Szale sześciu FC

Wspieramy Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy

Moderatorzy: Winkler, Matrix

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910
Zweryfikowany: TAK

Re: Szale sześciu FC

Postautor: Winkler » pt lut 17, 2017 12:20 pm

Kekson pisze:Ponownie proszę o włączenie możliwości pisania priwów :!:
Czy wpłata od kol. Devil201 w kwocie 215zł wpłynęła na konto? Kolega Devil201 prosi o wysyłkę (nadpłacił 15zł), co teraz?

Kolega Devil201 jedynie napisał na privie 29.01.,że wpłaci 10 lutego,potwierdzenia nie otrzymałem do tej pory.Regulamin aukcji jasno mówi o przekazaniu potwierdzenia(najlepiej wystawiającemu),w OSK nikt nie jest w stanie sprawdzić wpłaty po nicku z forum,a także nikt nie zamierza śledzić kilkuset wpłat w poszukiwaniu tej jednej,bo na to nie ma czasu.Wpłacający straci na to 2 minuty.....

Kekson
Zweryfikowany: NIE

Postautor: Kekson » pt lut 17, 2017 6:15 pm

To jest jakiś absurd... Koledzy, nie piszcie do mnie proszę na priw, bo nie mogę Wam odpisać, nie mam odblokowanej tej funkcji.
BTW aby sprawdzić czy pieniądze wpłynęły na konto nie trzeba śledzić kilkuset wpłat. Można przefiltrować historię wpłat po konkretnej kwocie - zajmie to 30 sekund.

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910

Postautor: Winkler » pt lut 17, 2017 8:18 pm

Kekson pisze:To jest jakiś absurd... Koledzy, nie piszcie do mnie proszę na priw, bo nie mogę Wam odpisać, nie mam odblokowanej tej funkcji.
BTW aby sprawdzić czy pieniądze wpłynęły na konto nie trzeba śledzić kilkuset wpłat. Można przefiltrować historię wpłat po konkretnej kwocie - zajmie to 30 sekund.

Tak,normalnie same absurdy :buhaha: Sami wszędzie chłopcy na posyłki i jeszcze łaskę robią....Pilnują aukcji,udostępniają swój prywatny mail,starają się reagować na pytania,ale przed jednym się powstrzymują,bo z byle głupotą do Figla nie lecą po każdym wpisie,aby sprawdzał stan konta,bo ktoś uważa,że skoro napisał coś,to wszyscy muszą rzucić wszystko i wykonać polecenie.I pominę te 30 sekund na sprawdzenie,co jest nierealne,ale co wtedy,gdy będą dwie wpłaty takie same?Losowanie?A tak BTW,w regulaminie jest jasno to określone i do załatwienia takiej transakcji są potrzebne 2 osoby,wystawiający i wygrywający,my tylko staramy się służyć pomocą,ale nie jesteśmy też po to,aby za każdego najdrobniejszą nawet rzecz zrobić.Kolega Devil potrzebował wskazanie numeru konta w pierwszym privie,otrzymał,dzisiaj potrzebował mail,na który można wysłać potwierdzenie,otrzymał,niestety już się do tego przyzwyczaiłem i nie wypisuję przy każdej aukcji słów BTW i żali,lecz załatwiam to przez privy i po ludzku k***a pomagam.Sprawdzać na koncie jednak nie zamierzam,wystarczy jak jedna osoba ma dostęp.

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910

Postautor: Winkler » pt lut 17, 2017 9:32 pm

Potwierdzenie od kolegi Devil201 otrzymane na maila,wpłata dokonana 12.02.w kwocie 215 zł. :klaszcze: Teraz już pozostało przekazanie wygranych szali na meczu,ale fajnie by było,aby ktoś odblokował Keksonowi możliwość pisania privów,bo jakoś się muszą umówić....

Kekson

Postautor: Kekson » sob lut 18, 2017 1:10 am

Jezukryste Winkler chciałem tylko żeby ktokolwiek odblokowal priwy dla mnie... Nie jebałbym smutow nikogo nie prosiłbym o sprawdzanie czegokolwiek etc byłoby załatwione bez angażowania kogokolwiek.. btw bez odblokowania ich nie przekaze przed meczem nikomu szala bo jak to widzisz? Na ogólnym napisze "czekam tuitu zgłaszać sie po szale ktokolwiek"?

Devil201

Postautor: Devil201 » sob lut 18, 2017 8:19 am

Hm to może ktoś pomyśli by w wiadomościach można było dodawać załączniki tak jak w normalnych pocztach e-mailowych?
A jeżeli to jest za trudne to w aukcjach niech wystawiający podaje e-mail wtedy będzie można szybciej potwierdzić wpłatę za wygrany przedmiot,

Awatar użytkownika
Winkler
Klub 1910

Postautor: Winkler » sob lut 18, 2017 10:35 am

Kekson już ma odblokowane privy,więc nie będzie dalej zamieszania ;)

Kekson

Postautor: Kekson » sob lut 18, 2017 7:38 pm

No i gra muzyka. Mimo to jeszcze trochę pomęczę bułę :oops:

Fajnie że kolega Devil201 wpłacił kaskę i dołożył też 15 zł na wysyłkę, ale jak to mamy teraz rozwiązać skoro cały pieniądz trafił na konto WOWP? Czy jest możliwość otrzymania tych 15zł na wysyłkę? Wiem, że to niewiele, ale takie czasy nastały, że muszę każdą złotówkę dwa razy oglądać przed wydaniem :?

Awatar użytkownika
Matrix
Klub 1910

Postautor: Matrix » sob lut 18, 2017 7:52 pm

Kekson pisze:No i gra muzyka. Mimo to jeszcze trochę pomęczę bułę :oops:

Fajnie że kolega Devil201 wpłacił kaskę i dołożył też 15 zł na wysyłkę, ale jak to mamy teraz rozwiązać skoro cały pieniądz trafił na konto WOWP? Czy jest możliwość otrzymania tych 15zł na wysyłkę? Wiem, że to niewiele, ale takie czasy nastały, że muszę każdą złotówkę dwa razy oglądać przed wydaniem :?

po prostu wyślij mu ten szal, a na meczu podbij do mnie, oddam Ci...

jachu1910

Postautor: jachu1910 » ndz mar 19, 2017 9:06 am

szalik odebrałem od kolegi keksona :tancze:

Wróć do „Aukcje dla WOWP”