samej kwoty jaką zaproponował Leszek w tej licytacji do końca kwietnia na konto WOWP

p.s. co do potwierdzenia przelewu, to nie grzesz… Winkler GRATULACJE wygranej :klaszcze:
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

Matrix pisze:
r88_chn pisze:Gratulacje Winkler. Zwyciezca mógł być tylko jeden! Zapraszam na pw, dogadamy sie co do odbioru i potwierdzenia przelewu na WOWP.
właściwie to nie, nie zgodzę się z tym stwierdzeniem… tzn zgodzę, bo wygrał Widzew 8-) ale…

…nie chciałem robić konkurencji Leszkowi, bo to zacny Gość i cholernie napalił się na "jakieś tam" bilety, więc obliguję się do przelania takowej samej kwoty jaką zaproponował Leszek w tej licytacji do końca kwietnia na konto WOWP

p.s. co do potwierdzenia przelewu, to nie grzesz… Winkler GRATULACJE wygranej :klaszcze:
Przelew już poszedł,ale jest w oczekujących,więc jutro będzie zrealizowany....Jak każdy,tak i ja po zaksięgowaniu potwierdzenie prześlę na maila r88_chn,bo wszystko musi być przejrzyste i równe dla wszystkich!
r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

nie śmiem wymagać potwierdzenia, bo to przecież oczywista oczywistość, że pieniądze trafią tam gdzie powinny. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Rozumiem, że gdyby pojawiły się szklanki/kieliszki aukcja nabrałaby większych rumieńców :D ale będę miał jeszcze asa w rękawie za tydzień/dwa na aukcję. Coś w stylu hand made z nowym/starym herbem.
Winkler
Klub 1910
Posty: 9870
Rejestracja: wt lis 18, 2008 11:53 am
Lokalizacja: Łódź Bałuty Limanka/ Zgierz

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: Winkler »

r88_chn pisze:nie śmiem wymagać potwierdzenia, bo to przecież oczywista oczywistość, że pieniądze trafią tam gdzie powinny. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Rozumiem, że gdyby pojawiły się szklanki/kieliszki aukcja nabrałaby większych rumieńców :D ale będę miał jeszcze asa w rękawie za tydzień/dwa na aukcję. Coś w stylu hand made z nowym/starym herbem.
Potwierdzenie przelewu KAŻDY powinien przesyłać na maila,aby druga strona była pewna,że też wspomogła Widzew.Dlatego skopiowałem ci na priva informację z banku o przelewie oczekującym,a po przepływie środków wyślę na maila.Szacunek do osoby,która wystawia często rzeczy,z którymi są różne historie i emocje związane,wymaga zachowania pewnych reguł.Te zasady każdego dotyczą,więc śmiałość lub jej brak jest dzięki temu zbyteczna :D
r88_chn
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: STARE BILETY - 114 SZTUK

Post autor: r88_chn »

Matrix pisze:
r88_chn pisze:Gratulacje Winkler. Zwyciezca mógł być tylko jeden! Zapraszam na pw, dogadamy sie co do odbioru i potwierdzenia przelewu na WOWP.
właściwie to nie, nie zgodzę się z tym stwierdzeniem… tzn zgodzę, bo wygrał Widzew 8-) ale…

…nie chciałem robić konkurencji Leszkowi, bo to zacny Gość i cholernie napalił się na "jakieś tam" bilety, więc obliguję się do przelania takowej samej kwoty jaką zaproponował Leszek w tej licytacji do końca kwietnia na konto WOWP

p.s. co do potwierdzenia przelewu, to nie grzesz… Winkler GRATULACJE wygranej :klaszcze:
Oj tam, łapiesz za słówka :D konkurencja była uśpiona, lecz bilety trafią w dobre ręce. Chwała wszystkim, którym się chce. Jedni oddają swoje pamiątki z bólem serca, myśląc, że chociaż dołożą cegiełkę do odbudowy Naszego klubu, a inni je licytują za godziwe pieniądze.
ODPOWIEDZ